Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1456
    Re: Español Grinder

    Tundub, et Full Tilt on ka näpitud :(.

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #1457
      Re: Español Grinder

      Algselt postitas noname Vaata postitust

      GL ja konn tule Spaini ja aita need asjad ära juua...
      ei mängi kuidagi hetkel välja aasta algul võib teha ehk väikse tripi teile külla ja nädala kaks chillida

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #1458
        Re: Español Grinder

        kle konn, aga läheks ühel ajal? muidugi sinisuguse parmuga on ohtlik reisida, aga elus peab palju kannatama.

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #1459
          Re: Español Grinder

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          kle konn, aga läheks ühel ajal? muidugi sinisuguse parmuga on ohtlik reisida, aga elus peab palju kannatama.
          irww...

          Aga tulge muidugi...

          sm112 läheb mingiks ajaks nagunii minema (qlimax + muud jutud),siis Meil siin vapsee igav

          GL ja jääme ootama...

          Selle kuu "pirnid/ploomid/jne":
          Minuarust oli fish,aga kurat ei imenud seekord ära:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Kui fish tahab,siis Ta saab:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          confirm...minraise on NUTS:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Mõtlesin regulari "biitida sellise raisega",aga fish oli ka veel ju mängus...nice turn IMO
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Vähemalt 5st korrast KKvsAA on ära tulnud nii,nagu võiks:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          jälle on minraise "nuts":
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Anname ODD´se fishidele,et EV joon ei hakkaks jälle "hulluks" minema
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Tunne oli,et kui flopil ees ei ole,siis turnil imeme ikka ära.
          Soul read...
          E: no 40/10 donk oli nende niti meres sees ja noh...nagu püüaks kala merest...
          lihtsalt igas võrgus on keegi sees.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Kahju,et sellised viisikuid ei hiti...
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          50/15 vennike 120.käe kohta.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Soul read,et tahetakse maksta:)
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          ok...paneme siis nö häbipleki ka siia:
          agro fish ja Ma ei suutnud oma TPGK foldida.

          can we take next hand pls?:)


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Last edited by noname; 10.11.10, 16:02.

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #1460
            Re: Español Grinder

            peab tulema. hakkab vaikselt pileteid vaatama ja plaane tegema. kui keegi veel kaasa lööks siis läheks asi libedamalt. konn vana ..... võiks ka jaatavalt asjale läheneda ja siis saaks juba kuupäevad konkreetseks ajada. ma siin vaikselt olen pileteid vaadanud ja väga karmiks hinnad ei lähe.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #1461
              Re: Español Grinder

              Pane rohkem graafikuid. Ei viitis üksikuid käsi väga lapata.

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #1462
                Re: Español Grinder

                (ei kommenteeri)
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Ja üks huvitav oskusmäng fishi poolt:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by noname; 14.11.10, 10:52.

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #1463
                  Re: Español Grinder

                  November so far:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  ei ole hullu...jõnksudega,aga ülesse

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #1464
                    Re: Español Grinder

                    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                    peab tulema. hakkab vaikselt pileteid vaatama ja plaane tegema. kui keegi veel kaasa lööks siis läheks asi libedamalt. konn vana ..... võiks ka jaatavalt asjale läheneda ja siis saaks juba kuupäevad konkreetseks ajada. ma siin vaikselt olen pileteid vaadanud ja väga karmiks hinnad ei lähe.
                    kalliks läheb? ma oleks suht koht pärast 20. jan huvitatud :D

                    Comment

                    • raunsz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1492

                      #1465
                      Re: Español Grinder

                      Vähemalt läheb ülesse. Krt ioleks endal ka aega nii peluda. FTPs tõmbab räigelt swingi ikka, Starsis oli pisut siledam graafik. näpitud :D

                      Comment

                      • Facepoker
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 364

                        #1466
                        Re: Español Grinder

                        Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                        kalliks läheb? ma oleks suht koht pärast 20. jan huvitatud :D
                        5K kopikad peale edasi tagasi. Aga kõik oleneb millal minna ja millal tagasi.

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #1467
                          Re: Español Grinder

                          Väike misclick:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          hea lugu vahelduseks:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #1468
                            Re: Español Grinder

                            Kõige haigem sess siin üldse...või üldse vist.

                            iga 3nda tõste peale sain 3bette.
                            iga 3beti peale sain 4beti
                            iga cbetile sain c/r või ei folditud ja turnil tuli ikkagi DB või c/r.

                            E:50$ loeme siin camblemise peale ...
                            pärast sellist pasarahet ma lihtsalt 4bet showesin oma AKo ja no OBV olid ässad vastas:(
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #1469
                              Re: Español Grinder

                              Algselt postitas ardo888
                              Kas teil on seal ühele grinderile veel ruumi või kõik bronnitud :D?
                              eem...

                              ma ei tea veel midagi...mul tuttavad tahtsid tulla millalgi + veel jutud.

                              täna siis läks päev suht pe**se ja mõtlesin veits posputada.
                              siis tuli tahtmine mängida ja no näed.
                              pärast kahte pläru jäi graafik selline:

                              ps.ma pole ammu juba nii normaalset mängu teinud...
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Teinekordki
                              Last edited by noname; 17.11.10, 23:53.

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #1470
                                Re: Español Grinder

                                Ma ei saaks mitte sittagi siis aru ma aravn :(

                                Comment

                                Working...