[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #256
    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ty dude. panen kohe tirima!
    Sama siin! Pidavat hea kraam olema - kinovõrgus räägiti.

    Comment

    • g00000se
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1047

      #257
      Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

      Tirib :D

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #258
        Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

        vaadatud. suhteliselt loosilt lased küll jah, eriti viimase MP pealt ning SB pealt. mõtteid igatahes sain.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #259
          Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

          Lihtsalt nii haige kuidas fishid sulle järjest lihtsalt maksid. Peab hakkama vist ka rohkem fishide puhul riveris overbet-allin taktikat kasutama.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #260
            Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

            Kuu algus on olnud õudus kuubis. Olen fishe niimoodi toitnud, et oi oi oi. Paar päeva tagasi, kui olin all, sügavas augus, siis vahe EV joonega oli 10bi. Täitsa jube. Õnneks bankroll on 65bi hetkel ja elan üle. Loodame, et see sitt saab läbi, käed hakkavad pidama ja kuu lõpuks saab graafiku ikka õiges suunas liikuma.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #261
              Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

              Tere tulemast klubisse :D

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #262
                Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                Üldjoontes on see kuu väga naljakas olnud. Sessid on järjest +8bi,-9bi,+12bi,-8bi jne jne. Graafik on selline ameerikamägi:




                Viimased päevad olen tõmmanud preflop mängu juppmaad tightimaks. Hetkel proovin 15/14 mängida ja vaatan, mis välja tuleb. Aga üldiselt usun, et tulevikusuund on pokkeris sinnapoole, et loose-agressive ruulib. Tightassid jäävadki oma 2-4bb/100 tiksuma. Saab jooksu normaalseks jälle ja enesekindluse tagasi, siis laiendame käte ulatust.

                Eile võitsin õnnega pooleks oma elu suurima poti. Tilt oli peal ja tegin tegelikult rumala shove PF.

                Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 8 players
                The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

                Hero (MP2): $100.00
                CO: $104.45
                BTN: $172.55
                SB: $40.00
                BB: $79.25
                UTG: $115.85
                UTG+1: $100.00
                MP1: $144.90

                Pre Flop: ($1.50) Hero is MP2 with K A
                2 folds, MP1 calls $1, Hero raises to $5, CO raises to $15, 2 folds, BB calls $14, MP1 calls $14, Hero raises to $100, CO raises to $104.45, BB calls $64.25 all in, MP1 calls $89.45

                Flop: ($388.65) Q 9 J (4 players - 1 is all in)

                Turn: ($388.65) T (4 players - 1 is all in)

                River: ($388.65) 5 (4 players - 1 is all in)

                Final Pot: $388.65
                Hero shows K A
                CO shows J J
                BB shows A A
                MP1 shows 4 Q
                Hero wins $314.50
                (Rake: $3.00)

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #263
                  Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                  4bb/100 mingi over suure sample on imo v2gagi normal .. palju neid 10bb/100 ikka on, mingi yksikuid

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #264
                    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                    Palju hands per hour on? Üsna viisakas volüüm 10 päeva kohta.

                    Mis puutub 4bb/100 juttu...



                    Ja kui sorteerida BB/100 järgi, siis näha on, et neid üle 2.5BB winnareid on 22 ja nende seas ilmselt osad ka pigem SH bumhunterid kui FR crushijad. See on ka muidugi hea oskus! :)
                    Last edited by Pahvak; 10.08.10, 13:10.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #265
                      Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                      Kuradi kurat. Mu mindset on laastatud pikaajalise sita runni poolt. Kuu alguse poole sitast runist ja veel sitematest otsustest tingitud be mäng kestab siiani. Viimastel päevadel olen suutnud enam vähem ennast talitseda, aga kui ikka jooks on kole nagu rabakana sääred, siis ei ole midagi teha. Tänane sess: kibinal kabina 2,5bi plussi ja siis tra jälle rsk regular teeb FD-ga nuppe minu seti vastu flopis ja loomulikult saadakse draw kokku. 2 korda võidan mina, 1 korra tema. Aga paraku on asi nii, et need korrad, kui mina võidan, siis on vastaseks mingi 25bb short. Kui on vastase kord võita, siis istume vastasega eurolauas 150bb deepid. Fuck off. Ja eile olin 130bb deep, eurolauas ja mingi kuradi fish tabab runner-runnerit. Mul jälle tühjad pihud ja sess rikutud. Viimasel ajal on kombeks saanud, et ristist stars insta kinni ja kogu moos. Peale selliseid kaotusi ei ole võimeline enam korralikult mängima. Ja nii moodi päevast päeva. Vähemalt täna peaksin saama Supernova staatuse kätte ja võin ennast ametlikult vist rakeback proks nimetada. Vähemalt sellel kuul. Loodan, et kuu lõpp päris käest ära ei lähe ja suudan ikka nulliga lõpetada. 1650$ boonust (milestone + reward bonus) peaks ikka ära tulema ja supiraha olemas järgmiseks kuuks :)
                      Igatahes plaan on selline, et üritan juba sellel kuul DiscoBiscoga coachimisest rääkida ja paar sessi koos teha. Usun, et saan enesekindluse vähemalt tagasi ja hunniku uusi teadmisi. Sitaviga on see, et inglise keel ei ole minu just tugevaim külg ja kardan, et sessi ajal jääb soravusest puuda ja see omakorda pärsib ka mängu, kui pean mõtlema rääkimisele kogu aeg.

                      Mott.

                      EDIT: vabandan ropendamise pärast, aga ajas suht tigedaks tänane sess. Loodan, et mu viimased 200K kätt korralikult võitvat mängu ei olnud puhas heater ja mingi skill ikka on ka olemas. Lohutan ennast sellega, et igale sitale runile järgneb hea run ja saan jälle asjad jonsku.
                      Krt, mu esimene halamispost vist :D

                      EDIT2: lisan ka kuu graafiku illustreerimaks mu juttu:

                      Last edited by Kotkas1000; 19.08.10, 12:14.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #266
                        Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                        njaa.. huvitav fenomen.. peaaegu, et enamusi selle foorumi NL100 värskeid regisid on viimastel kuudel oma limiidis kuidagi hätta sattunud kaasaarvatud mina ise...

                        Comment

                        • vilkar
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1290

                          #267
                          Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          njaa.. huvitav fenomen.. peaaegu, et enamusi selle foorumi NL100 värskeid regisid on viimastel kuudel oma limiidis kuidagi hätta sattunud kaasaarvatud mina ise...
                          päris korralik roller coaster ja.

                          ikkagi tightiks ära tõmmata ehk siis paraneb mäng veits.

                          Comment

                          • VinQbator
                            FPP Pro
                            • Dec 2008
                            • 214

                            #268
                            Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            njaa.. huvitav fenomen.. peaaegu, et enamusi selle foorumi NL100 värskeid regisid on viimastel kuudel oma limiidis kuidagi hätta sattunud kaasaarvatud mina ise...
                            Ei tea millal minu litakas siis tuleb... praegu veel kõik kena.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #269
                              Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                              Algselt postitas VinQbator Vaata postitust
                              Ei tea millal minu litakas siis tuleb... praegu veel kõik kena.
                              ei tea jah.. leits jookseb ka veel nigu noor jumal.. ei tea millal tal ükskord see doomswitch peale tuleb;-D

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #270
                                Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                ei tea jah.. leits jookseb ka veel nigu noor jumal.. ei tea millal tal ükskord see doomswitch peale tuleb;-D
                                biidin nagu noor jumal..

                                Comment

                                Working...