[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #196
    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    MP2 halfstack ju.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #197
      Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
      MP2 halfstack ju.
      Et kuna raisides setminemise oddse ei saa, siis 44 ei sobigi 38bb stacki vastu?
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #198
        Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

        tõesti, kaasalimpimiseks on ju oddse küll halfstacki vastu.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #199
          Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

          IMO limpimine ei ole good .. kui just mingeid agro fishe lauas poile kes min 3betivad palju .. siis mulle meeldib EP limp-raiseda neid fishe kes ei foldi nagunii .. kuid niisama imo limp ei ole good .. annad teistele vastastele ka igast pasaga way too good oddsid .. aga see on ainult minu arvamus

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #200
            Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

            Njah, hommikul unise peaga mängitud ja postitatud käsi. Fishi oleks võinud tegelikult raiseda küll, kuna olen tema limpimisrangest ees ja showdownvalue on olemas. Limp ei oleks ka vale vist, lisaks on mul tema üle positsioon.
            Tagantjärgi vaadates oleksin pidanud selle regi vastu, kes SB raises, igal juhul flopis foldima. Ma ei beadi mitte midagi peale 33. 2 paariga ei usu, et ta bustoks oleks tahtnud minna.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #201
              Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

              kotkas kuda videoga edeneb?

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #202
                Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                Saabusin eile emajõe kalatripilt alles tagasi. Täna esimest korda laudadesse üle pika aja. Videot tahaksin teha öisel ajal, siis kui pere magab ja kodus rahulik. Pakun, et see juhtub alles reedel. Aga ma teen selle ära, luban!

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #203
                  Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                  ty
                  räägi, kus kalal käisid ja mida püüdsid?

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #204
                    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                    Saabusin eile emajõe kalatripilt alles tagasi. Täna esimest korda laudadesse üle pika aja. Videot tahaksin teha öisel ajal, siis kui pere magab ja kodus rahulik. Pakun, et see juhtub alles reedel. Aga ma teen selle ära, luban!
                    Assa, kuidas oli ? kala said ?. Endalgi kindel plaan kambaga järgm. nädal mootorpaat rentida ja kalaretkele minna just Emajõele :)
                    Last edited by inward; 12.07.10, 19:19.

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #205
                      Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                      ty
                      räägi, kus kalal käisid ja mida püüdsid?

                      Kala võttis ja kalamees võttis...
                      Panin täppi?!?

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #206
                        Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                        Sattusin sellise sita otsa. Pooled buy-inid kirjutan sita joosku kaela, pooled iseenda kaela. Krt, ma arvasin, et olen arenenud üksjagu ja suudan endale teadvustada pokkeri eripärasid. Aga võta näpust - paar flippi ei tulnud kohale, paar korda imeti riveriks 2-outer kokku ja kõik - katus sõitis ära. Röögin, peksan klaviatuuri, hiirt. Laps vaatas väga imelikult juba. Ja sellele järgnevad juba totaalsed debiilsused - 4-bet bluff AI. Endal käes rääbis. Fish vastas, muidugi ta callib mind maha. Regid said juba ka aru, et olen titlis ja hakkasid pommitama mind. See omakorda ainult süvendas tilti.
                        Krt, jooks oli ka selline, et hoia mütsi kinni. Ma ei viitsi halama hakata, aga ühtegi floppi ei hittinud, kui sain pre monsteri kätte, siis sellega õnnestus ainult blinde saada. Kui hittisin oma AK-ga TPTK, siis fish muidugi näitas 2 paari jne. jne. Ühesõnaga, kuna kuu alguses oli ka päris kopsakas cashout, siis olen sunnitud uuesti NL50 taanduma mõneks ajaks. Katsun seal uuesti mõned BI juurde tekitada ja 600 boonuse lahti mängida, siis uuesti NL100 shot. Kui mingit imet ei juhtu, siis ma arvan, et ma ei ole mentaalselt valmis sellel nädalavahetusel seda videot tegema. Tahaksin enesekindluse tagasi saada ja rolli vähekenegi suurendada. Kui NL100 uuesti jooksma saan, siis teen video. Kui huvi on, võin muidugi selle video ka NL50 teha. Statsid enam-vähem samad mul seal.

                        Kalal läks niimoodi nagu tavaliselt - 3 püüdja peale 3 päeva jooskul 3 mõõdus haugi ja kogu lugu. Tonkasid tahtsid ainult särjepojad. Kajalood näitas, et jõgi oli surnud. Eks sellise kuumaga see kala kuskil sügavas vahib ja väga ei söö. Haugid kõik pede ja pedja jõelt. Iseenesest oli ilm palav ja sääski ülipalju, aga kõik muu kompenseeris selle. Viina seekord väga ei võtnudki, kuna siis poleks kalapüügist suurt midagi välja tulnud.






                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #207
                          Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                          hoia pea püsti ja ronid sellest august for sure välja! edu kotkas! a ja video võib vabalt olla NL50, aga tee siis, kui valmis oled head mängu tegema.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #208
                            Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                            ai valus olen kah kogenud seda asja nl100 ühe korra

                            Comment

                            • g00000se
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1047

                              #209
                              Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                              Nja mõned päevad tagasi tuli mul -750. Nasty värk

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #210
                                Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                                jaja... tean tunnet.. omalgi oli alles hiljuti mingi -750'ne päev

                                Comment

                                Working...