[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #6721
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Täpselt sellepärast ma ei taha üles liikuda, rake maksad 3x rohkem aga rakebacki saad sama palju.

    Mis koletis see olema peab kes suudab nl100 seda 19bb/100 rake kinni maksta?
    Ma külapealt kuulnud,et kui holdemis saab gg-s suht head lauad kiirelt. Siis 4/5 card omahas pidi täiesti praazdik olema selle kõrval. Kas hakkame omahat hoopis õppima ?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #6722
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Ma külapealt kuulnud,et kui holdemis saab gg-s suht head lauad kiirelt. Siis 4/5 card omahas pidi täiesti praazdik olema selle kõrval. Kas hakkame omahat hoopis õppima ?
      Prasdnik!

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #6723
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Prasdnik!
        праздник !!! No ei saa sa mu metagame vastu kuidagi

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #6724
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Ongju Prasdnik! Õpi Vene keel ära, sest varsti pead tänu debiilikutele seda ikkagi tegema.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6725
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal



            Palun! Ja saadi, mis taheti!

            Artiklist:
            Tallinna kooliõdede sõnul on laste ja noorte vaktsineerimise tase on langenud kriitilise piirini: kui 2019. aastal jäi vaktsineerimata ligi 10 protsenti lastest, siis 2024. aastal jäi mumpsi-leetrite-punetiste vaktsineerimisest kõrvale juba enam kui kolmandik õpilastest.

            Langenud on ka difteeria-teetanuse-läkaköha vaktsineerimise hõlmatus ja võimalust inimese papilloomiviirus (HPV) vastu vaktsineerida kasutas mullu vaid 60 protsenti tüdrukutest ja 50 protsenti poistest.


            ---

            Inimesed keelduvad vanadest tõendatud ja lollikindlatest vaktsiniidest! Ja seda tänu ebeateadust levitavatele isehakanud "eksperditele" ja uhuudest staardoktoritele.

            Toona nende tõttu said kahjustada paljud, kellest osad jätsid ka elu, siis nende toonase kuritöö tehtud viljad alles valmivad ja kahjud saavad olema meeletud. Ja neid, kes ei vaktsineeri, neid ei saa süüdistada, sest inimese hirm on loomulik. Süüdi on need, kes selle hirmu tekitasid!

            Ja süüdlased, kelle pärast paljud said tervisekahjustused või kaotasid elusid ning nüüd jätkub see seoses nende tekitatud vaktsiinivastasusele või selle süvendamisele, tuleb võtta vastutusele!

            Sellised ebateaduse ja uhuu levitajad tuleks päeva pealt kinni panna, alustades nendest staardoktoritest. Arst ei tohiks isegi teadmatusest levitada valeinformatsiooni tervise kohta, vaid levitada ainult informatsiooni, millel on teaduslik tõendus olemas.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #6726
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal





              BACK FROM BRINK Trump ‘will WITHDRAW US troops from Nato’s Russia frontline in Baltics in bombshell Ukraine peace agreement with Putin’

              DONALD Trump will withdraw US troops from Nato's front line with Russia in the Baltics, a report claims.
              ----

              Midagi pole kinnitatud, aga tundub, et Trump tõmbab ameeriklastega siit naaksu. Jäävad paberarmeed ja NATO jäänused.

              Kas on siis aeg lõpuks maksta Kaja Kallase plõksimiste eest? Eks siis istume oma kalli HIMARSi otsas, mille eluiga on täpselt 2minutit 40 sekundit (Iskanderi lennuaeg), selle asemel, et meil võiks olla 2miljonit drooni.... Mis päriselt ka kaitset tagaks.

              Vastasel muideks on need olemas ja peal UA sõda sügelevad need taskus ning, mis oleks magusam koht Natu (jah Natu, mitte NATO) kui ilma pauguta Narva võtmiseks?
              ---

              Kurb.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #6727
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Ongju Prasdnik! Õpi Vene keel ära, sest varsti pead tänu debiilikutele seda ikkagi tegema.
                Ja eemisele postile lisaks.... Ei läinudki kaua mööda.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #6728
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust




                  BACK FROM BRINK Trump ‘will WITHDRAW US troops from Nato’s Russia frontline in Baltics in bombshell Ukraine peace agreement with Putin’

                  DONALD Trump will withdraw US troops from Nato's front line with Russia in the Baltics, a report claims.
                  ----

                  Midagi pole kinnitatud, aga tundub, et Trump tõmbab ameeriklastega siit naaksu. Jäävad paberarmeed ja NATO jäänused.

                  Kas on siis aeg lõpuks maksta Kaja Kallase plõksimiste eest? Eks siis istume oma kalli HIMARSi otsas, mille eluiga on täpselt 2minutit 40 sekundit (Iskanderi lennuaeg), selle asemel, et meil võiks olla 2miljonit drooni.... Mis päriselt ka kaitset tagaks.

                  Vastasel muideks on need olemas ja peal UA sõda sügelevad need taskus ning, mis oleks magusam koht Natu (jah Natu, mitte NATO) kui ilma pauguta Narva võtmiseks?
                  ---

                  Kurb.
                  See on küll veidi putsis asi lugeda vara hommikul

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #6729
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Kuna pole ametliku kinnitusega, siis suuremad meediamajad veel (hirmust) vaikivad ja ju pole stratcomilt veel käske saadud, kuidas peaks seda kirjutama.

                    Kuid DailyMailys ka pikem lugu:
                    European officials believe US president Donald Trump is likely to withdraw troops from the Baltics, as a report claims his peace plan would see Ukraine forced into paying extraordinary reparations. 





                    Ülemine TheSunist, alumine DailyMailyst.
                    ---

                    Ja nüüd hommikul ilmunud ka järg
                    German Chancellor Olaf Scholz left a crisis summit in Paris between European leaders early and a 'little irritated' labelling the premier's calls as 'highly inappropriate'.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #6730
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Kus neid euroseid kortereid müüdigi? Itaalias? . Sry kui vähegi võimalus,ma tõmban naaksu siit(kui ukraina stiilis teab mitu nädalat ette,et pucci läheb). Sry mul pole kaitse tahet. Minu vastutus ainult pere ees,kodu on nagunii ainult paberil minu oma(olgem ausad,eraomand ainult ilus sõna)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #6731
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Kus neid euroseid kortereid müüdigi? Itaalias? . Sry kui vähegi võimalus,ma tõmban naaksu siit(kui ukraina stiilis teab mitu nädalat ette,et pucci läheb). Sry mul pole kaitse tahet. Minu vastutus ainult pere ees,kodu on nagunii ainult paberil minu oma(olgem ausad,eraomand ainult ilus sõna)
                        Toon ühe stsenaariumi. Venkudel on miljoneid droone ja tuhandeid kogenud droonioperaatoreid. Kui UA sõja alguses ei tuldud selle pealegi, vaid viidigi väed Valgevenesse, kus drilliti ning oli kõigile näha, siis nüüd ajad on muutunud.

                        Drilli teed ära kuskil suvalises Vene kohas ja tood droonid, operaatorid ja väikese kuid efektiivse rünnakurühma mõne tunniga Jaanilinna. Droonioperatoorid hävitavad kiirelt taristu ja takistavad abivägedel jõudmist, "rohelised mehikesed" on selle aja sees juba Narvas sees ja kõik tähtsam ülevõetud, ilma ühegi pauguta.

                        Eelhoiatus puudus. Kaitse puudus. Sest miski debiilik ostis meile HIMARSi! Mitte ei ostnud elektroonilise sõjapidamise vahendeid, tavadroone kui ka fiiberoptilis idroone ega pole alustanud isegi seda, et ajateenistuses oleks päris ehtne droonvägi kui ka elektroonilise sõjapidamise rühmad.

                        Piirivalvel peaksid tänasel päeval olema 24/7 silmad taevas ja just sellepärast, et eelhoiatus võib olla tänu sellisele stsenaariumile väga lühike. Enam ei ole vaja tuhandeid sõdureid, tanke, tagalat, vaid vaja on hunnik kergeid droone, mille tood suvalise veoautoga / rekkaga; hästi peidetud droonioperaatoreid (suvalises jaanilinna korteris) ja head rünnakrühma, et üllatada ilma igasuguse eelhoiatuseta.

                        Droonidest üldse

                        Kui veel rääkida droonidest, siis droonid lähevad järjest paremaks ja Ukraina tegi ühe rämeda juhmvea, mida võib võrrelda meie HIMARSI ostuga. Kuna elektrooniline sõjapidamine on läinud väga efektiivseks ehk droonid pimestatakse ära, siis leidsid venelased robustse lahenduse.

                        Kaabliga droonid. Täpsemalt fiiberoptilise kaabliga drooni. Kuid Ukraina kindralid olid nii vanamoelised ja kangekaelsed, et nad keeldusid neid oma armees kasutusele võtmast, sest arvasid, et ainult juhm lendab kaabliga ringi.

                        Mis juhtus - juhtus see, et Venemaa droonid hakkasid seetõttu Ukraina rinnetest läbi tulema, kuna fiiberoptilist drooni ei saa elektroonilise sõjapidamisega segada ning tekkisid kaotused. Õnneks ukrainlased tegid kiire kohandumise ja nüüd on ka neil fiiberoptilised droonid olemas, kuid Venemaa on nende toomises ikkagi ees.

                        Fiiberoptilise drooni näide, et milline on see "kaabel":


                        Ja kuna meie jälle sellisele sõjakunstile ei kohandu, vaid passime mokk töllakil, lootes miski Natu vihmavarjupeale, mida nagu näeme, et ei pruugi eksisteeridagi enam, siis ausalt öeldes ma ei heida söönlusikast posti kuidagi ette ega pea seda valeks.

                        Me reaalselt hetkel proovime end kaitsta hangude ja vikatitega päristehnoloogia vastu ja selliselt, et neid hange ja vikateid on väga piiratud koguses ning ei oska neidki kasutada.

                        Kurb, aga tõsi. Soovmõtlemise ajad on läbi.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #6732
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Siis rääkides veel droonidest. Panen siia video, kus Vene sõdur räägib, et ei näinud lahinguväljal mitte ühtegi Ukraina sõdurit, vaid ainult Ukraina droone. Mitte ühtegi v.a. siis, kui teda vangi võeti.

                          Russian soldier on the battlefield hasn't seen a single Ukrainian - only drones. The only time he saw Ukrainian troops was in captivity. https://t.co/3LnyikkY56


                          Lisaks tean infot, et meedikute sõnul enam kuulihaavu peaaegu ei olegi. Enamjaolt kõik vigastatud sõdurid on killuhaavadega, mida on põhjustanud droonid, mürsud, miinid . Mehed lahingutes nagu "vanal ajal" enam ei kohtugi. Kõik on distantsilt või droonidega.

                          Meil peaks olema mure suurem kui ette kujutame. Just sõjalises mahajäävuses.

                          Lisaks praegused sõjalised õpped, kus ikka liigutakse veel rühma koosseisus ringi, on tänases sõjas enam kui kindel surma minek. Aga nagu näha, parandusi ei taheta teha, vaid soovitakse teatud mõttetu tehnikaga Delfide esikaantel olla ja lambakari plaksutab kaasa, et näed, nüüd oleme kaitstud....

                          Ei. Minu arvates me oleme vähem kaitstud kui kunagi varem ja mitte mingite natude ja tühjade ladude, vaid enda lolluse ja sigaduste pärast.

                          EDIT: Lisaks veel niipalju, et kui oleks päris tahtmine, võiskime olla vastupidi - paremini kaitstud kui kunagi varem, aga selle aja-akna oleme ka maha maganud ja peale aja ka raha tuulde loopinud. Need ongi need lollused ja sigadused.

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #6733
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Kui ma ei eksi,siis venemaal tehti drooniõpe kohustuslikus korras õppekavasse koolides. Samal ajal meil lisatakse lgpt/sooteadust

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #6734
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal



                              Nexta: https://x.com/nexta_tv/status/1891802026360582390

                              Redditis ka teema: https://www.reddit.com/r/UkraineRuss...ng_the_eu_was/

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #6735
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Päris karm..jah kui lugesin, et Trump nõuab 500b plus veel maavarasi. Kas kergem poleks kohe alla andma-tulevad sõjakaotajana kulud ka väiskemad.) Trump käitub maffiamehena, kes pakub Kaitset.Päris ärritav.

                                Comment

                                Working...