[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #76
    Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

    Kas coach seda ei öelnud, et seti ei tasu slowplayda? Eriti kui maas on nii masti kui ka reatõmbed.

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #77
      Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

      Hehee - vahest võib. Ega see mingi standard ei ole. Ja teiseks ma olen arvamusel, et NL10 callitakse nii või naa flop kindlasti maha flushdrawga ja straigthdrawga :)

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #78
        Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

        Paistab et sul mängus on ilus muutus tulnud,ise sain ka coachi nüüd ja loodan et asjad hakkavad ka üles mäge minema

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #79
          Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

          Kuule ütleme nii, et neid eredamaid sähvatusi on siin ennemgi olnud, kus jooksen 25K kätt ilusti ühes suunas. Suudaks nüüd järgmise sita kaardijooksu break even läbi elada, siis vast julgeks öelda, et beadin küll NL10. Mõtlesin siin vaikselt ka selle asja üle ja jõudsin järeldusele, et võita oskan ma väga hästi juba, kui hea leht käes. Selles suhtes ei vaja coachi. Aga nüüd oleks vaja veel selgeks saada, kuidas viletsa lehega vähe kaotada Sõber juba uuris siin pool irooniliselt, et mis see coach sulle õpetab? Palju võitma vää? Ma vastasin, et ei, vähe kaotama :) Kutil oli juhe laksust koos kuna teab pokkerist sama palju, kui lehm pühapäevasest päevast.

          Aga enesekindlust olen saanud juurde sitaks võrreldes veel paari nädala taguse tundega.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #80
            Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

            Su uus avatar sarnaneb nii väga PokkeriProd.com logol chipi sees olevat potiga :)

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #81
              Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

              Kuidas teil muidu ühisess välja näeb?
              Msnis vms? :D

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #82
                Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                Msn ja mikker on abimeheks jah. 4 lauda on lahti mõlemal. Et tal vä'ga igav ei hakkaks, siis istub ka ise laudades ja mängib kaasa. Ma ütlen, mis lehed on ja mis plaan on. Coach (olympus999) kiidab takka või laidab plaani maha ja seletab miks nii või naa :) Lihtne...

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #83
                  Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                  Algselt postitas ranka
                  Su uus avatar sarnaneb nii väga PokkeriProd.com logol chipi sees olevat potiga :)
                  Heh, on jah. Ennem oli seal ju mingi näitsik seliti maas? Või see on mul kuskilt mujalt meeltesegaduses mällu süüvinud?

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #84
                    Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                    Oh super lahendus! :)
                    Pean vist endale ka kellegi otsima, kes mu mängu üle vaataks. Tunnen, et ei arene antud hetkel piisavalt hästi :/

                    Comment

                    • dabljuu
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 494

                      #85
                      Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                      Algselt postitas Kotkas1000
                      Msn ja mikker on abimeheks jah. 4 lauda on lahti mõlemal. Et tal vä'ga igav ei hakkaks, siis istub ka ise laudades ja mängib kaasa. Ma ütlen, mis lehed on ja mis plaan on. Coach (olympus999) kiidab takka või laidab plaani maha ja seletab miks nii või naa :) Lihtne...
                      oot-oot, istute kahekesi ühes lauas ja mikrid-msnnid käivad, tänks

                      Comment

                      • StripPoker
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 609

                        #86
                        Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                        Natuke keelatud tegevus ei ole see? :D

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #87
                          Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                          Niimoodi küll ühissess hea ei ole kui mõlemad mängivad. Screensharingu programm (teamviewer või mikogo)+skype on parim lahendus. Siis on pilt ees mis toimub, mitte ei pea hakkama ette kujutama mis kaardid on.

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #88
                            Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                            Me ei kuritarvita seda teiste vastu, et teame, mis kaartid teineteisel on. Aga mikogo on hea mõte. Proovime järele, ma arvan :)

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #89
                              Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                              <a href="http://www.pokerstars.com/blog_tournament/"><img src="http://www.pokerstars.com/images/wbcoop/200x200.gif" alt="Online Poker" align="left" style="margin-right:10px;" border="0"></a>
                              I have registered to play in the PokerStars World Blogger Championship of Online Poker! This PokerStars tournament is a No Limit <a href="http://www.pokerstars.com/">Texas Hold’em</a> event exclusive to Bloggers, you too can take part by registering on <a href="http://www.pokerstars.com/blog_tournament/">WBCOOP

                              Registration code: 614013

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #90
                                Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                                Päeva rekord profit NL10.




                                Huvitav asi on see, et kaotan big blindil järjepidevalt ~40bb/100. Kas see on normaalne või selge leak? Milles võib asi olla?

                                Comment

                                Working...