Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.
Kuna juuni hakkab läbi saama ja enam arvuti taha mängima ei satu, siis mõtlesin, et teeks kokkuvõtte ära. NL50 olen tulemusega rahul. Eurolauad toidavad ja winrate on stabiilne 9bb/100. Dollarilaudased millegi pärast hakkama ei saa ja viimasel ajal olen neid üldse vältinud. Eks põhjus see, et fishe $ laudades tublisti vähem, keda tühjaks teha. Sellel kuul olen erilise hoolega kirjutanud note mängijate kohta ja on ikka hea küll, kui saad neid kasutada. Varem eriti ei pööranud notedele tähelepanu ja tänu sellele olen kindlasti nii mõnestki dollarist ilma jäänud. Peab mainima, et viimane Estpatricku artikkel notede tegemise kohta on kuld ja mulle isiklikult suureks abiks olnud.
Jätkuvalt teen vahest igavuse peletamiseks HU nl50 ja ka see toidab suht hästi. väga kehvasid mängijaid on lademetes saadaval ja money extractimine ei ole mingi küsimus nende käest. Peab lihtsalt kannatus olema. HU strateegi on lihtne - positsioonilt paugutan 90% kätest ja ootan sobivat floppi, et raha sisse ajada. Mingit HU metat ei harrasta ja betin ainult for fat value. Sellega hoian oma dollarikontol hinge sees, muidu oleks teine FR laudades vist juba otsa saanud mu sittade oskuste juures :)
Hea meel on selle üle, et olen hakanud tänu rohkele notede kirjutamisele lahti hammustama väga heade regide mängu (pokerarb, chirak1982, Dr.Game jne) ja suudan nende vastu edukalt mängida.
Paar korda proovisin ka NL100 laudu, aga seal on mäng nii agro, et ei julge lauas olla. Scare money tunne on peal ja tänu sellele mäng sitt. Kuna ohtrasti ka cashoute teinud see kuu, siis bankroll ei ole just sobivaim NL100 lammutamiseks ja otsustasin, et järgmine kuu veel kindlasti NL50 mängin. Katsun ennast cashoutidega tagasi hoida ja 5000$ banrolli tekitada. Siis võtan ühe tõsise 10bi stop-loss shoti. Usun, et minu mängustiiliga peaks NL100 sobima küll iseenesest, kuna olen ise ka suht agro ja statsid 19/17/4. 3-bet 5, squeeze 6. Lihtsalt peab harjuma, et vastased ei ole just ka papist poisid ja "fold" käik nende poolt muutub aina haruldasemaks . Fishid jäävad muidugi fishideks.
Tänu kõrgele VPIP on ka variatsioon suur ja graafik üpriski suurte kõikumistega, aga usun, et teen suht korralikku mängu juba.
Juuli eesmärk:
-Profit koos boonustega 3500$
-Lugeda lõpuni juba paar kuud tagasi alustatud Blue system, mis kahjuks poole peal unarusse jäänud.
-Jätkata u. 9bb/100 lainel.
Juuni graafik:
Kuna juuni hakkab läbi saama ja enam arvuti taha mängima ei satu, siis mõtlesin, et teeks kokkuvõtte ära. NL50 olen tulemusega rahul. Eurolauad toidavad ja winrate on stabiilne 9bb/100. Dollarilaudased millegi pärast hakkama ei saa ja viimasel ajal olen neid üldse vältinud. Eks põhjus see, et fishe $ laudades tublisti vähem, keda tühjaks teha. Sellel kuul olen erilise hoolega kirjutanud note mängijate kohta ja on ikka hea küll, kui saad neid kasutada. Varem eriti ei pööranud notedele tähelepanu ja tänu sellele olen kindlasti nii mõnestki dollarist ilma jäänud. Peab mainima, et viimane Estpatricku artikkel notede tegemise kohta on kuld ja mulle isiklikult suureks abiks olnud.
Jätkuvalt teen vahest igavuse peletamiseks HU nl50 ja ka see toidab suht hästi. väga kehvasid mängijaid on lademetes saadaval ja money extractimine ei ole mingi küsimus nende käest. Peab lihtsalt kannatus olema. HU strateegi on lihtne - positsioonilt paugutan 90% kätest ja ootan sobivat floppi, et raha sisse ajada. Mingit HU metat ei harrasta ja betin ainult for fat value. Sellega hoian oma dollarikontol hinge sees, muidu oleks teine FR laudades vist juba otsa saanud mu sittade oskuste juures :)
Hea meel on selle üle, et olen hakanud tänu rohkele notede kirjutamisele lahti hammustama väga heade regide mängu (pokerarb, chirak1982, Dr.Game jne) ja suudan nende vastu edukalt mängida.
Paar korda proovisin ka NL100 laudu, aga seal on mäng nii agro, et ei julge lauas olla. Scare money tunne on peal ja tänu sellele mäng sitt. Kuna ohtrasti ka cashoute teinud see kuu, siis bankroll ei ole just sobivaim NL100 lammutamiseks ja otsustasin, et järgmine kuu veel kindlasti NL50 mängin. Katsun ennast cashoutidega tagasi hoida ja 5000$ banrolli tekitada. Siis võtan ühe tõsise 10bi stop-loss shoti. Usun, et minu mängustiiliga peaks NL100 sobima küll iseenesest, kuna olen ise ka suht agro ja statsid 19/17/4. 3-bet 5, squeeze 6. Lihtsalt peab harjuma, et vastased ei ole just ka papist poisid ja "fold" käik nende poolt muutub aina haruldasemaks . Fishid jäävad muidugi fishideks.
Tänu kõrgele VPIP on ka variatsioon suur ja graafik üpriski suurte kõikumistega, aga usun, et teen suht korralikku mängu juba.
Juuli eesmärk:
-Profit koos boonustega 3500$
-Lugeda lõpuni juba paar kuud tagasi alustatud Blue system, mis kahjuks poole peal unarusse jäänud.
-Jätkata u. 9bb/100 lainel.
Juuni graafik:
A
K
Q
. AA PF AI, ja villain sai raha endale, juhtus 18 korda. jne, jne. Nii ei saagi ju rallit sõita ja graafik peabki olema jube swongine.
A 
Comment