Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #541
    Re: NL20 Biitiv regular.

    Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    mix sa teed calling stationi vastu üldse cbeti, kui sa ei hiti???
    sest pmts ta ei viska seal mitte midagi maha. Ma annaks flopis juba alla!
    Äkki ta AJ cbet on valuebet?

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #542
      Re: NL20 Biitiv regular.

      Kahjuks tänu väikesele cashoudile pean tegema mõne päeva NL6.

      Selle kuu NL6:

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #543
        Re: NL20 Biitiv regular.

        kas tõesti on vaja teha cashoute? ma saan aru, et toimus midagi ootamatut - näiteks maja põles maha. Aga kui sul vaja uusi tosse, pükse, õlleraha, bensuraha, sööma minna vms. siis see küll ootamatus ei ole ja cashouti teha ei tohiks.

        Ära valesti mõista. Cashi kasvõi terve roll välja ja osta selles eest omale lund - ei ole minu asi. Aga sõbralik soovitus oleks ,et mõttetuid cashoute tehes jäädki eluaeg oma 6NL mängima.

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #544
          Re: NL20 Biitiv regular.

          Väike NL6 sess läbi ja no ei ole kiita.
          Olen täielikus kaardi surmas.Õnneks umbes -2$ tuli ainult sess.


          No kuidas Ta ikkagi saab siin callida.No jube jube.Ja no muidugi tõmmatakse ära siin.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Ja sama venna vastu mingi paar kätt hiljem.Panin ta pigem masti tõmme/rea tõmbele.Nojah.Ilus value võtt riverist dongi poolt
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Mõh.Siin oleks ainult check/fold flopis.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Rahapõletamise koht:
          No tegelt on ju nii ohutu flop.Tõesti sai tripsi w?
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #545
            Re: NL20 Biitiv regular.

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            kas tõesti on vaja teha cashoute? ma saan aru, et toimus midagi ootamatut - näiteks maja põles maha. Aga kui sul vaja uusi tosse, pükse, õlleraha, bensuraha, sööma minna vms. siis see küll ootamatus ei ole ja cashouti teha ei tohiks.

            Ära valesti mõista. Cashi kasvõi terve roll välja ja osta selles eest omale lund - ei ole minu asi. Aga sõbralik soovitus oleks ,et mõttetuid cashoute tehes jäädki eluaeg oma 6NL mängima.

            I agree.
            Tõsi on see,et ei saa NL6 jääda.
            BR oli ~700$,mis oli sobilik NL20 jaoks.
            Siis donkasin maha ja jäi 600$ peale,siis otsustasin,et ei mängi NL20 ennem,kui selle kuradi punase joonega midagi ette võtan.Noh muidugi räigeid biite ka oli.
            tegin väikse cashoudi ja BR hetkel ~400$ (natuke vähem) ning lasen NL6 edasi,kuni BR on vähemalt 450$.

            Plaan siis paar NL25 videot läbi vaadata.
            Ja kui Nl20 uuesti minek,siis 4.table lahti.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #546
              Re: NL20 Biitiv regular.

              Liialt julge oled. Teises käes check-foldi turn ja kolmandas ma AK-ga cbeti ei teeks.

              PS! Sa ei pea jahtima punast joont vaid sa pead jahtima maksimum EV-ga otsuseid, mis on tihti langetavad punast joont.

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #547
                Re: NL20 Biitiv regular.

                Ma selle AK üldise mängimise kohalt ei saa nõustuda, et iga jumala kord on miskit halba vastas. Ma olen kindel, et kui sa hemist järgi vaatad, siis korraliku sämpli peale on AK üks paremini kasumit tootvatest kätest. Ette peaks jääma ainult AA, KK ning QQ.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #548
                  Re: NL20 Biitiv regular.

                  3 mängijat, super drawy flop. FE on madal, pea olematu. Mina checkin.

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #549
                    Re: NL20 Biitiv regular.

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    3 mängijat, super drawy flop. FE on madal, pea olematu. Mina checkin.
                    Arvan ka,et oleks pidanud checkima.

                    Btw.
                    OOP võib ka callida AKo?:)

                    A.la ma SB ja ees bet ja 2 calli.
                    Või on alla igasugu arvestust call siin?

                    Comment

                    • HU grinder
                      Vana Tegija
                      • Feb 2010
                      • 1002

                      #550
                      Re: NL20 Biitiv regular.

                      PF mängus calli või beti, see pole eluline küsimus, suur rõhk on postflop mängul, mina näiteks mixin küll vahel mängu nii, et callin ja 3betin jne, et regulare peedistada.

                      E:Kuigi OOP ei meeldi mulle callida.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #551
                        Re: NL20 Biitiv regular.

                        Algselt postitas noname Vaata postitust
                        Arvan ka,et oleks pidanud checkima.

                        Btw.
                        OOP võib ka callida AKo?:)

                        A.la ma SB ja ees bet ja 2 calli.
                        Või on alla igasugu arvestust call siin?
                        AK-ga alati 3bet, eriti kui callijad vahel. Dead money on maitsev.

                        EDIT: IP võid callida kui üks vastane avab

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #552
                          Re: NL20 Biitiv regular.

                          Vastane 24/6.
                          Hero call/fold/bet?

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Mnjah.AKo on siis hetkel miinustes.
                          Põhjus on lihtne.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Ei leia enam sellistes olukordades cbettida.
                          Last edited by noname; 18.02.10, 00:40.

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #553
                            Re: NL20 Biitiv regular.

                            väga kahtlane move fold küll siin halb poleks kuna me pole raha sisse ise pannud, aga ei tea kas suudaks ise sellises olukorras alla anda..on mingeid reade millega ta veel nii varem teinud on????

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #554
                              Re: NL20 Biitiv regular.

                              AK käsi on fine. Üks asi, mis ma teeks teisi oleks PF mäng, sest kui kari limpereid siis ma paneks vähem, miski $0.36. Teeb sama töö, kui hitime aga kui ei hiti säästame raha.

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #555
                                Re: NL20 Biitiv regular.

                                Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                                väga kahtlane move fold küll siin halb poleks kuna me pole raha sisse ise pannud, aga ei tea kas suudaks ise sellises olukorras alla anda..on mingeid reade millega ta veel nii varem teinud on????
                                Ma ei suutnud foldida.A või K oleks ainult ees ja miks ta peaks siin 6$ panema monstriga nagu.
                                Wtf nagu.
                                Igatahes ma lükkasin AI ja näitas K7

                                Sain note kirja pandud ja kusjuures teises lauas tegi vend samamoodi,aga preflopis.BTN ja 6$ bet

                                Comment

                                Working...