[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #5536
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Rakebackiga plussis? Raske on GGs üldse profitisse mängida end
    Kas vanasti üldse kuidagi ei välditud nl50. Liikus legend ,et osad grindisid nl25 endale nl100 rolli ,et skippida nl50. Vb linnalegend

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #5537
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Kas vanasti üldse kuidagi ei välditud nl50. Liikus legend ,et osad grindisid nl25 endale nl100 rolli ,et skippida nl50. Vb linnalegend
      Jup, nii oli ja võib-olla ka praegu. Ma ei oska 100NL taset kommenteerida, kuid 25NL ja 50NL on vahe väga suur. Fishe on tunduvalt vähem ja mängijad tunduvad ka nii-öelda regulaasemad.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #5538
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Rakebackiga plussis? Raske on GGs üldse profitisse mängida end
        RB-d sai see kuu sitaks, just tänu sitakatele.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #5539
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Ranka mis foorumil täna katki? Mul ikka hirmsasti lagib refreshides ja mitu korda visanud teadet "selle saidiga ei saa ühendust" ,muidu vaataks telia otsa a kõik muu jookseb mul õlitatult. Kas kaka tõi rohkem trafficut kui tupic ve

          Edit : vist paistab korras olevat nüüd
          Last edited by Söönlusikast; 01.09.24, 08:05.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #5540
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Ranka mis foorumil täna katki? Mul ikka hirmsasti lagib refreshides ja mitu korda visanud teadet "selle saidiga ei saa ühendust" ,muidu vaataks telia otsa a kõik muu jookseb mul õlitatult. Kas kaka tõi rohkem trafficut kui tupic ve

            Edit : vist paistab korras olevat nüüd
            BSH refreshis mu päevikut ja ootas Coolbet openi kokkuvõtet obviously.

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #5541
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              BSH refreshis mu päevikut ja ootas Coolbet openi kokkuvõtet obviously.
              Ei imestaks kui fullring sul. Bsh/mallukas/pärtekas ja kõik kelle nimesid mul peas pole eesti naiste "koorekihis" refreshisid.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #5542
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Ma selle Nlkohta küsiks. Sry ma ajast maas, aga kas 100BB RTA-d pole juba olemas. Loomulikult neid avalikult ei müüda. Aga kes ütleb, et te ei mängi mingite farmide vastu, kus penskarid clickivad buttone. Kui kaua võtab aega, et käsi sisse trükkida ja GTO ütleb tulemuse?

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #5543
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Ma eile just arutasin kellegagi RTA kohta et mitte keegi ei saa mitte kuidagi takistada kui üks tüüp toksib kaarte ja teine tüüp oma läpparis samal ajal topib seda GTO wizardisse.

                  Mingisugune kaitse muidu GGnetworkil on, näiteks täpselt kui ma 21$ bountyl finaal lauda jõudsin küsis firewall mult ggnetworki jaoks eraldo luba, aga kui kellegil on mitu aparaati siis on ju võimatu avastada.

                  Üksi vist keeruline kellgil kahes seadmes grindida ja samal ajal täpselt sizinguid wizardisse panna? Eriti multi tabledes.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #5544
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Ma eile just arutasin kellegagi RTA kohta et mitte keegi ei saa mitte kuidagi takistada kui üks tüüp toksib kaarte ja teine tüüp oma läpparis samal ajal topib seda GTO wizardisse.

                    Mingisugune kaitse muidu GGnetworkil on, näiteks täpselt kui ma 21$ bountyl finaal lauda jõudsin küsis firewall mult ggnetworki jaoks eraldo luba, aga kui kellegil on mitu aparaati siis on ju võimatu avastada.

                    Üksi vist keeruline kellgil kahes seadmes grindida ja samal ajal täpselt sizinguid wizardisse panna? Eriti multi tabledes.
                    Selle põhjal ju enamik botte ongi ehitatud. Pole mõtet arvata, et bot on klassikaline programmijupp, mis ise mängib mängija eest.

                    Ei. Mängija on ikka kenalt arvuti taga ja tal ongi RTA. Probleemseks ongi see, et kuidas RTA-d teha, et lugeda informatsioonis koheselt ekraanilt ja see mängijale edastada nii, et vahele ei jääks.

                    AI arenedes, kus saab juba ekraanilt infot lugeda hetkeliselt nagu inimene kõrvalt-vaadates, saab RTA juba ehitada nii, et kaks arvutit mitte kuidagi omavahel kokku ei puutugi. Ei pea looma peegelarvuteid ega muid häkke.

                    Teisisõnu. Kui muidu näiteks oleks sõber, kes vaatab kõrvalt su mängu ja toksib teise arvutisse seda infot, siis nüüd oleks selleks AI. AI pluss on kiirus ja täpsus - sisendid ja väljundid on hetkelised.

                    Sellisel ajahetkel näiteks pokkerituba ei saa enam mitte kuidagi kindlaks teha RTA kasutamist, sest füüsiliselt sinu arvutist ühtegi bitti ju kuskile mujale ei edastata, vaid kogu info kogumine käib juba läbi valgusfootonite kaudu, mille püüab kinni optika ehk loetakse infot ekraanilt väliseseadmega.

                    Ja kuna AI on nii intelligente, et kõik, mis on loetav silmale, on ka talle, siis ei saa ka kuidagi seda ära petta.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #5545
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Lihtsalt pulli pärast panin sellise pildid AI-sse:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Väljund:

                      A close-up photo of a vintage Super Poker arcade game with a bright yellow "DRAW" button glowing in the center of the screen. The game is lit up, with the score and bonus features clearly visible. The machine is made of metal and has a worn, but well-loved, aesthetic. The image is taken from a slightly angled perspective,

                      Siin ei ole mitte mingit küsimust ka, et AI ei suudaks 24" tolliselt monitorilt lugeda ära chippe, kaarte, mängijaid, stäkke ning ainus võimalus, kuidas seda tuvastada, ongi, et füüsiliselt peab olema pokkeritoa kohalolu olemas.

                      Nad on seda ka teinud, et palunud filmida sessioone jms., kuid ilmselgelt on selleks kahtlustuse põhjus tulnud mujalt, näiteks mingist kahtlasest programmijupist vms., kuid kui Kaka taoks 100NL ja ei läheks ahneks, siis ma ei näe küll võimalust, et vahele jääks.

                      Olgu ka öeldud, et lahendused kui sellised olid ammuilma olemas, kuid need lahendused polnud nii vabalt kätte saadavad kui nüüd AI näol. Ja need, mis ma tõin, on vabavaralised avalikud vahendid.

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #5546
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Tulevikus peabki olema nagu polk/negranu challus,et kaamera toa igas nurgas ja mängi siis.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #5547
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Eks see kõik on ka üks põhjustest miks ma proovin live pokkeri poole suunduda, sest ei tea kuidas 10a pärast neti pokkeri olukord on.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #5548
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Tulevikus peabki olema nagu polk/negranu challus,et kaamera toa igas nurgas ja mängi siis.
                            Selle jaoks aitaks VR pokker, nagu ma ka kakahirmutise blogis kirjutasin ja VR-ruumid, kus on nii-öelda tagastatava väärtusega info. Kõik info, mis väljastatakse silmale läbi VR seadme, peab läbima takistuseta teekonna ja samuti edastav audio peab olema võimalusel pealtkuulatav.

                            Saab teha veel kompamis, maistmis ja haistmis RTA, kuid nagu ka seal kirjutasin, siis pead inimesele saatma suhu sitamaitset ?, et ütlema, et olukord on halb või maasikalõhna ?, et nüüd vist tuleks callida või näpistada kõvasti persest, et mees saaks aru, et riveril tasuks foldida (näiteks KK-ga puhtjuhusliku näitena T74AQ, kui vastasel AJ :P) ?

                            Kuid sellises olukorras võib üleüldse RTA mõte kaduda, sest kui ei saa mass-multitableda, on mängud madalal suhteliselt softid ja pigem on exploit strateegia see, mis töötab kõige paremini.

                            Kõrgemal, kus oskused väga head ja tahetakse 100% ausat mängu, saab ju teha eriturniirid, kus mängijatel on nõutud tagasisideseadmed pettuste välistamiseks. Ja söögu siis oma sitamaitselist hudi või nuusutagu maasikat, kui ikka veel petta tahab.

                            Mõni inimene on lihtsalt sündinud hinnasildiga hoor, kes on võimeline ka oma vanemad ja lapsed maha müüma, et saavutada eesmärk, rääkimata mingist sitasest pokkerist.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #5549
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Coolbet Openil isegi mingi tüüp ütles diilerile et dealiks kaarte madalamalt sest ta muidu näeb vastase kaarte , vot võiks kõik sellised olla!

                              Kui ma õigesti mäletan see oli sama tüüp kes lõpuks ära võitis, ühe korra ta veel ütles et sorry i saw he folded a 3, can you show the table, ennem kui action sealt edasi liikus.
                              Last edited by Kakahirmutis; 01.09.24, 10:24.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #5550
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Coolbet Openil isegi mingi tüüp ütles diilerile et dealiks kaarte madalamalt sest ta muidu näeb vastase kaarte , vot võiks kõik sellised olla!

                                Kui ma õigesti mäletan see oli sama tüüp kes lõpuks ära võitis, ühe korra ta veel ütles et sorry i saw he folded a 3, can you show the table. Ehk üdini aus.
                                Sest, see mängija targutas, kuna oli lugenud toda prantsuse pettuse artiklit.

                                A pair of so-called “casino gangsters” have been arrested in France after using cell phones to secretly film cards being dealt at various casinos across Europe. A 37-year-old Lithuanian man and a 63-year-old Ukrainian man were arrested at a lakeside casino in Enghien-les-Bains and now face fraud charges. Casino staff first alerted police that the players were allegedly displaying “unusual behavior” while recording six-figure wins. Now, poker pros are showing concerns about the security of their own games. High-Tech Cheating The casino and police allege that the pair made use of tiny cameras hidden in their cell phones to track which cards were being dealt. As they played, casino staff said they always seemed to know which cards opponents held. The scheme allegedly involved one player placing his cell phone on the table during blackjack and poker games, allowing for low-angle photos of the card faces as they were dealt. The second player also had a cell phone taped to his stomach, recording images of the cards via tiny holes in his shirt. Police said the pair also used microscopic...


                                CLIFFID: mängijad paari seadmega lugesid kaarte, sest said diilimise ajal neid filmida.

                                Tüüpiline ninatark. Need, kes alati hakkavad siis targutama, kui teod on tehtud. Enne seda vait kui kuldid rukkis.

                                Umbes nagu, kui ilmselgelt ohtlikult teelõigul on keegi saanud surma, aga enne on 100 korda hoiatatud, et tehke midagi, siis enne ei tehta, kui keegi päriselt ka surma saab. Ja siis tekib mingi inimene, kes tahab, et igal ristil oleks lamav politseinik, valgusfoor ja veel paar tõket.

                                Comment

                                Working...