[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #7636
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

    Ja mul plaan NV-l drooni lennutama minna :D

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #7637
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Ja mul plaan NV-l drooni lennutama minna :D

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Mine tee üks langevarju hüpe parem

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #7638
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Mine tee üks langevarju hüpe parem
        Aknast vaadates küll mingit "suurt tormi" ei näe. Varsti prügi viima eks siis näeb.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #7639
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Aknast vaadates küll mingit "suurt tormi" ei näe. Varsti prügi viima eks siis näeb.
          Mul siin akna taga mingi oks liigub küll

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #7640
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal



            Üks Euroopa rikkaima riigi relvajõudude ülem: ""On raske tunnistada, et reaalses ohuolukorras oleks ainult kolmandik sõduritest täielikult varustatud," ütles Süssli laupäeval avaldatud intervjuus."

            Väga karm. See on väga karm, eriti ajal kui rindel on üle 700K Vene sõduri, mille riik on hetkel sõjarežiimil ja pea pool eelarvest läheb sõjale.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7641
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal



              „Kui saime EM-i korraldamise õiguse, kehtisid rahvusvahelisel vehklemisliidul agressorriikide sportlastele ühed reeglid, ent neid on tänavu mitmel korral muudetud,“ selgitas Eesti vehklemisliidu peasekretär Aivar Paalberg.

              „Esmalt lubati Venemaa ja Valgevene vehklejad neutraalsetena individuaalvõistlustele, kui nad pole seotud armeega, ent seejärel koristati viimane nõue ära. Ehk siis sportlane võib olla ka sõjaväelane, ent peab deklareerima, et ei toeta Ukraina-vastast sõda, kuid sellega on, nagu on. Viimane FIE otsus, mis avaldati äsja, ütleb, et Venemaa ja Valgevene noorsportlased – juuniorid ja kadetid – võivad omaealiste võistlustel osaleda oma riigi lipu all ja värvides.“


              Õige otsus! Tulebki ja peabki olema selgrooga ja kui algul oli kokkulepitud nii, siis paraku on see FIE (rahvusvaheline vehklemisliidt) süü, sest olukord ju pole muutunud.

              ---

              Sama uudise eel-lugu oli ERR-is:


              Ja kurioosne on veel see, et selle aasta juulis sai ukrainlasest maailmameister Olga Harlan bänni, kuna keeldus Venemaa sportlasega kätt surumast. Ta soovis viisakusest mõõgaterasid kokku lüüa, kuid see mitte kuidagi rahvsuvahelisele vehklemisliidule ei sobinud.

              Samas tuleb toonitada, et COVID-19 oli see täiesti okei ja samuti tennises on täisest okei, kui mängijad reketeid puudutavad.

              Sõna otseses mõttes täiesti putsis ja korrumpeerunud liit on see FIE. Ei mingit väärikust. Ei mingit aumehelikkust. Ei midagi. Vastupidiselt. Spordi alaliidud peaksid olema põhimõttekindlad ja kõigutamatud oma otsustes ning seda senikaua kui juurpõhjus on eemaldatud. Tänaseks see ei ole.

              Hea otsus Eesti poolt! Vähemalt midagigi.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #7642
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Volle 6,5%, aga tõesti hea ja värskendav õlle - niisama või toidu kõrvale.

                Vaikselt selline hästi tugev, vanakooli õlle maitsega, natuke magus ja hiljem mõrkjas. Hästi mõnus. Tegu siis kange belglasega.

                Prismas pudeli hind 2,48+pant (7,52 eurot liiter):

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #7643
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                  MDV. Paremat pole enam kirjutada?

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Aga noh. Tundub, et huvi selle vastu on ikka olemas.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #7644
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal



                    Oh jeerum.

                    Kõige enne umbes pooled kutsealustest läbivad ja teine pool "hakatakse menetlama". Sellest poolest, keda kohe vastu ei võeta omakorda pooled (25% kogu kutsealustest) saavad ajapikendust või otsustatakse, kas lõplikult eemaldada. Ja siis neist, keda enam vastu ei võeta, pooled on tervisehädad.

                    Kuhu krt me jõudnud oleme ,et üleüldse noortest inimestest pooled saavad küsimärgi ja kokku vähemalt 12,5% kõikidest on mingi vaimne häire, nagu depressioon, kohanemishäired, ärevushäired.

                    Haige ühiskond.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #7645
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust


                      Oh jeerum.

                      Kõige enne umbes pooled kutsealustest läbivad ja teine pool "hakatakse menetlama". Sellest poolest, keda kohe vastu ei võeta omakorda pooled (25% kogu kutsealustest) saavad ajapikendust või otsustatakse, kas lõplikult eemaldada. Ja siis neist, keda enam vastu ei võeta, pooled on tervisehädad.

                      Kuhu krt me jõudnud oleme ,et üleüldse noortest inimestest pooled saavad küsimärgi ja kokku vähemalt 12,5% kõikidest on mingi vaimne häire, nagu depressioon, kohanemishäired, ärevushäired.

                      Haige ühiskond.
                      Aga miks see nii on . Pealtnäha on ju elu parem kui 50a tagasi. Kõigil soe vesi,soe toit,katus pea kohal. Töövõimetuspensil mikud. Ja ometi on vaimne tervis rohkem persses ,kui ala teise maailmasõja ellujäänutel?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7646
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Aga miks see nii on . Pealtnäha on ju elu parem kui 50a tagasi. Kõigil soe vesi,soe toit,katus pea kohal. Töövõimetuspensil mikud. Ja ometi on vaimne tervis rohkem persses ,kui ala teise maailmasõja ellujäänutel?
                        Üks põhjus on see, et me ise mõtleme haigusi välja. ATH on tänapäeva "moehaigus". Teisalt kirjutatakse väga kiirelt ravimeid välja ja kolmandaks, mis on mõlemaga seotud - väga kergelt leitakse diagnoose. Üks huvitavamaid diagnoose on näiteks tööstress...

                        Ja nii võid neid stresse, häireid, haigusi lõpmatuseni välja mõelda nagu kiirlaene - nimeta aga traditsiooniline kõrge intressiga tarbimislaen ümber moodsamaks nimeks "väikelaen" ja seal hakka alakategooriaid tegema "ilulaen", "perelaen", "koolituslaen", "lemmikloomalaend", sisutuslaen" jne jne jne. (küll varsti tuleb "ümberlõikuslaen" või "vanemate kohtusse kaebamise laen").

                        Ma võin ka neid stresse ja vaimseid häireid samamoodi mõelda välja lõpmatuseni ning siis teha iniemen näiteks kutsekõlbmatuks. Kirjutad veel hunniku tablette peale ka, mis tegelt ei aita, vaid teevad hullemaks ning sõidamegi uue põlvkonna TikToki Mikude ja nende ekvivalentide suunal ning kutsekõlbmatust saab töökõlbmatu, kes iga kuu kuuendal saab "töövõimetusrahasid", samal ajal lakub nii ,et maa on must.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #7647
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Üks põhjus on see, et me ise mõtleme haigusi välja. ATH on tänapäeva "moehaigus". Teisalt kirjutatakse väga kiirelt ravimeid välja ja kolmandaks, mis on mõlemaga seotud - väga kergelt leitakse diagnoose. Üks huvitavamaid diagnoose on näiteks tööstress...

                          Ja nii võid neid stresse, häireid, haigusi lõpmatuseni välja mõelda nagu kiirlaene - nimeta aga traditsiooniline kõrge intressiga tarbimislaen ümber moodsamaks nimeks "väikelaen" ja seal hakka alakategooriaid tegema "ilulaen", "perelaen", "koolituslaen", "lemmikloomalaend", sisutuslaen" jne jne jne. (küll varsti tuleb "ümberlõikuslaen" või "vanemate kohtusse kaebamise laen").

                          Ma võin ka neid stresse ja vaimseid häireid samamoodi mõelda välja lõpmatuseni ning siis teha iniemen näiteks kutsekõlbmatuks. Kirjutad veel hunniku tablette peale ka, mis tegelt ei aita, vaid teevad hullemaks ning sõidamegi uue põlvkonna TikToki Mikude ja nende ekvivalentide suunal ning kutsekõlbmatust saab töökõlbmatu, kes iga kuu kuuendal saab "töövõimetusrahasid", samal ajal lakub nii ,et maa on must.
                          Kõige hullem on see,et need kellel päriselt on abi vaja jäävad nende moeloojate varju,rääkimata ravijärjekordadest,kui mingid pseudolapsed,kellele ala õpetaja ütles karmimalt - ummistavad psühhikabinette. Ma arvan see helikoptervanemlus aitab ka palju kaasa,et kõik tilulilud on.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7648
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Kõige hullem on see,et need kellel päriselt on abi vaja jäävad nende moeloojate varju,rääkimata ravijärjekordadest,kui mingid pseudolapsed,kellele ala õpetaja ütles karmimalt - ummistavad psühhikabinette. Ma arvan see helikoptervanemlus aitab ka palju kaasa,et kõik tilulilud on.
                            Eile just rääkisin ühe terve, suure, turske mehega, kes proovib omale saada ka "gruppi" peale, sest siis saab riigilt raha. Ja seda gruppi saab lihtsalt.

                            See, et teised jäävad ilma või mitte - see pole tähtis, sest ka nemad saavad neid sandikopikaid, kuid tähtis on see ,et see üldisest süsteemist võtab raha ära ja kõik me koos kannatame.

                            Sotsideühiskond. 1984.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #7649
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Millal ma seda kirjutasin ja rääkisin? Aasta tagasi? Tra ausalt ka, millised dubinad ja dupoid on "arvamusliidrid".

                              Vanaduses järjest rohkem imestan inimeste rumaluse üle ja hakkan ausalt ka aru saama nendest inimest, kes kirikus käivad ja jumalat usuvad.

                              Põhjus on proosaline: rumalus on väga-väga-väga levinud ja suure tõenäosusega sina kallis lugeja, kes seda posti loed, on väga suur tõenäosus, et sa oled ka rumal.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #7650
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Millal ma seda kirjutasin ja rääkisin? Aasta tagasi? Tra ausalt ka, millised dubinad ja dupoid on "arvamusliidrid".

                                Vanaduses järjest rohkem imestan inimeste rumaluse üle ja hakkan ausalt ka aru saama nendest inimest, kes kirikus käivad ja jumalat usuvad.

                                Põhjus on proosaline: rumalus on väga-väga-väga levinud ja suure tõenäosusega sina kallis lugeja, kes seda posti loed, on väga suur tõenäosus, et sa oled ka rumal.
                                Panen maski ette sellise jutu peale,et kaitsta end rumaluse eest

                                Comment

                                Working...