Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.
Kas coach seda ei öelnud, et seti ei tasu slowplayda? Eriti kui maas on nii masti kui ka reatõmbed.
Kas coach seda ei öelnud, et seti ei tasu slowplayda? Eriti kui maas on nii masti kui ka reatõmbed.

Comment