[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #6751
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal



    Postimees, mis on ilmselgelt hakanud Isamaa hääletoruks (Reinsalule privaatsaade) on vähemalt hakanud rääkima asjadest päriselt nii nagu nad ka on.

    Eilset (laupäevast) Keskpäevatundi saab kuulata siin: https://kuku.pleier.ee/podcast/keskpaevatund

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #6752
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Lisaks.

      Esmaspäeval on tõrvikurongkäik. Palun saage aru, et ärge võtke seda mingi erakonnameelsuse vms., vaid eestimeelsusega!

      Kui pole varem tulnud, siis tulge kohale vaatamata maaimavaatest. See on võimas värk, väga võimas värk. See pildis ei anna pooltki edasi. Sellega ei näita te toetust EKRE-le, vaid Eestile.

      Jah, EKRE on selle korraldaja ja selle eest nad ka au-saavad, aga ärge häbenege anda au neile, kellega teil midagi ühist ei ole, kui nad teevad asju hästi. Ja see asi on hästi tehtud. Lõpetame selle jama, et alati peab vastase idee maha tegema, isegi kui see on hea idee.

      Ja see on hea idee. Toonitan ja kordan, et seda ei saa sõnadesse panna. Pildil on üks, aga kui oled kohal, siis see tulelont - see on võimas. See on nii patriootlik, ühine. Tulge kohale! Seisame ja oleme koos.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #6753
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        See tuulepargi kamm väga hull. A kui ümberringi küsida ignorantsetelt liberaalidelt. Siis nad pole isegi pealkirja näinud,et mis tuulikud.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #6754
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          See tuulepargi kamm väga hull. A kui ümberringi küsida ignorantsetelt liberaalidelt. Siis nad pole isegi pealkirja näinud,et mis tuulikud.
          Kas just maailmavaade, kuid pole mõtet eeldada, et inimene, keda teema ei puuduta, teda see kotibki. Üleüldse on raske eeldada, et inimene on kursis.

          Tema saab info Reporterist, kust näeb mingid protesti või vastuhakku ning mõtleb, "jälle mingid inimesed pole rahul". Viis minutit hiljem on juba BSH ja muu mulliseltskond Reportis ja teema unustatud.

          Kui nüüd lisada juurde siia ka see, et meie riigis ükski ametnik ei pea oma tegude eest vastutama, siis see külm pohhuism + mitte vastutada, ongi ideaalne kompott sellisteks vargusteks.

          Jääd vahele. Paned teema laua alla, midagi ei juhtud ja tuleb natukese aja pärast tiiruga ning proovid uuesti. Ükskord ikka õnnestub.

          Süsteem peaks päriselt ka nii olema, et korra riigitöölt vallandatud isik ei saaks kunagi enam avalikus sektoris ametnikuna töötada. See on esimene karistus s..t kui sellised jamad juhtuvad, saam snapil kinga ja muidugi oleks "viisakas" ka alustada uurimist.

          Aga vähemalt sel juhul, kui ei ole võimalik enam avalikus sektoris neil, kes päriselt ka skeemitavad, töötada, siis hakkavad need vargused kaduma. Ja hakata rääkima, et siis varsti ei oleks kedagi tööle panna - ei peagi olema.

          Riik kui selline peakski olema alati alamehitatud, isegi politsei, ja seda põhjusel, et riigile meeldib alati öelda, et "raha ja inimesi" on puudu - teisisõnu lõppematu ring, sest kui tekib raha, siis alati tehakse töökohti juurde, mida võib-olla polegi vaja. Samal põhjusel ongi alati ka raha puudu - samas eraettevõtluses suudavad ju ettevõtted hoida väga suuri puhvreid ja reserve - riik seda ei suuda.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #6755
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Läheb riigisaladuseks ala 100ks aastaks ja asi ants

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #6756
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Me siin mõned aastad tagasi kohkusime ja samas "irvitasime", et kuidas ikka Venemaalt raha ära varastatakse ja pesti läbi Eesti pankade. Või, kuidas Šotsi olümpiakülas kõik ära varastati. Miljardid dollarid. Suur raha, kuid Vene aastasest eelarvest fragment.

              Meil endil sooviti mõni päev tagasi ära varastada üle 2,9 miljardi euro, mis on üle 16% Eesti aastasest eelarvest, millel oleks lisandunud nipet-näpet. Midagi ei tehtud. Keegi tagasi ei astu. Jätkub sama nali.

              Küsimus: kumb on siin hullem riik, kas Venemaa või Eestimaa? Sellise külje alt me ei tohiks isegi mitte irvitada ka oma idanaabri üle, sest reaalsuses oleme veel hullemad. Venemaal on vene kodanikul vähemalt üks vabandus - valimised on seal reaalselt näilised s.t. iniemse häälest ei loe midagi.

              Meie paraku seda öelda ei saa, sest me ISE VALIME NAD ja sellise korra ning mitte erandina, vaid korduvalt.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #6757
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Toodz onlines, kel igav: https://www.twitch.tv/toodz

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #6758
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Tänane päev ja päris reaalsus.



                  Ja meie riigis on neid "suunamudijaid", kes sellist narratiivi levitavad ja uskumatul kombel on neil tuhandeid, kui isegi mitte kümneid tuhandeid järgijaid ja nõustujaid. Reeturid.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #6759
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal



                    Kirja sisu (Delfi tõlge on isegi õige) ja seega võtan otse Delfist: Donald Trump andis Elon Muskile käsu olla DOGE programmiga agressiivsem. Töötajad peavad selgitama hakkama, mida nad eelmisel nädalal* tegid. Vastamata jätmine tähendab lahkumisavalduse esitamist.

                    Teisisõnu. Kui ülemus küsib töötajalt, et mis tööd sa eelmine nädal siis ära tegid ehk teha sellest ettekanne, on Delfi arvates "julm ja lugupidamatu".

                    Tere talv! ?‍♀️?‍♂️ Seega kaka ja kõik teised, kellel on ülemuse-alluvuse suhe oma allutavalt julgeb küsida, siis ta käitub "julmalt ja lugupidamatult". Või kui ülemus küsib, et mis siis tööl ka ära tegid või mis teinud oled, siis selle peale kärata, et "sa ülemus oled ikka väga julm ja lugupidamatu, et selliseid küsimusi küsid".

                    Lisaks eriti julmaks ja lugupidamatuks muutub ülemus siis, kui tööline ei vasta või/ja ei teinudki midagi ning selle peale otsustab ülemus töötajaga töösuhte lõpetada, kuna tööd ei tehta. Väga julm käitumine ülemuse poolt!

                    Pigem võimalik vaid Delfis, EEs- ja EU-s.

                    * Niipalju tuleb lisada, et tõlkes täpsustuseks, et mida nad töönädal ehk tööl tegid ehk mis tööd tegid.

                    ---
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #6760
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Küll on kahju kui riiki juhivad inimesed,keda ei saa ära osta ja keda ei koti raha. Lugesin ka selle artikli läbi...tahaks teada kui kiiresti need ametnikud lendavad ,kes kodutus probleemiga "tegelevad"

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #6761
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Küsin ühe loogika küsimuse. Kui Eestis on 3 ööd, kui öörahu ei kehti - 1. jaanuar, jaanipäev ja 25. veebruar ning Eestis on üks päev, kui isegi mehed, kes muidu viina ei joo, teevad selle pitsi ja isegi rohkemgi. Selleks päevao on 24. veebruar, kuidas siis saab 24. veebruari öösel vastu 25. möllata ja lärmata, kui 25. veebruar ei ole vaba? Kas ei peaks olema 25. veebruar ka vaba?

                        Minu nägemus on, et see peaks olema selline päev, kui mehel M ka ei tõuse. Nii räigelt on eelmine päev pidutsetud ja meie esivanemate ehitatud riigi sünnipäeva tähistatud järgmised 365 päeva on varbad soojad. M muidugi võiks varem tõusta....

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #6762
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Küsin ühe loogika küsimuse. Kui Eestis on 3 ööd, kui öörahu ei kehti - 1. jaanuar, jaanipäev ja 25. veebruar ning Eestis on üks päev, kui isegi mehed, kes muidu viina ei joo, teevad selle pitsi ja isegi rohkemgi. Selleks päevao on 24. veebruar, kuidas siis saab 24. veebruari öösel vastu 25. möllata ja lärmata, kui 25. veebruar ei ole vaba? Kas ei peaks olema 25. veebruar ka vaba?

                          Minu nägemus on, et see peaks olema selline päev, kui mehel M ka ei tõuse. Nii räigelt on eelmine päev pidutsetud ja meie esivanemate ehitatud riigi sünnipäeva tähistatud järgmised 365 päeva on varbad soojad. M muidugi võiks varem tõusta....
                          Mul veel loogilisem küsimus. Miks riigi kulud ületavad tulud ???polegi mõtet pikemaks küsimust venitada. Ära sa jumala eest hakka aind ütlema delfi stiilis ,et no venemaa naaber sp,või ei makse võetakse liiga vähe.
                          Last edited by Söönlusikast; 25.02.25, 07:47.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #6763
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Mul veel loogilisem küsimus. Miks riigi kulud ületavad tulud ???polegi mõtet pikemaks küsimust venitada. Ära sa jumala eest hakka aind ütlema delfi stiilis ,et no venemaa naaber sp,või ei makse võetakse liiga vähe.
                            Miks? Sest riik on õhupall. Seepärast USA-s ju DOGE tehtigi. Sama teema, mis mõned postid üleval pool.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #6764
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Lasime Toodzi chatis rulli


                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #6765
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Lasime Toodzi chatis rulli


                                Räpina baaridaamid peavad pesukaitsmed alla panema järgmine kord kui tuled.

                                Comment

                                Working...