Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas
Vaatamata sellele, et vahepeal sain korralikult põske, siiski suurem enamus käsi pidas. Õnnestus paar regside hullu bluffi ka vahele võtta blindide võitluses ja üldiselt jään nädala vahetusega rahule. Paar maha donkatud BI on mudugi hinge kraapimas. Enim hädas olen blindide võitluses 3-betted pottides heade regide vastu. Tekib nagu kerge aukartus teinekord NL100 tippude vastu ja siis hakkan metatama, slowtama või valedes kohtades foldima. Selline tunne, nagu ta näeks mu kaarte rsk. Peaks tegelikult üritama vältida sellised olukorda, aga ego vist ei lase. Ajab vahepeal ikka kopsu üle maksa küll, kui tekib tunne (üldjuhul petlik), et keegi sihilikult peedistab sind ja pidevalt 3/4-betib. Ja nii need lollused tulevad.
EDIT: lisan graafiku ka:

Kuu ise ka mingi 800 plussis.
Vaatamata sellele, et vahepeal sain korralikult põske, siiski suurem enamus käsi pidas. Õnnestus paar regside hullu bluffi ka vahele võtta blindide võitluses ja üldiselt jään nädala vahetusega rahule. Paar maha donkatud BI on mudugi hinge kraapimas. Enim hädas olen blindide võitluses 3-betted pottides heade regide vastu. Tekib nagu kerge aukartus teinekord NL100 tippude vastu ja siis hakkan metatama, slowtama või valedes kohtades foldima. Selline tunne, nagu ta näeks mu kaarte rsk. Peaks tegelikult üritama vältida sellised olukorda, aga ego vist ei lase. Ajab vahepeal ikka kopsu üle maksa küll, kui tekib tunne (üldjuhul petlik), et keegi sihilikult peedistab sind ja pidevalt 3/4-betib. Ja nii need lollused tulevad.
EDIT: lisan graafiku ka:

Kuu ise ka mingi 800 plussis.

´
. Ma ise hea meelega vahetaks selle šampuse tulevikuks sinuga sesside vastu - mul tunne, et läheb niipidi hoopis vaja endal. Ilma naljata!

TC

Comment