[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #6646
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Seda vist ametlikult veel ei saa öelda,aga 14-15 märts tartu meistrikad(analoog räpinale,probz rohkem mängijaid though)-ajate jälle auto kokku? Melu suht sama olnud ajalooliselt,räpina rahvas nagunii kohal ka. Equador ja ranka saavad samas majas toa otse võtta,ei pea diivanil kallistama. Mulle juba öeldi,et tööle(pole veel kindlat jah-sõna öelnud)-a kui hea kaader kohal,siis tahaks pigem mängija olla seekord.
    Sa oled munnardist!!!! Ma tahtsin seda kakale trepist-trepini jälle promoda. Aga nüüd nii.

    Ehk kaka - booki ära ja teise koha võiks iidsel Kooritale.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #6647
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Sa oled munnardist!!!! Ma tahtsin seda kakale trepist-trepini jälle promoda. Aga nüüd nii.

      Ehk kaka - booki ära ja teise koha võiks iidsel Kooritale.
      Kas ma oleks pidanud hoopis "SPOILERINA" panema selle teksti?

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #6648
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Sa oled munnardist!!!! Ma tahtsin seda kakale trepist-trepini jälle promoda. Aga nüüd nii.

        Ehk kaka - booki ära ja teise koha võiks iidsel Kooritale.
        On täitsa mõeldav!

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #6649
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Sa oled munnardist!!!! Ma tahtsin seda kakale trepist-trepini jälle promoda. Aga nüüd nii.

          Ehk kaka - booki ära ja teise koha võiks iidsel Kooritale.
          Ära võta endale -ev kohustusi ringiga viljandisse minekuga,koovits on raudpolt kohal niigi. Võtke parem tindergrinder respo haagise peale.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6650
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Täna siis Toodz hakkab. Pead ära ei söö ja mürki ei võta, kuid täna peaks olema veel Mystery Bounty (unlimited €5 re-entry) ja edaspidi Progressive Knockout (3 x Re-Entryt). Seega tulge täna mängima.

            Lisainfo: https://www.pokkeriprod.com/pokkeris...ds-poker-show/

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #6651
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Täna siis Toodz hakkab. Pead ära ei söö ja mürki ei võta, kuid täna peaks olema veel Mystery Bounty (unlimited €5 re-entry) ja edaspidi Progressive Knockout (3 x Re-Entryt). Seega tulge täna mängima.

              Lisainfo: https://www.pokkeriprod.com/pokkeris...ds-poker-show/
              Krt mystery oli mahe. Toimis ju ilusti...ükskõik mis formaat ,kelllegile ikka ei meeldi.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #6652
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Krt mystery oli mahe. Toimis ju ilusti...ükskõik mis formaat ,kelllegile ikka ei meeldi.
                MB on mahe ja õiglane võitvate suhtes, sest rahalised auhinnad jagatakse ära lõpus. Seega tuleb leppida PKO-ga.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #6653
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Pko on kõige sõbralikum hobimängurile. A muide ma absull ei viitsi täna,3h maganud. Üks redbull viinaga oleks tarvis

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #6654
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    PKO on tore sest kohe alguses on actionit

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #6655
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      PKO on tore sest kohe alguses on actionit
                      See kuidas toodzi pko toimib,võiks pigem seal olla unlimited reentry ja mysteril 3

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #6656
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        See kuidas toodzi pko toimib,võiks pigem seal olla unlimited reentry ja mysteril 3
                        Seda küll.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #6657
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Pko on kõige sõbralikum hobimängurile. A muide ma absull ei viitsi täna,3h maganud. Üks redbull viinaga oleks tarvis
                          Natuke oleneb ja eks veebruari jooksul selgub, kuid praegu viie turniiri jooksul pole ühtegi mängijat, kes oleks teinud keskmiselt rohkem kui 3,2 re-entryt. Teisisõnu. Gambler (hobimängur) võib PKO-del kaotada oluliselt rohkem kui MB-l, sest MB algust mängitakse konservatiivsemalt.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #6658
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Seda küll.
                            :D Siis need rekordid oleks kiirelt tulemas.

                            Ma saangi aru sellest, et osad ei taha eriti kulutada, kuid gammelda tahavad küll. Teieisõnu arvestavadki 22-dollarilise kogukuluga (sisseost + 3xre-entryt).

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #6659
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Natuke oleneb ja eks veebruari jooksul selgub, kuid praegu viie turniiri jooksul pole ühtegi mängijat, kes oleks teinud keskmiselt rohkem kui 3,2 re-entryt. Teisisõnu. Gambler (hobimängur) võib PKO-del kaotada oluliselt rohkem kui MB-l, sest MB algust mängitakse konservatiivsemalt.
                              Samahästi võibki teha ju kordamööda iga nädal. Ega keegi mängimata ei jäta. Mis ma mõtlesin ,et pko sõbralikum... ütleme kõige kehvem osa poolist ntx kakahirmutis,putinonorc(aka vannionu),blinkplease -pkos saame potentsiaalselt osa prizepoolist esimesest käest . Ühe turna põhjal ei oma tähtsust , a kui nüüd keegi laotaks terve aasta statistika,siis pkos kaotaks me aeglasemalt raha kui mysterys(kus peab juba 20% sekka jõudma),või tavaline nlhe kus makstaks ala 10% vms

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #6660
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Samahästi võibki teha ju kordamööda iga nädal. Ega keegi mängimata ei jäta. Mis ma mõtlesin ,et pko sõbralikum... ütleme kõige kehvem osa poolist ntx kakahirmutis,putinonorc(aka vannionu),blinkplease -pkos saame potentsiaalselt osa prizepoolist esimesest käest . Ühe turna põhjal ei oma tähtsust , a kui nüüd keegi laotaks terve aasta statistika,siis pkos kaotaks me aeglasemalt raha kui mysterys(kus peab juba 20% sekka jõudma),või tavaline nlhe kus makstaks ala 10% vms
                                Mu loogika järgi PKOs antakse osa rahast neile, kes tegelikult seda ei vääri ehk saavad auhinnafondi osalusest osa, mis tegelikult neile ei kuulu.

                                Ma tooksin ekstreemloogika. 50 000 mängijaga turniir, osalustasu €110 (€10 rake, €50 bounty, €50 auhinnafondi). Mängija, kes läheb iga käsi all-in ja alati nii. Selline mängija pikas perspektiivis näitabki 100% ROI-d, sest sellise stiiliga ei jõua ta kunagi rahadesse. Ja stiili all pean silmas, et 100% ajast läheb all-in.

                                Sel juhul tavaturniiril ja MB turniiril tema kaotus on €110 ja kõik. PKO-l või mis tahes bounty turniiril ta siiski mõned all-inid võidab ja ta ROI ei ole -100%, vaid parem.

                                Seega sellisel juhul saab ta ju osa fondist, mis talle kunagi ei kuulu, ja selle arvelt need mängijad, kellel see kuulub, peaksid ROI-d ühtlustama, sest rahaliste kohtade väljamaksed on ühtlasemad.

                                Peale selle peaks vist erinevus sisse tulema ka väga TOP mängijatel, kes suudavad teistest rohkem turniiri võita ja seega magusama PKO omale saada. Kõik see peakski tulema siis muude keskpärasemate arvelt.

                                Pole viitsinud süveneda ja tõenäoliselt dispersiooni tõttu suht keeruline kontrollida, aga tahaks väita, et PKO suurele osale võitvatele mängijatele pole hea, vaid hoopis halb.

                                Comment

                                Working...