Re: noname @ Pacific
ma poleks foldinud, sul kuidagi kuhjunud neid hittimisi ja siis kaotatud saadud kohe. Liiga palju laudu arvan on sinu viga, ei suuda sa ära jagada enam asju, kui liiga palju actionit , peaksid kuskil 1nl minema, siis pole kaotused suured.
ma poleks foldinud, sul kuidagi kuhjunud neid hittimisi ja siis kaotatud saadud kohe. Liiga palju laudu arvan on sinu viga, ei suuda sa ära jagada enam asju, kui liiga palju actionit , peaksid kuskil 1nl minema, siis pole kaotused suured.
K 
8

Comment