Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #631
    Re: Õpihimuline Mängur @ NL25

    Nu jah korra nagu tuleb kaarti,ja siis 400.käega suudan kõik maha mängida nagu wtf

    400 kätt:

    Trips vs FH
    Flush vs FH
    Rida vs FH
    Flush vs FH

    How sick is that

    Mnja.Pean vist nitiks minema ja Flushid,read ja kolmikud foldima

    E:Aga muidu olen rahul ja mindset Oki-doki

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #632
      Re: Õpihimuline Mängur @ NL25

      Terve.

      Nii väikselt reisult tagasi ja...No ma ei viitsi mängida.Tee mis tahad.
      Eile tegin väikse sessi ja täna ei ole nagu jõudu neid laudu selekteerima hakata

      Vahelduseks üks räige tünga käsi.Põhimõtteliselt hõõrusin käsi kokku,kui turnis rahad sisse sai.
      Standart Pot Limit imo.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      and another one.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by noname; 25.03.10, 11:22.

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #633
        Re: Õpihimuline Mängur @ NL25

        Kommenteerige Hero liini.
        Mõte oli turnis,et any riveri kaardile lükkan AI.
        Või leiab keegi,et riveris oleks pidanud teistmoodi käituma?
        Flopis ei tahtnud DB teha.
        Mina panin ta AK/AQ peale!


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by noname; 25.03.10, 14:44.

        Comment

        • teerajaja
          Grinder
          • Feb 2009
          • 815

          #634
          Re: Õpihimuline Mängur @ NL25

          Ei näe midagi mis oleks valesti tehtud, kui siis flopis vähe suuremalt re-raisind, väiksema poti puhul vast oleks check callind riveris. Vastane fishis flushi ? Mis nime all starsis mängid ?

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #635
            Re: Õpihimuline Mängur @ NL25

            Ah mis seal ikka.
            Ma ei näe,et ma valesti oleks mänginud.
            Ja jep.
            Sai raibe flushi jeh.
            No kurat ma ei osanud seda elus ees ette näha...

            Võib öelda,et tal long runnis see -EV!

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #636
              Re: Õpihimuline Mängur @ NL25

              Nonii...

              Kuu möödas.
              Tulemused on meeldivad.

              Tänase päeva põhiteema on 3-me oudised.
              Hämmastavalt tõmmatakse 3-me oudiseid eile ja ka täna ära + ma ei usu enam üldse seda PTR Net Expected Won $ joont.See paneb ikka nii mööda...
              Lähen AI,olen ees...tõmbavad oma oudise(d) ära ja joon ei tõuse mitte ülesse8

              Viskan hiljem siis väikse kuu kokkuvõtte,mis on Minu jaoks NUTS.

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #637
                Re: Õpihimuline Mängur @ NL25

                Terve.

                Märtsi kuu kokkuvõte:

                Sai siis põhimõtteliselt nullist jälle alustatud.
                Umbes 256$ kandsin PS arvele,et saaks minna NL25 (NL10 otsustasin mitte minna...Vb liiga suur enesekindlus).Ei saa nuriseda.Ei crushi NL25 muidugi mitte nii,nagu mõni siit foorumist,aga esimese 50k käe kohta olen rahul sellise winratega.




                Vaheldus coca ja leitsi lugudele:
                Last edited by noname; 01.04.10, 01:01.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #638
                  Re: Noname biidib NL25?

                  väga kena graafik! edu aprillis!

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #639
                    Re: Noname biidib NL25?

                    Tänud.

                    No igatahes kuu algus on olnud paha paha paha.

                    Hetke seisuga siis Aprilli kuu on miinuskuu!

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #640
                      Re: Noname biidib NL25?

                      Väga kena sissejuhatus limiiti :) Kas graafikul on sul winrate mõeldud BB või bb ?

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #641
                        Re: Noname biidib NL25?

                        Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                        Väga kena sissejuhatus limiiti :) Kas graafikul on sul winrate mõeldud BB või bb ?
                        BB.

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #642
                          Re: Noname biidib NL25?

                          Kuu algus on täielik FAIL

                          5.päeva ja 5k käsi...-1BI.
                          üldse ei ole saanud mängida :(

                          Kas soovitate shortstackide* vastu Preflop AI minna JJ/QQ/AQ,kui ees on bet.
                          *20bb regular 10/10.

                          Mulle tundub,et see on -EV.Alati olen maas.



                          Easy shove?
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #643
                            Re: Noname @ NL25

                            sinu liini järgi muidugi easy shove. raised pf, paned c-beti ning turnis on sul juba 2-pair hand. mida elult veel tahta .
                            SS-laste vastu oleneb positsioonist väga palju. kui ma olen button ja ta on blindidel, siis ma olen nõus isegi A8s+ callima ta allinni.

                            Comment

                            • Cash87
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1402

                              #644
                              Re: Noname @ NL25

                              Mina olen isegi AQ maha viskama hakanud :D

                              Comment

                              • Hullapple
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2009
                                • 364

                                #645
                                Re: Noname @ NL25

                                Käe kohta nii palju et siin ainult yks võimalus: shove !

                                SS kohta sama mida pikk28 ytles, kõik oleneb positsioonist kus kohast nad 3betivad. Statsidest näed ju selle ära , enamasti on nendeks kohtadeks SB, BB ja mõndadel meestel ka BTN.

                                Näiteks kui sa TT voi isegi JJ open raise UTG-lt ja SS shoveb MP siis parimal juhul saab sealt enamasti coinflipi.

                                Blindidel on nende range tihti peale any pair, any A. Nii et yhte kindlat strateegiat SS vastu pole, lihtsalt vaata nende range antud positsioonis ja tee otsus selle põhjal.

                                Comment

                                Working...