Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #436
    Re: noname @ Pacific + Video!

    mine perse.

    no **** see on ebareaalne ju.

    Graph.1.2BB/100...ema mängib ka paremini nahhui.
    Graph:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Statside poolest olen pigem tight.
    Statistika 21k käe kohta:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    KK on 100 korra kohta 1BI plussis,mis on ju täielik pask.


    Ma ei tea 21k käsi mingi Break Evenis lasta on ju masendus tekitav....

    Loodan,et keegi videot vaatab ja mingisuguse tagasi side annab.
    Ja muidugi jooks on ikka nii peeš.KK ja AA kahe päeva jooksul miinustes.

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #437
      Re: noname @ Pacific + Video!

      Igatahes toon siia siis need käed,kus olen kaotanud.(suuremad kaotused).
      Käsi konvertides tundus,et villianid on liiga palju runner runner flushi ja runner runner straight saanud.
      Kui keegi videot ei viitsi vaadata,siis võiks äkki käed üle checkida ja silmapaistvad vead välja tuua.
      Vabandan,aga mõned käed on eelnevalt siit päevikust läbi käinud ja ei hakanud sorteerima hetkel.
      1.2BB/100 ei ole ju mingi õppimine või oskus.seda suudab iga kooli laps.Ja kas saab olla liiga palju coolereid,mille tõttu nii madal BB/100?

      1.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      2.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      3.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      4.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      5.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      6.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      7.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      8.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      9.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      10.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      11.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      12.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      13.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      14.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      15.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      16.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #438
        Re: noname @ Pacific + Video!

        17.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        18.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        19.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        20.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        21.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        22.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        23.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        24.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        25.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        26.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        27.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        28.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        29.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        30.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        31.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        32.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        33.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        34.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        35.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        36.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        37.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        38.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        39.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        40.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        41.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #439
          Re: noname @ Pacific + Video!

          1. Fold pre. Offsuit connectorid on trash, eriti kui veel OOP oled. Ma foldiks kohe ja kui teine vend tõstab siis veel kindlam fold.
          2. Nii drawisel boardil peab oma kätt kaitsma ja rohkem panema flopis ja turnis. Igasusu pool poti ja sellise nupud unusta ära ning panuste suurused mõtle ikka oma peaga. Oleks tal näiteks 9T olnud, siis ta oleks flopis ka 0,56$ callinud ja turnil näiteks 1,2$ callinud. Selliste kahtlaste panustega annad ise head oddsid mastiostudele.
          3. Ma oleks cbettinud. Heale käele maksid ju niikuinii välja ning sellise passiivse liiniga on asi väga segane ning vastane saab teha nii nagu ise tahab. Vastased tuleb rasketesse olukordadesse panna. Chekkides ja callides annad talle võimaluse nii mängida nagu tahab. Soovi korral saab tasuta kaarte võtta ning hea käega saab ilusti valuebettida.
          4. 5 handed, aga PF vist hijacki pealt ikkagi foldiks KJo ning OOP 3 beti callimine sellise käega on vägagi kaheldav.
          5. Juhtub.

          Ah pagan, see ju 6-max. Arvatavasti väga mööda eelenev inf pole, aga las mõni oma ala pro võtab järje üle.

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #440
            Re: noname @ Pacific + Video!

            Lihtne näide,miks ei tohi open limpida.Antud juhul oli see minupoolt apsakas,mille maksin räigelt kinni..
            Kui mu mälu mind ei peta,siis ma ei ole veel NL6 6maxis open limpinud.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Seekord läks hästi ja pidas kaart.Aga tahate ausat vastust?Panin venna samale käele,mis tal oli.
            Aga muidugi HERO call villiani poolt riveris:)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            Irw.ma ei teinud siin midagi valesti,tüüp poleks foldinud QQ elusees.
            täiesti metsas.ma kaotan kõik monstrid.see ei ole ju normaalne.lahe swing jätkub...

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Arvasin,et JJ/QQ maksab kinni siin ja ma oskan ka gay bette teha.TILTILTILT

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #441
              Re: noname @ Pacific + Video!

              Tere jälle.

              Alustasin siis väikese sessiga.

              Ilusad biidid tulevad.nutz.

              Nimelt.25k käe juures on KK siis miinustes.Ehk täna sain jälle 30/16 (3bet 5%) KK 3beti ja läksid pres nupud sisse.
              Kui pres saad 3beti mingilt 30/0-20 vennalt,siis on kasulikum foldida KK.
              Sellistes situatsioonides tuleb leida fold ülesse.

              Siin ei tahtnud uskuda,et BB on AA.Pigem AK.aga jah.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Käis mõte läbi,et võib maja vastas olla...Hero check turnis on õigeim lahendus?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              No fishidel on ikka über run.Ma ei oska midagi öelda siin.
              Olin suht kindel,et mees lähen masti tõmbama,AI ei tahtnud lükata,kuna tal ikkagi palju outse...või poleks mõtet olnud callida flopi betti.Mõlemad siis täis fishid.BB poleks ka mu 3beti peale foldinud,kuna tal fold BB to steal oli 0 ja statsid olid ka ikka mega fishised,sellepärast ka callisin minbeti pres.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Korra käis mõte läbi,et äkki On A x vastas,aga see oleks liiga ulme olnud ja vastane oli ka mingi 50/30 statsidega agro maniak.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Swing jätkub...

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #442
                Re: noname @ Pacific + Video!

                6maxis me ei foldi KK-d. vittu, never.
                ATs käsi - OOP callida on bad.

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #443
                  Re: noname @ Pacific + Video!

                  Algselt postitas Lutzky
                  6maxis me ei foldi KK-d. *****, never.
                  ATs käsi - OOP callida on bad.
                  Aga kui on pfr16 vastas,siis tekib ju küsimus,et millega ta AI paneb pärast mu 4beti.
                  JJ ta ei tee ju seda,QQ ka mitte,ainult KK või AA.AK pole ma veel näinud sellel limiidil 5bet AI full stackiga vempsi poolt.

                  Call ei olnud vb parim lahendus,floppi tahtsin selle käega näha,aga kui siin oleksin 3beti teinud flopis,siis see tüüp oleks AI läinud ja ATs pole vast õigem käsi.Õnneks ikka foldi leidsin ülesse turnis:)

                  Btw.kas Sa ise 6max mängija?
                  Kui jah,siis ehk viitsiksid neid eelnevaid käsi üle vaadata.
                  Neid ~40.kätt

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #444
                    Re: noname @ Pacific + Video!

                    KK foldimise mõte lõpeta kohe ära. /teema

                    +ma võin videot vaadata jne, aga 4table, tile. praegune versioon on liiga kirju...

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #445
                      Re: noname @ Pacific + Video!

                      Algselt postitas Lutzky
                      KK foldimise mõte lõpeta kohe ära. /teema

                      +ma võin videot vaadata jne, aga 4table, tile. praegune versioon on liiga kirju...
                      Teen mingi päev (eeldatavalt homme) siis 4table sessi NL6.

                      Tile,aga laudade suurus normaalne,ning kasutan sellist "vaadet" homsel sessil.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Liiga väiksed lauad=jube kissitamine ning statsid ei mahu laudadele ära:(
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #446
                        Re: noname @ Pacific + Video!

                        hah.

                        kui nii jätkan,siis varsti busto ja peab pokkeriga lõpparve tegema.
                        Ma mainiks,et fishidel on õnne rohkem kui ratsahobusel sitta.

                        Kusjuures tilti pole aga lihtsalt ei julge eriti käsi mängida.

                        KK.Ja siis täna jälle.no ma ei uskunud,et tal ÜKS kümme käes on.Kas Hero call oli üldse mõttekas?
                        Nii tihiti näen/näeme siin rea tõmbeid ja riveris bluffitakse välja.Aga no monstri maksin ilusti kinni.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                        Hero call or fold?Kicker 9 pole just parim ja vaevalt,et tal siin bluff on...
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Kas Ma mängin oma KK üle või on mul mingi mega ebaõnn pokkeris?
                        Tundub,nagu ei suuda vahepeal foldida oma kõrgeid poketeid postflopis...
                        Nt see viimane KK,kas me turnis üldse keevitame?Ja kas see on ülemängitud käsi?

                        Comment

                        • Lutzky
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1829

                          #447
                          Re: noname @ Pacific + Video!

                          No olgu. Ma ei ole 6maxi äss ehk võin eksida ning lärmake julgelt kui sitta ajan.

                          1. Midakrdit. Fold pre ja snap. OOP me ei ole loosed.
                          2. UTG limp paneb mõtlema, kas KJo oleks pidanud seekord pre juba foldima.
                          3. Ma isegi ägiseks ja foldiks flopil/turnil kui väga passiivne vastane tulistab ca pot. Aga üldjuhul check-call liin on minu arvates hea.
                          4. KJ ei ole 6maxis üldjuhul UTG pealt mängitav. Oleneb muidugi vastastest. Teine viga on 3beti callimine OOP nii sita lehega. Seega vead on tehtud juba pre.
                          5. Nojah. Aga betsizing on sul huvitav. Teises käes on nt ca 50% potist, nüüd ca pot. Võiks olla 60-75% potist ja koguaeg niimoodi.
                          6. UTG range’s ei ole KTs-t. Flopi lead out samuti pask.
                          7. Kui vastane ülitight, siis sellisel boardil check raise on indikaator, et oleme taga. Villaini turni lead kinnitab seda. Aga vist ei ole suur eksimus.
                          8. Flopi minraise on halb. Aga muidu ok.
                          9. Fine.
                          10. Nojah.
                          11. Standard.
                          12. Juhul kui vastase stiil põhjas, siis näed 3betil mõtet. Muidu calliks ja pigem flopis ei lead oudiks (las vastane blufib).
                          13. Fine.
                          14. Sind riveril callib ainult parim ehk check-call tundub mõistlikum.
                          15. Ok.
                          16. Fold turnis.
                          17. Natukene ülemängitud käsi. Flopi lead out halb. Check-calliks all the way. Riveri overbet pointless.
                          18. Bäd biit ehk see käsi ei peaks siin listis olema. Koheüldsemitte.
                          19. Vt käsi nr 18
                          20. Sellisel boardil oleks fold isegi mõeldav, kui mitte turnis, siis riveris kindlalt. Vastasele note kirja – ei 3beti pre AA-d + turni gaybet.
                          21. Ma oleks pre raisinud ja limpareid karistanud. Flopil check-raise.
                          22. Standard.
                          23. Kuival flopil check-raise = ?. Betsizing jälle imelik.
                          24. Vt käsi nr 18.
                          25. Fine.
                          26. Riveris ma check-foldiksin. Betsizing jälle põnev – tundub, et Sul on suur committimise soov.
                          27. Flopil broke.
                          28. Check-raise peaks andma piisavalt infot foldimiseks kuival flopil.
                          29. Fine.
                          30. UTG range’s AT on liiga loose imo.
                          31. Fine.
                          32. Kuivõrd ilmselgelt squeezimist on vähe, siis fold pre. Riveri action – see on raske fold, aga kui vastane passiivne, siis standard.
                          33. Ma oleks min 4betile otsa pannud. OOP AK mängimine ei meeldi. Flopis check-raise. Riveris fold – mida sa biidid seal peale bluffi?
                          34. Check-fold flopis.
                          35. Fine.
                          36. Turnis b/f. Selleks positsioon ongi.
                          37. Standard squeeze pre. AK on standard 3bet käsi 6maxis.
                          38. 3bet pre. Muidu standard.
                          39. 3bet pre. Miks overbetid riveris?
                          40. Vt käsi nr 18
                          41. Ägiseks ja foldiks isegi turnis.

                          UTG range nitimaks. OOP mäng üle vaadata sh 3bettide callimine rääbisega OOP ära lõpetada. KK foldimise peale mitte mõelda. Betsizing korda!

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #448
                            Re: noname @ Pacific + Video!

                            Nii.
                            Tegin enne KK calli siis screen shoti.
                            AUSALT.KK tuleb foldida.

                            Ma olen täna KKvsAA kolmkorda saanud.
                            See pole normaalne.
                            KK on siis 26K käe peale 2BI miinust.
                            See tähendab,et ei ole vaja minna preflopis KK AI,kui see on sellise sample peale MIINUS
                            Kas 26K käsi pole piisav sample?

                            Muidugi ma suutsin kohe pärast screenshotti käe copy-pasteda ja kadus see screenshot ära kahjuks.

                            Käsi siis selline,KUS MA KARJUSIN(jep karjusin enne calli,et sul sital on AA) ja ongi.Ma sa ei saa aru mis on point siin callida AI,kui Ma olen 80% kindel,et vastas on AA?Ma olen täna saand -3BI KK PFR ainuüksi.
                            Näiteks 26K käe kohta pole mul kordagi olnud AAvsKK(kus mul oleks AA).



                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Ja 3 sekundit hiljem teises käes tegin niimodi.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Ühesõnaga kräkitakse kõik monstrid ära ja jube tahtmine oleks juua.
                            Tõesti tundub,et minul pokkeris pole õnne ollagi ja fishide toitmine enda rahaga on juba liiga palju minu jaoks.

                            Tänud Tähelepanu eest!

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #449
                              Re: noname @ Pacific + Video!

                              agsahsdgbs


                              Jep.Nüüd on tildi poiss külla tulnud ja ei tee enam pokkerit.
                              täielik unluck on ja pokker pole minujaoks...

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #450
                                Re: noname @ Pacific + Video!

                                Algselt postitas noname
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                kergelt ülemängitud. mõtle, milline on vastase 3betti calling range. b/f parim liin imo. + nagu pätmasta on öelnud, tuleb õppida suuri paare foldida = profit.

                                Comment

                                Working...