[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardpleier
    Grinder
    • Jul 2009
    • 699

    #241
    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    hea vaadata et keegi nl25 meestest on lõpuks sipupüksid jalast võtnud ja edasi liikunud...

    väga tubli ja kiire areng, gl !

    graafik ka kena

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #242
      Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

      tra kuidas te selle punase joone nii ägedaks saate?????

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #243
        Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

        tra kuidas sa nii hästi biidid? tra kuidas sa niipalju euri laudasid kokku saad? tra mis mul viga on?
        äge
        edu sulle edaspidiseks ka!

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #244
          Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

          Tra, ei biidigi ju. Ainult fishe biidin, kellel ei ole peakoore sees olevasse hallollusesse veel pokkerimängust palju kohale jõudnud. Regidele jään alla.

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #245
            Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

            Tõsine vend. Tee video jah, tee NL100 video :D Saaks näha, mida sa näiteks teistmoodi teed ja siis arutleda selle üle. Graafik on ikka väääga väääga solid

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #246
              Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

              Olge ikka nüüd - mis tõsine vend :). Krt, tiltan kogu aeg ja graafikul on näha mitu 10bi kõikumist. Tõsistel vendadel kimab graafik otsejoones ülesse. Mul ikka vääääga swingine see asi. Aga eks selles on oma osa ka minu mängustiilil, mis ongi väga variatsioonirohke. ATo-ga PF nuppe teha fishi vastu ei ole mingi harv nähtus minu puhul näiteks. See muidugi eeldab head riidi fishi kohta.
              Last edited by Kotkas1000; 30.07.10, 09:11.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #247
                Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                AT - on any two või äss kümme?

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #248
                  Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                  AT äss kümme ikka :)

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #249
                    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                    AT - on any two või äss kümme?
                    ATo- any two offsuit

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #250
                      Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                      kova pela (Y), ei jõua juba ise ära oodata esimest kuud, kui miljoni teeniks.

                      Comment

                      • kuco
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1910

                        #251
                        Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                        AT - on any two või äss kümme?
                        Any two on lühendina ATC

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #252
                          Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                          Kotkapoiss, video, kus on viiideooooo :D

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #253
                            Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                            renderdab...

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #254
                              Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                              Säh - onaneerige :)



                              Proovisin videot teha häälega, aga mängust ei tulnud siis midagi välja. Stop - delete.
                              Uue katse tegin nii, et panin lindistama ja hakkasin lihtsalt oma mängu mängima. Pole jõudnud veel käsi ega videot üle vaadata, aga tean, et spewisin korralikult ikka vahepeal. Ja lõpuks otsustas õde külla tulla mingi veerand tundi enne lõppu ja kukkus kõrval seletama. Siis ei jäänud mu mängust midagi järgi ja graafikukõver kihutas alla minema. Aga üldjoontes ma umbes niimoodi mängin ja üle 280K käe siiani võitvalt (keskmiselt umbes 6bb/100). Endal kuri kahtlus, et mõnusat donkplayd teen ja istun mingil enneolematul heateril. Sessi ajal statsid 21/19 vist tulid.
                              Igasugune kriitika on väga teretulnud, kuna tahan ajapikku leketest vabaneda ja saada heaks NL100 regulariks. Kui käte kohta on küsimusi, siis küsige, katsun vastata, mida kuradit ma mõtlesin.

                              PS!!! TEGU EI OLE MITTE MINGIL JUHUL ÕPPEVIDEOGA, KUNA MA EI OSKA POKKERIT MÄNGIDA TEGELIKULT. RAHVA TUNGIVAL NÕUDMISEL LIHTSALT NÄITAN, KUIDAS MA 20/18 STATSIDEGA MÄNGIN. VIDEOT JÄLGIDA SUHT EBAMUGAV, KUNA LOBBY ON TIHTI LAHTI JA MÄNGIN STACK LAOTUSEGA.

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #255
                                Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                                ty dude. panen kohe tirima!

                                Comment

                                Working...