[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • FreakyJason
    Klubi Liige
    • Jan 2009
    • 1381

    #121
    Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

    Edu sulle

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #122
      Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

      irw...

      palgapäevad fishidel obv hetkel...

      maksavad any2.
      Peaasi,et käed vasta peavad.

      Palju BB/100 lendas sellise kena profiti peale?

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #123
        Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.



        Mai siiani on niimoodi läinud. Ülimagus jooks on ev ja profitijoone vahe piinlikult suureks venitanud. Valdav kasum teenitud NL50 eurolaudades. Samuti olen enda jaoks avastanud HU NL50, kus bumhuntides on võimalik imesid teha, kuna raha lihtsalrt kingitakse ära. Aga ütleme nii, et seda mängin vahest arva siis, kui näiteks ei ole aega FR sessi teha.

        Loodan, et heater jätkub igavesti :D

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #124
          Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

          Väga muhe Kotkas!

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #125
            Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

            mis siis winrate-ks tuleb muidu?

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #126
              Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

              € lauad NL50 FR winrate 12,5bb/100, $ lauad 6bb/100.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #127
                Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                Mainin ära, et statsid on tänu bumhuntimisele ja pidevalt uute laudade tegemisele 18/16/5. Tundub paras. Mängin ohtralt positsiooni olenemata kaartidest teatud vastaste vastu (a´la 10/8/1,5 mängijad). Postflopis tundub esialgu, et potte on tunduvalt lihtsam maha võtta, kui NL25. Ei teagi, millest tingitud, kas heaterist või sellest, et summad suuremad ja dongid ei julge nii lightilt maha callida. Igatahes paistab, et olen sisse elanud ja püüame püsima jääda. Loodan millaski NL100 shotte võtta, mis siin ikka oodata ja põdeda. 40bi bankrollist mõned BI puudu veel, heateri jätkudes peaks mõne päevaga kokku saama :D Krt, loodan, et ära ei sõnanud nüüd Eks ma tegelikult ju olen mõnus fish veel ja mänguteooria jätab kõvasti, kõvasti soovida. Aga minu meelest ei ole vahet, kus õpid, kui bankroll vähegi lubab. NL25 ei viitsi ka mitu aastat taguda järjest. KOHE edasi, kui raha koos.
                Last edited by Kotkas1000; 16.05.10, 10:50.

                Comment

                • Hullapple
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2009
                  • 364

                  #128
                  Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                  Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                  Mainin ära, et statsid on tänu bumhuntimisele ja pidevalt uute laudade tegemisele 18/16/5. Tundub paras. Mängin ohtralt positsiooni olenemata kaartidest teatud vastaste vastu (a´la 10/8/1,5 mängijad). Postflopis tundub esialgu, et potte on tunduvalt lihtsam maha võtta, kui NL25. Ei teagi, millest tingitud, kas heaterist või sellest, et summad suuremad ja dongid ei julge nii lightilt maha callida. Igatahes paistab, et olen sisse elanud ja püüame püsima jääda. Loodan millaski NL100 shotte võtta, mis siin ikka oodata ja põdeda. 40bi bankrollist mõned BI puudu veel, heateri jätkudes peaks mõne päevaga kokku saama :D Krt, loodan, et ära ei sõnanud nüüd Eks ma tegelikult ju olen mõnus fish veel ja mänguteooria jätab kõvasti, kõvasti soovida. Aga minu meelest ei ole vahet, kus õpid, kui bankroll vähegi lubab. NL25 ei viitsi ka mitu aastat taguda järjest. KOHE edasi, kui raha koos.
                  Sattusin eile sinuga mõnes lauas kokku, tuleb tunnistada, tegid solid mängu! Väidad et NL50 antakse flopis lihtsamini alla kui NL25! Krt, mul on just nagu vastupidine mulje jäänud, pigem antakse alla turnis kas second bulleti, raise- või isegi check/raise peale.
                  Limiidist kiiret edasi liikumist toetan kahe käega kui bankroll koos. Pole mõtet passima jääda. Lihtsalt kõige olulisem on suuta limiidist alla liikuda kui oled mõned BI NL100 ära andnud, et uuesti roll kokku saada ja uus shot võtta.

                  GL at the tables!

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #129
                    Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                    Algselt postitas Hullapple Vaata postitust
                    Sattusin eile sinuga mõnes lauas kokku, tuleb tunnistada, tegid solid mängu! Väidad et NL50 antakse flopis lihtsamini alla kui NL25! Krt, mul on just nagu vastupidine mulje jäänud, pigem antakse alla turnis kas second bulleti, raise- või isegi check/raise peale.
                    Limiidist kiiret edasi liikumist toetan kahe käega kui bankroll koos. Pole mõtet passima jääda. Lihtsalt kõige olulisem on suuta limiidist alla liikuda kui oled mõned BI NL100 ära andnud, et uuesti roll kokku saada ja uus shot võtta.

                    GL at the tables!
                    Tänan!

                    Mis on Sinu screenname?

                    Comment

                    • Mrt1989
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 999

                      #130
                      Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                      Päris huvitav blogi , lugesin algusest peale läbi :D Mees kes kandis raha ennem sisse ja mängis bustoks teeb nüüd +1000$ profit mängu. Very nice indeed.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #131
                        Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

                        Eile siis juhtus see, mida ma olin oodanud juba huviga. Jooksin kuskil 4-5 bi alla ev. Kaardijooks oli nii vägev, mille sarnast ei olnud mina veel kunagi näinud. Ise ei hittinud absoluutselt mitte midagi ja kõik teised, kes minu vastu mängisid said oma käed kokku. Enamus olukorrad, kus sain stackid sisse pikalt ees olles, lõppesid sellega, et vastane tõmbas turnis ja riveris monsterid kolinal kokku. Sellele järgnes muidugi kerge tilt, mida suutsin õnneks talitseda. Tildi nahka kirjutaks ühe piinlikult ebaõnnestunud bluffi, kus hakkasin shortstack fishi vastu midagi ette kujutama ja ühe AA slowplay, kus reg. 4-bettis mind 33-a ja ma callisin ta 4-beti, mitte ei shovenud. Usun, et ta oleks oma 33 muckinud shove peale. Flopis hiilgas 3 loomulikult ja ajasime stackid sisse. Ülejäänud käed mängisin oma tavalist mängu ja suht ok minu meelest. Õhtu poole viskan mõned käed ka ülesse.
                        Ja kuskil teemas keegi rääkis, et ei ole võimalik üle 5bi swong. On küll võimalik, kui ebaõnn on nii suur, et variatsioon teem oma tööd ühest äärmusest teise. Graafik sai selline. EV joon peaks vist enda eest rääkima:



                        aa, olgu lisatud, et päeva tipphetkeks oli quads vs. quads. Sitem leht obv minul. Ja see käsi ei kajastu ju EV joonel. Kuna läksin AI taga olles :) Krt, mõtlesin, et peaks bad beat lauu proovima hakkama. Mul see juba teine kord 500K käe jooskul, kus nelik ei ole piisav :)


                        EDIT:

                        lisan mõned käed ka siis eilsest päevast, mil kaardijumal otsustas minula kärna panna:

                        Vastane totalfish, 53/22/5 100 käe põhjal.

                        Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 9 players
                        The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

                        SB: $34.50
                        Hero (BB): $80.50
                        UTG: $85.95
                        UTG+1: $44.45
                        UTG+2: $69.25
                        MP1: $50.00
                        MP2: $34.55
                        CO: $50.00
                        BTN: $64.60

                        Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with Q A
                        6 folds, BTN raises to $1, 1 fold, Hero raises to $5.50, BTN raises to $10, Hero raises to $80.50, BTN calls $54.60 all in

                        Flop: ($129.45) K Q 3 (2 players - 1 is all in)

                        Turn: ($129.45) J (2 players - 1 is all in)

                        River: ($129.45) 7 (2 players - 1 is all in)

                        Final Pot: $129.45
                        Hero shows Q A
                        BTN shows K T
                        BTN wins $127.45
                        (Rake: $-13.90)

                        Vastane totalfish 66/11/4


                        Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 9 players
                        The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

                        MP2: $46.95
                        CO: $50.00
                        BTN: $40.40
                        SB: $51.95
                        BB: $74.20
                        UTG: $69.80
                        Hero (UTG+1): $50.00
                        UTG+2: $51.65
                        MP1: $50.00

                        Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG+1 with Q Q
                        1 fold, Hero raises to $2, 1 fold, MP1 calls $2, 2 folds, BTN raises to $3.50, 2 folds, Hero raises to $15, 1 fold, BTN raises to $40.40, Hero calls $25.40

                        Flop: ($83.55) 4 6 8 (2 players)

                        Turn: ($83.55) K (2 players)

                        River: ($83.55) 8 (2 players)

                        Final Pot: $83.55
                        BTN shows J K
                        Hero shows Q Q
                        BTN wins $80.55
                        (Rake: $3.00)

                        Vastane agromaniakk, kes mängis 70/60/inf rezhiimil

                        Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 9 players
                        The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

                        MP1: $55.90
                        MP2: $20.90
                        CO: $51.60
                        BTN: $38.90
                        Hero (SB): $50.00
                        BB: $43.20
                        UTG: $52.55
                        UTG+1: $50.00
                        UTG+2: $17.75

                        Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with K A
                        4 folds, MP2 calls $0.50, 1 fold, BTN raises to $8, Hero raises to $50, 2 folds, BTN calls $30.90 all in

                        Flop: ($78.80) 7 Q 6 (2 players - 1 is all in)

                        Turn: ($78.80) Q (2 players - 1 is all in)

                        River: ($78.80) 5 (2 players - 1 is all in)

                        Final Pot: $78.80
                        BTN shows Q A
                        Hero shows K A
                        BTN wins $76.80
                        (Rake: $-9.10)

                        Üks veel, siin vastaseks solid reg, kellele meeldib flattida KK PF.

                        Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 9 players
                        The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

                        UTG+2: $98.95
                        MP1: $79.80
                        MP2: $22.20
                        CO: $57.40
                        Hero (BTN): $56.60
                        SB: $53.75
                        BB: $46.95
                        UTG: $39.45
                        UTG+1: $50.00

                        Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with Q Q
                        UTG raises to $1.50, 3 folds, MP2 calls $1.50, 1 fold, Hero raises to $5.50, 2 folds, UTG calls $4, 1 fold

                        Flop: ($13.25) 9 K Q (2 players)
                        UTG checks, Hero bets $7.50, UTG raises to $15, Hero calls $7.50

                        Turn: ($43.25) K (2 players)
                        UTG checks, Hero checks

                        River: ($43.25) Q (2 players)
                        UTG bets $18.95, Hero calls $18.95

                        Final Pot: $81.15
                        Hero shows Q Q
                        UTG shows K K
                        UTG wins $79.15
                        (Rake: $2.00)
                        Last edited by Kotkas1000; 01.06.10, 15:58.

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #132
                          Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

                          wow see viimane nelik O.o

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #133
                            Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

                            vastane oli allinnis.
                            aga muidu tavalised biidid ju.
                            edu!

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #134
                              Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

                              hea et v2hemalt biite saad, sitt on siis lugu kui ise taga olles h2vid pidevalt :D

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #135
                                Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                hea et v2hemalt biite saad, sitt on siis lugu kui ise taga olles h2vid pidevalt :D
                                +1

                                Mind ajabki rohkem närvi, kui kehvema käega ära callid, kui need paratamatud biidid.

                                Comment

                                Working...