[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #1036
    Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

    Whine töötab, ilmselgelt.

    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Ma ei soovitaks seal üldse mängida sul, sest see site on RIGGED. Päriselt.

    Comment

    • muttaja
      Pokkerihai
      • Dec 2010
      • 1965

      #1037
      Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
      Mõtlesin, et teeks natsa pulli. Päris hea päev oli.

      Raudselt jooksid räigelt üle EV.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #1038
        Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

        :D Jep, tervelt 5 bi-d.

        Rrrrrrr, vb isegi pärast teen väikse kokkuvõtte, kui viitsin.
        Kuna ma otsustasin ka täna puhata enda limiitidest, siis õhtul ajaviiteks teen veel u. sama palju käsi NL2 6-max zoomi. Mind hakkas ennastki huvitama, kui lihtne see limiit siis tegelikult on. Võiks teha isegi mingi võistluse moodi asja, et näiteks, kui mitu BI keegi teenib 10k käe jooksul NL2 Zoomis vms. Oleks fun kindlasti.

        Comment

        • anatoli grinder
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2010
          • 337

          #1039
          Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

          Ära heaterit nl2-s läbi jookse...

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #1040
            Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
            :D Jep, tervelt 5 bi-d.

            Rrrrrrr, vb isegi pärast teen väikse kokkuvõtte, kui viitsin.
            Kuna ma otsustasin ka täna puhata enda limiitidest, siis õhtul ajaviiteks teen veel u. sama palju käsi NL2 6-max zoomi. Mind hakkas ennastki huvitama, kui lihtne see limiit siis tegelikult on. Võiks teha isegi mingi võistluse moodi asja, et näiteks, kui mitu BI keegi teenib 10k käe jooksul NL2 Zoomis vms. Oleks fun kindlasti.
            10k kätt nats palju? vaevalt keegi viitsib 6 tundi selle peale raisata :D

            Comment

            • Xavi
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2012
              • 346

              #1041
              Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              10k kätt nats palju? vaevalt keegi viitsib 6 tundi selle peale raisata :D
              Zoomis jõuab niipalju mängida 6 tunniga? mitu lauda seal max lahti saab teha?

              Comment

              • LuuK
                Vana Tegija
                • Dec 2008
                • 1138

                #1042
                Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

                Natuke veel harjutad siis saad sama heaks kui vandalar

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #1043
                  Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

                  Algselt postitas Xavi Vaata postitust
                  Zoomis jõuab niipalju mängida 6 tunniga? mitu lauda seal max lahti saab teha?
                  ühte limiiti 4 , erinevaid 6

                  ntx 4x nl2 9max ja 2x nl2 6max vms

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #1044
                    Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

                    Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                    Natuke veel harjutad siis saad sama heaks kui vandalar
                    Ah, mis sa plärad.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1045
                      Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

                      Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                      Kui rolli on , siis mina küll alla ei liiguks. Kui Sa oled veel ise sitta mängu teinud ning EV joon ainult napilt miinuses on, siis näha, et mänguga on veel kõik enamvähem ok, eriti kui ka coolereid jms sitta kõvasti.

                      Kui kunagi öeldi, et EV joon täiesti mõttetu, siis see, kuidas mina hetkel pokkerist aru saan, ma ütlen, et EV joon on just ainuke joon, mida vaatama peaksid ning laudades üritad võita EV'd. Rahajoon on täiesti mõttetu ja mulle meeldiks väga, kui ma saaksin graphil hoopis rahajoone välja lülitada ning vaataks ainult EV'd.

                      Kui te sellest ütlusest aru ei saa, siis ei mõista pokkerit IMO :)
                      Saabki ju, vähemalt PT4-al.

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #1046
                        Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        ühte limiiti 4 , erinevaid 6

                        ntx 4x nl2 9max ja 2x nl2 6max vms
                        rohkem saab , ma lasin 8 lauda.

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #1047
                          Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

                          mitu lauda seal max lahti saab teha
                          Kunagi sai 12, neli fr zoomi lauda on umbes 10-12 tavalauda, ise võid tehte teha ja mõelda, kas ja kui palju aega otsuste tegemiseks on.

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #1048
                            Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

                            Eilne nl2 max zoom üritus sai selline.



                            Kaks päeva kokku dollarites sihuke.



                            Ja siin mõned statsid ka, kui kedagi huvitab.



                            Omades natukenegi kõrgemal mängimise kogemust, siis NL2 biitimisega ei tohiks kellelgi raskusi olla. Mäng on lihtsalt niivõrd lihtsakoeline ja straight-fw, et pmst. oota kätt ja pauguta. Kui ei hiti, ei ole ka hullu, kuna vastased mängivad ausalt ja väga lihtsasti loetavad pokkerit. Pmst. kui regularist vastane checkib as pfr, siis võid kindel, olla, 95% ajast ta foldib su agressioonile. Kui ühele barrelile ei foldi, siis teise peale juba kindlasti. Mida suurem panus, seda rohkem folde saab. Imepäraseks relvaks osutus overbet, mida kasutasin õhuga väga tihti, kui runout vähegi seda lubas (ülekaardid, 3 mastikaarti jne.) Selle 9,5k käe jooksul ei mäleta ma mitte ühtegi calli, mis kvalifitseeruks bluffcatcherina. Preflop, usun, et light 3bettimine võib samuti üsna kasumlikuks osutuda õigete vastaste vastu. Tundus, et keskmine regular foldib 3betile 85+%. Kuna mul piisavalt infot ei kogunenud selle ajaga, siis ei saanud ise seda väga katsetada. Samas leidus ka regulare, kes 3bet/foldisid ja ka ühte 4bet/foldi nägin. Ise flattisin 3bette btn vs blindid IP üsna julgelt, kuna vastaseid on üle mängida imelihnte. Jällegi kehtib sama loogika, et kui vastane ck, siis kindla plaaniga ck-foldida.


                            Tundus, et oli kõva hiiter. siiski usun, et see limiit on vähemalt 20bb/100 biiditav konstantselt ilma eriliste swingideta. Igatahes oli huvitav kogemus.
                            Tänasest jätkan igapäevasemate limiitidega.

                            Comment

                            • Ints
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1216

                              #1049
                              Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

                              confirmed hiiter :D

                              Mulle on siiamaani arusaamatuks ainult jäänud, mismoodi saab olla nl2 regular, ambitsioonid ning edasiliikumise soov täielikult puuduvad ?

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #1050
                                Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

                                Algselt postitas Ints Vaata postitust
                                confirmed hiiter :D

                                Mulle on siiamaani arusaamatuks ainult jäänud, mismoodi saab olla nl2 regular, ambitsioonid ning edasiliikumise soov täielikult puuduvad ?
                                Oleneb kus elad , leiab kohti kus kuu palk on paar dollarit , siis mõnus grindida täiesti swingi vaba kindla sissetulekuga pokkerit

                                Comment

                                Working...