Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #1501
    Re: Español Grinder

    Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Aknad on ikka terved, ma loodan..
    keegi pole tildanud

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #1502
      Re: Español Grinder

      Algselt postitas harryahven Vaata postitust
      miks nii väike 3bet? tal 5 sees ja pmst sama palju callida ju..
      u mean 4bet!?

      ja ise ka calliksid 6$ ära siin?

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #1503
        Re: Español Grinder

        ei calliks -ev ju obv, aga paljud kindlasti callivad mõeldes, et vähe juurde panna vms, ise paneks 13+ a siis ta jälle ei calliks niiet wp ikkagi:)

        Comment

        • Hullapple
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2009
          • 364

          #1504
          Re: Español Grinder

          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
          kas see 4bet nagu väga väike ei ole?
          Ise arvan sama. OOP olles ja full stackiga vastase vastu võiks 4b suurus olla 25-28bb.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #1505
            Re: Español Grinder

            Algselt postitas Hullapple Vaata postitust
            Ise arvan sama. OOP olles ja full stackiga vastase vastu võiks 4b suurus olla 25-28bb.
            Kui juba regularidega 3- ja 4bet madistamiseks läheb, siis pole mõtet üle pingutada. Bluff-4betides üle veerandi enda stäkist sisse panna pole küll mõtet. 2x + paar bb on paras suurus küll minu meelest.

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #1506
              Re: Español Grinder

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              Kui juba regularidega 3- ja 4bet madistamiseks läheb, siis pole mõtet üle pingutada. Bluff-4betides üle veerandi enda stäkist sisse panna pole küll mõtet. 2x + paar bb on paras suurus küll minu meelest.
              +1

              enda 4bet suurus 20-24bb, olenevalt vastase 3bet suurusest.

              Comment

              • Hullapple
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 364

                #1507
                Re: Español Grinder

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                Kui juba regularidega 3- ja 4bet madistamiseks läheb, siis pole mõtet üle pingutada. Bluff-4betides üle veerandi enda stäkist sisse panna pole küll mõtet. 2x + paar bb on paras suurus küll minu meelest.
                Jep olen sellega nõus aga antud olukorras ei ole midagi mainitud 3 ja 4bet madistamisest ja veel vähem bluff 4betist.

                Jälgi ka vastase fold to 4b. mida madalam see on seda suurem tee 4b value käega.

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #1508
                  Re: Español Grinder

                  Algselt postitas Hullapple Vaata postitust
                  Jep olen sellega nõus aga antud olukorras ei ole midagi mainitud 3 ja 4bet madistamisest ja veel vähem bluff 4betist.

                  Jälgi ka vastase fold to 4b. mida madalam see on seda suurem tee 4b value käega.
                  kas sa muudad oma betsize vastavalt käele?

                  hetkel jäi Sinu jutust selline mulje.

                  ja jess...
                  100k kätt täitus NL50

                  Comment

                  • Hullapple
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 364

                    #1509
                    Re: Español Grinder

                    vastavalt käele muudan oma betsize ainult donki vastu.

                    regide vastu muudan oma betsizingut vastavalt vastasele ehk siis vastavalt tema mängule.

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #1510
                      Re: Español Grinder

                      väike coolerite ja suckoutide sess
                      umbes 1500.kätt

                      ilusti imetakse
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      tahtis tulla
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      nice play fish
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      tahtis tulla
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      hah
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      tundmatu "miki"
                      E:turnil kole väike cbet.ups:)
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      AA,KK,FH,kaks paari ja set miinustes...aga noh 1500.kätt ainult
                      Last edited by noname; 25.11.10, 07:46.

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #1511
                        Re: Español Grinder

                        unreal,mis toimub.

                        Hala [x]

                        iga tohman imeb oma OESD,Gutshoti ja regularid veel oma 2.oudised kokku
                        Ma ei saa ühtegi OESD kokku,rääkimatta paaride hittimisest.

                        peace
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by noname; 26.11.10, 00:13.

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #1512
                          Re: Español Grinder

                          graph ka:
                          TT+ miinustes.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #1513
                            Re: Español Grinder

                            no kust kuradi otsast need regularid ODDse leiavad?

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            k2snakalle istus kõrval ja nägi,kuidas ca 130$ saab ilma jääda paari käega...
                            unreal pask on viimased päevad olnud...

                            Comment

                            • CTXrix
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 689

                              #1514
                              Re: Español Grinder

                              Mis oddse UTG seal viimases käes pidi leidma? Tahtsid, et ta preflopis oma QQ mucki paneks?

                              Comment

                              • Keldrimees
                                Julm Donk
                                • Feb 2010
                                • 69

                                #1515
                                Re: Español Grinder

                                Viimases käes on su 4bet ranges kindlasti ka AK kuna tahad suurt poti maha võtta. Ta oleks madalal flopil nuppe teinud ja Axx või Kxx boardil foldind probably.

                                Aga mis käe peale sa vastase üldse panid kui ta su 4beti callis? KK või QQ minuarvates ainult. AK-ga callida üle 1/3 stackist oleks ka ikka päris halb ja normaalne regs seda ei teeks.

                                Comment

                                Working...