[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #211
    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Vastik värk! Ise alati uues limiidis -5BI reeglit üritanud järgida. Kui -5 ees, siis alla tagasi grindima ja uuele ringile kui see tasa tehtud. Siis selliseid pauke kergem üle elada :P. GL!

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #212
      Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

      Tänud motiveerimast. Pastilaa, see 5BI mõte tundub suht OK. Enda jaoks panin paika kindla summa, millest allapoole ma oma BR ei lase kukkuda, aga näed - nagu sõltlane rsk. Paar BI oli vaja ikka üle minna sellest. Oi krt - ma olen ikka nii tige enda peale. Nagu mingi krdi poisike, ei suuda oma emotsioone tagasi hoida....

      Üks tähelepanek veel - et sellised asjad mentaalselt laastavalt ei mõjuks, siis on vaja jälgida korralikult oma BR. Ma ennem arvasin, et 20BI on piisav kuni NL100, aga võtan oma sõnad tagasi. Isegi 30 on vähe. 40-50 oleks OK, siis elaks külma kõhuga üle sellised kõikumised. Samas mõni külmema kõhuga isik saab vast ka 20BI hakkama...
      Last edited by Kotkas1000; 15.07.10, 13:11.

      Comment

      • g00000se
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1047

        #213
        Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

        Ise mängisin 15BI NL100. Aga noh, mul oli kõva varu muidugi teisel pokkerikontol kah olemas.

        E: aga üldiselt võid ju võtta shoti, kui 25BI koos ja kui langeb alla 20ne, siis tagasi madalamasse.
        Last edited by g00000se; 15.07.10, 13:19.

        Comment

        • Karikakar
          Vana Tegija
          • Jul 2009
          • 1235

          #214
          Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

          Algselt postitas g00000se Vaata postitust
          Ise mängisin 15BI NL100. Aga noh, mul oli kõva varu muidugi teisel pokkerikontol kah olemas.

          E: aga üldiselt võid ju võtta shoti, kui 25BI koos ja kui langeb alla 20ne, siis tagasi madalamasse.
          Üks asi on grindida maast madalast roll ülesse, teine asi on ühe ööga NL10st NL100sse minna tänu turnahitile

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #215
            Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

            Tundub, et miski needus eesti regsidel peal, endal oli ka just -8 BI päev ja eile valati toorest keltsa veel juurde. Edu meile mõlemale!

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #216
              Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

              Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
              Üks asi on grindida maast madalast roll ülesse, teine asi on ühe ööga NL10st NL100sse minna tänu turnahitile
              Seda küll, aga pole vaja ka koguaeg nina alla hõõruda. Respekt g00000se!

              Väga jube graafik ikka! :S Uuel limiidil alati migni sitt kohe.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #217
                Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                Ise mängisin 15BI NL100. Aga noh, mul oli kõva varu muidugi teisel pokkerikontol kah olemas.

                E: aga üldiselt võid ju võtta shoti, kui 25BI koos ja kui langeb alla 20ne, siis tagasi madalamasse.
                Ma mängisin 5BI-ga Pacificus, aga noh mul oli kõva varu teisel kontol olemas kah.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #218
                  Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                  Võib natuke higi pühkida. Kõik ei ole veel kadunud :)

                  Tänane kiirsess. Tekkis tööl väike auk ja mõtlesin, et mis ma ikka niisama passin ja tegin kerge NL50 shoti.

                  Comment

                  • Karikakar
                    Vana Tegija
                    • Jul 2009
                    • 1235

                    #219
                    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                    Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                    Seda küll, aga pole vaja ka koguaeg nina alla hõõruda. Respekt g00000se!

                    Väga jube graafik ikka! :S Uuel limiidil alati migni sitt kohe.
                    Ei mul pole midagi nina alla hõõruda. Lihtsalt mainisin, et neid kahte asja ei saa päris omavahel võrrelda

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #220
                      Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                      Eile ja täna on kaart täitsa hästi jooksnud. Käed on pidanud ja olen ka ise ühtteist välja imenud. NL50 ja NL100 segamini.




                      Üks hea käsi ka:


                      Mnjah.....

                      Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 3 players
                      The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

                      BB: $65.40
                      BTN: $37.30
                      Hero (SB): $121.40

                      Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with K K
                      BTN raises to $5, Hero raises to $15, 1 fold, BTN calls $10

                      Flop: ($31.00) T 3 4 (2 players)
                      Hero bets $23.00, BTN calls $22.30 all in

                      Turn: ($75.60) T (2 players - 1 is all in)

                      River: ($75.60) 9 (2 players - 1 is all in)

                      Final Pot: $75.60
                      BTN shows 2 9
                      Hero shows K K
                      Hero wins $73.90
                      (Rake: $1.00)

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #221
                        Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                        Nice going!

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #222
                          Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                          Kena hiiter peale tulnud. Tõi vast su masendusest/sitast tujust välja :D

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #223
                            Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                            Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                            Kena hiiter peale tulnud. Tõi vast su masendusest/sitast tujust välja :D

                            Hea tunne muidugi - peaasi, et nüüd heast jooksust ajendatuna kontsentreeritust ei kaotaks ja lollusi tegema ei hakkaks nagu mul pahatihti kombeks on. Üritan teha lühemaid sesse ja päevas mitu tükki korraga.

                            Comment

                            • g00000se
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1047

                              #224
                              Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                              Ise olen ka hakanud lühemaid sesse tegema. Pikad sessid reeglina mul just kõige paremini ei lõpe

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #225
                                Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                                Mega kiirelt oled arenenenud, nimekaim!
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...