[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #7696
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kadunud poeg sai tik tokist välja,tik tok oli maas ve?
    EI!

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #7697
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

      Pikalt eemal olnud, ja plaanin uuesti pokerdama hakata ja viisin end natuke kurssi asjadega ning minule üllatuseks, tuleb kurvalt teatada, et juba paar kuud tagasi lahkus meie seast pokkerilegend David Sklansky, kelle raamatutest ma isuga omal ajal tarkust ammendasin ja ilma temata ma poleks siia jõudnud.

      RIP

      https://forumserver.twoplustwo.com/2...ansky-1859135/

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #7698
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal



        HOPPAA! Kui andmed ei ole enam sobilikud, siis neid ei avaldata või üldse enam ei tellita, sest äkki viimnegi põmmpea saab aru, et asjad ei ole üleüldse rooslised.

        Ahjaa. Täpselt sama toimus ka COVID-19 ajal. Kui 2022. aasta jaanuariks oli selge, et vaksid on solk, mis ei tööta, siis muudeti andmete avaldamist, sest taaskord oleks isegi puruloll aru saanud, et miskit on mäda ja äkki ei tahagi järgmist buuster solki.

        Kõik nagu õpikust!

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #7699
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

          4-5 aastaga on liha 100% hinnatõusu teinud ja ülejäänud asjad ka lebolt 50+% juurde visanud, lisaks veel pakendid väiksemad ala 500g hakkliha oli 1.90€ ja nüüd on 3.90€ ja 400g ja siis kuidagi statistika näitab et veidi on tõusnud :D

          Nüüd hea õelda et andmed puuduvad

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #7700
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            4-5 aastaga on liha 100% hinnatõusu teinud ja ülejäänud asjad ka lebolt 50+% juurde visanud, lisaks veel pakendid väiksemad ala 500g hakkliha oli 1.90€ ja nüüd on 3.90€ ja 400g ja siis kuidagi statistika näitab et veidi on tõusnud :D

            Nüüd hea õelda et andmed puuduvad
            Jup. Ja need hinnatõusud ei kao kuskile. Kallis transport ja üha kallinev energia, millest viimane on "kunstlik" kajastub koheselt hinnatõusus, kuid kirsiks torid peal on kõrge käibemaks.

            Sinu näitel, kui paar aastat tagasi 500g hakkliha maksis €1.90, sai riik sealt omale 32 senti käibemaksu, siis nüüd kui hind on €3.90 ehk hind on kahekordne, saab riik mitte omale 64 senti käibemaksu, vaid hoopis 75 senti!

            Ja nii iga asja pealt ning see saab olema suureks bumerangiks. Kui riigi käibemaksukassa kasvab kui pärmitaigen, näiteks 2026. aasta veebruaris laekus käibekat 326 miljonit, mida oli 50 miljoni võrra rohkem kui aasta varem, siis well-well-well.

            Riigijuhid on sellises tegelased, et see lisa 50 miljonit suudetakse alati ära kulutada s..t. leida koht, kuhu panna, sest üle jää ei mitte kunagi mitte midagi. Kuna see raha tuleb meilt kõigilt, siis see lõpuks viib tarbimise alla ja see omakorda siis ka maksualekumise vähenemisele. Mina lihtsalt ei saa aru, kui kõva peab olema inimese pea, et nii elementaarsest aru ei saada?

            Ja siit tulebki surnud ring, sest kuna raha on juba "ära lubatud", siis tuleb see jälle uute vahenditega katta ehk taaskord uus maks või maksutõus. Võib isegi koefe pakkuda, et kui tuleb sarnane valitsus nagu meil praegu, siis järgmises valitsustsüklis tuleks meile kaunis kinnisvaramaks ja ka ettevõtlusmaks.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7701
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal



              Paremini ei saagi kokku võtta! Asi ei ole neil lipus, vaid just päevas. Nad võiksid iga teise päeva valida ja nad saaksid silma pilgutamagi selleks loa - keegi ei keelaks, aga nad just meelega ja nimme valivad lastekaitsepäeva. Meelega.

              Kui näiteks 1. juunil ei oleks lastekaitsepäeva, ja see oleks juhtumisi 5. juuni, siis nad valiks just viienda juuni, et saada omale sitast tähelepanu, provokatsioon ja skandaali ning nii taaskord lõhestada, sildistada jms. Paris juba artiklis (pildil) toob välja "lahjasid" kremlikaarte ja silte.

              [..]Siin võib tunda ehedat Mordori hingust. Jah, selle sama, idapiiri taguse oma. Ja oi, kuidas Viljandi võimude tegevus Kremli mõnes kabinetis irve näole toob. Oleme ju näinud linnavõime tegutsemas samas rütmis ennegi. Ega olnud mitte Viljandi see, kes käskis ära viia Mordorile vastu hakkava Ukraina lipud linnavalitsuse küljest? [...]

              Kogu rämpsartikkel leitav:
              Ajakirjanikuna on juba olemuslikult raske möönda, et valitsuserakonnal on mõnes asjas veidi õigus. Kaheksakombitsalise eluka koha pealt näib aga Reformierakond olevat tabanud asja olemust: tegemist on reaalse ohuga Eesti demokraatiale. Isamaa valijad, vaadake ometi, mida teie nimel tehakse!

              Comment

              Working...