[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #286
    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Vaatamata sellele, et vahepeal sain korralikult põske, siiski suurem enamus käsi pidas. Õnnestus paar regside hullu bluffi ka vahele võtta blindide võitluses ja üldiselt jään nädala vahetusega rahule. Paar maha donkatud BI on mudugi hinge kraapimas. Enim hädas olen blindide võitluses 3-betted pottides heade regide vastu. Tekib nagu kerge aukartus teinekord NL100 tippude vastu ja siis hakkan metatama, slowtama või valedes kohtades foldima. Selline tunne, nagu ta näeks mu kaarte rsk. Peaks tegelikult üritama vältida sellised olukorda, aga ego vist ei lase. Ajab vahepeal ikka kopsu üle maksa küll, kui tekib tunne (üldjuhul petlik), et keegi sihilikult peedistab sind ja pidevalt 3/4-betib. Ja nii need lollused tulevad.

    EDIT: lisan graafiku ka:



    Kuu ise ka mingi 800 plussis.

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #287
      Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

      kuhu sa oma kuu teenistuse siis panid kui peale pea +1000$ sessi on kuu vaid 800$ plussis?

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #288
        Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

        Swingib.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #289
          Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
          kuhu sa oma kuu teenistuse siis panid kui peale pea +1000$ sessi on kuu vaid 800$ plussis?
          Kuu on olnud, jah, täielik rollercoaster.

          Mehed, et ei tea kui hea tunne on, kui käed jälle pidama hakkavad, fishid ei floppa oma 47o-ga 2 paari, regid ei saa oma nut FD-sid kokku ja set vs set olukorras on herol kõrgem set. Mmmmõnus....


          Käed alates peale laupäeva hommikust sessi Pastilaaga






          Viimane kord, kui tegime koos sessi, millaski aprilli lõpus, siis toimus sama asi - hiiter tuli külla.
          Järgmise downeri ajal ma tüütan sind jälle ´

          Tegelikult Dragthebar.com coach DiscoBiscoga käib hetkel kirjavahetus ja selle nädala lõpus teeme esimese sessi, kui saame ajad klappima.

          Muuseas, lubasin mingis teemas Pastilaale šhampuse saata kulleriga koju, kui esimesed 10K$ kaardimänguga teenitud saan. Tänaseks on see eesmärk täidetud. Kui boonused ka otsa liidan, siis on see summa tegelikult juba u. 15K$.
          Viska oma aadress mulle PM ja anna teada, millal sul keegi kodus viibib. täidan oma lubaduse.

          PS: Kui sul on mingeid muid eelistusi peenemate napside osas, siis võid julgelt ära märkida.

          Aasta lõpuks on eesmärk teenida 95000 VPP, et vabastada 3400$ milestone boonus. Lisaks tahaks uuel aastal limiidis ülesse liikuda. Eks näis, mis sellest plaanist saab. Fakt on see, et ilma õppimata ei juhtu mitte midagi.

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #290
            Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

            Solid areng mees! Mäletan veel, kui koos mängisime Starsis NL10 laudu (üldsegi mitte nii ammu) ja nüüd ma ei näe enam su tagatulesidki:)
            Puhas kadedus pureb mu sees, aga selline hea kadedus, mis sunnib tööd tegema.

            Endal praegu ideaaleesmärgiks uueks aastaks NL100 jõuda, see päevik on hea motivatsioonipumpaja.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #291
              Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
              Muuseas, lubasin mingis teemas Pastilaale šhampuse saata kulleriga koju, kui esimesed 10K$ kaardimänguga teenitud saan.

              PS: Kui sul on mingeid muid eelistusi peenemate napside osas, siis võid julgelt ära märkida.
              Wow! Sellest lubadusest kuulen esimest korda . Ma ise hea meelega vahetaks selle šampuse tulevikuks sinuga sesside vastu - mul tunne, et läheb niipidi hoopis vaja endal. Ilma naljata!

              P.S. Šampuse sõber ei ole. See üks lemmikutest:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Maison
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 43

                #292
                Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                Respect!

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #293
                  Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                  Maison, ma tänan. Kas sa mängid starsis sama avatariga nagu sul on foorumis?

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #294
                    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                    super värk kotkas!

                    Comment

                    • Maison
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 43

                      #295
                      Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                      jep

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #296
                        Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                        Algselt postitas Maison Vaata postitust
                        jep
                        Selge pilt :).

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #297
                          Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                          Pean tunnistama, et see kuu on suht läbikukkumine antud volume juures. Kuu alguses tabas harilik swong ja nii ta läks. Aga praeguseks vist olen august välja saanud.





                          August kokku:

                          mänguline kasum: 2309$
                          boonused: 1500$
                          Kokku: 3809$

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #298
                            Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                            Kle päris peen kuu ju :)
                            gl sir

                            Comment

                            • vilkar
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1290

                              #299
                              Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                              viimased 5000 kätt on ikka korralik hiiter, ilus kui käed peavad

                              edu!

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #300
                                Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                                Tänan kõiki heade soovide eest.

                                Elus esimene NL200 shot:


                                Kommentaariks lisaks nii palju, et osad regid on ikka ÜLIAGROD ja selgelt liiga agrod. Kuna mul olematu image seal veel, siis natuke laudu jälgides suudan neid ilusti abuseda õnneks. Seda võib järeldada ka nonSD joone järgi. Usun, et mäng on beatitav vabalt, kui vähegi suudaksin ennast kontrolli all hoida ka nendel päevadel, kui kaart ei jookse just kõige paremini. Laudu on vähe, age need, mis on, nendes fishe ikka leidub. Väga palju on nitiperseid, kes oma fpp-sid korjavad 24-tabledes. Ühesõnaga easy game tundub esmapilgul. Eks näis, mis juttu ma siis räägin, kui 50K kätt mängitud on. Loodan, et ma ikka jõuan nii kaugele :D
                                Last edited by Kotkas1000; 01.09.10, 17:00.

                                Comment

                                Working...