Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #1486
    Re: Español Grinder

    Ettepanek ei ole paha ja võimalik, et ratas selleks ajaks ka olemas, aga paraku ei pääse töökohustustest enne kui juuni-juuli.

    Aga never say never

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #1487
      Re: Español Grinder

      Algselt postitas noname Vaata postitust
      Täna siis 2k käe kohta -3.7BB/100.
      Ehk siis vähem kui buy in. Hmm... sounds like a job for a poker analytic.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #1488
        Re: Español Grinder

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Ehk siis vähem kui buy in. Hmm... sounds like a job for a poker analytic.
        ups

        tegelt oli seis selline (ma ei tea,kust need 3.6 tulid)

        1700.kätt ja -5BB/100
        ~2BI:)

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #1489
          Re: Español Grinder

          Algselt postitas noname Vaata postitust
          eem.

          meil endal plaanis jõulud ja aastavahetus Eestis veeta.Vist.
          Aga andke teada oma ideedest ja tuleku kuupäevadest (või noh enamvähem).
          andke teada millal seal olete, mul pmslt savi millal seigelda. mingid plaanid peale hispaaniat portugal ja maroko.

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #1490
            Re: Español Grinder

            oktoober siiamaani:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            runner runnerid on alati lahedad
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            teada värk,et nii tehakse
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            endamisi veel pomisesin,et peaks ikkagi vist üle tõstma flopil...
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Hea,kui mõned käed ka peavad
            E: parim viis CO potis hoida vist.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Üks huvitav käsi:
            mida HERO teeb turnil?
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by noname; 21.11.10, 02:10.

            Comment

            • kip
              FPP Pro
              • Jul 2009
              • 256

              #1491
              Re: Español Grinder

              u mean november??!!

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #1492
                Re: Español Grinder

                kell neli hommikul hispaania liivarannal istudes pole ajal mingit tähtsust, kulla kip.

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #1493
                  Re: Español Grinder

                  Algselt postitas kip Vaata postitust
                  u mean november??!!
                  no meil on teine ajavöönd.

                  iga esmaspäev on küsimus,et oot mis kuu nüüd on

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #1494
                    Re: Español Grinder

                    Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1039134
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    BTN: $6.90
                    Soulread (SB): $50.00
                    BB: $96.40
                    UTG: $24.70
                    UTG+1: $16.75
                    MP1: $77.70
                    MP2: $31.85
                    CO: $61.00

                    Pre Flop: ($0.75) Soulread is SB with J 9
                    6 folds, Soulread raises to $1.50, BB raises to $4.50, Soulread raises to $10, BB calls $5.50

                    Flop: ($20.00) J 3 5 (2 players)
                    Soulread bets $9.50, BB calls $9.50

                    Turn: ($39.00) 7 (2 players)
                    Soulread checks, BB bets $25, Soulread raises to $30.50 all in, BB calls $5.50

                    River: ($100.00) 4 (2 players - 1 is all in)

                    Final Pot: $100.00
                    Soulread shows J 9 (a pair of Jacks)
                    BB shows 8 5 (a pair of Fives)
                    Soulread wins $97.00
                    (Rake: $3.00)
                    Last edited by noname; 22.11.10, 06:40.

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #1495
                      Re: Español Grinder

                      FT regsid on arenenud

                      Leitakse ODDse,et 4bet callida ja setmineda
                      etc
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #1496
                        Re: Español Grinder

                        rofl :D:D

                        Comment

                        • sm112
                          Grinder
                          • Jun 2009
                          • 776

                          #1497
                          Re: Español Grinder

                          Aknad on ikka terved, ma loodan..

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #1498
                            Re: Español Grinder

                            kas see 4bet nagu väga väike ei ole?

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #1499
                              Re: Español Grinder

                              miks nii väike 3bet? tal 5 sees ja pmst sama palju callida ju..

                              Comment

                              • g00000se
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1047

                                #1500
                                Re: Español Grinder

                                Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                                miks nii väike 3bet? tal 5 sees ja pmst sama palju callida ju..
                                Ja väga hea, et callib :)

                                Comment

                                Working...