[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #5521
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Õuuu jeaaa. Õnnekott mul tühjaks saa, sest kena kahe oudine tuli. Naabrimees plaaniski just poodi minna. Mida joppi. Sellepeale võtsingi kohe hoopis kaks kooki!!!!

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #5522
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Ära hõiska enne õhtut!

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Ära tuli! Aeg küll 5 minutit ja 33 sekundit, kuid ei jooksnudki aega, vaid vahemaad, sest esimene pikamaa jooks sel perioodil ja nagu lugeda võisime, läks eelmine lõrri.

      Seekord jäi powerit ülegi ja pole pooltki nii väsinud, kui näiteks 3.7km aega jooksnud.



      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      ,
      Kujutasid ette ,et ivar ajab A5ga taga või ??

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #5523
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Late regamise üks artikkel, mida hetkel loen ja seal on toodud analoogne näide: https://blog.gtowizard.com/the-icm-b...r-tournaments/

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5524
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Selle artikli järgi on LR just see, mida tuleks teha ja LR ei tohiks teha siis, kui tahad mängida palju käsi.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #5525
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Aga sa võtad ära early equity saada vaaladelt chippe, need üldiselt langevad esimese tunniga välja.

            Aga see on küll hea küsimus kas 200bb deep saad näiteks 25k peale, kas see on seda mitut tundi väärt et teist turniiri pelada?

            Lisaks late regid on erinevad, mõni deepim ja mõni mitte.

            Shortstackis oli päris kasulik , isegi et seal olid bountyd

            Late regid end 40bb sisse, aga seal on kõigile 1bb ante ehk alati 7bb keskel ja kuna seal equity close siis su all in range võib vabalt olla 50%, AK,AQ,AJ, 87, 98, JT, J9, 8T, AA, KK, QQ, JJ, QJ, KJ ja lisad vastavalt olukorrale veel.

            Kusjuures seal saad ässasi palu tihedamaini kuna 2-5 kaarte pole pakis, pm mängid 40/10 stats sest call/limp on hea

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #5526
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Ma late reggin ABI alumise otsa turnasi kui ekraanil ruumi. Muidu deepstackis chipi väärtus €-d olematu,a see spew tase ....ei tahaks ilma jääda sellest.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #5527
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Müür saab LHV foorumites ka mõnusalt puid alla. Võiks sinna ka sõimama minna siis.



                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #5528
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Seal samas teemas räägitakse ka veel päris palju huvitavat, et kuidas staarinvestorid said vaheltkasu ja oma agrostratiga samas mingitest riskitest ei teavitanud.

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #5529
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Müür saab LHV foorumites ka mõnusalt puid alla. Võiks sinna ka sõimama minna siis.



                    https://fp.lhv.ee/forum/invest/133265
                    Krt mul tunne , see kõigi vastu kes pokkeriga miskit võitnud.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #5530
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Ainuüksi pokkeriga võita on päris suur väljakutse ja see "sunnitud pokkerisse tagasi pöördumine" tundub päris loll lause.

                      Nagu mingi eriti ebameeldiv mäng oleks

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #5531
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Konspiratsioonipesa uus osa. Väike "spoiler" ka. Seekord avavad otse-eetris ühe Eesti võlakirja.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #5532
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Kusjuures, ma ei ole "Surströmming" ise maitsnud ega kogemusi olnud, siis olen isegi videoid vaadates mõelnud, et kas tõesti on nii hull või on pool juurde pandud. Pigem olen viimast arvanud ja nüüd ülaltoodud videot vaadates saaksin nagu sellele kinnitust.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #5533
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Kirjutasin ka oma FB-seinale, et lihtsalt, selgelt, ilma ilustamata ja üheselt arusaadav tekst olukorrast "päris" Ukrainast, mitte meedia loodud Ukrainast.

                            Seda kirjutab siis Andri Kiige, kes ise hetkel on Ida-Ukrainas. Video, millele Kiige allolevas teksti viitab, on leitavad SIIT.

                            Praeguse seisuga, nagu siit videost ka näha, on Pokrovski linn veel ukrainlaste kontrolli all, kuid venelased on jōudnud u 7 km kaugusele ja liiguvad praegu aeglaselt, aga kindlalt edasi. Seis on veidi sarnane nagu Sinimägedes - inimene ei maksa vene poolele midagi. Tapad ühed 100 ära, kohe saadetakse järgmised 100 lihatükki kuulide ette - ja järjest uued ja uued. Ukrainlased ei jōua neid nii palju maha lasta kui neid ette aetakse

                            Millal Pokrovsk langeb - ei tea. Vōibolla kuu- kahe sees. Siis on järgm sihtmärk suur Pavlogradi linn ja sellega hakkab jäme ots Donetskis ukrainlastel käest libisema.

                            Samal ajal käib madin Kurskis ja meedia hōiskab, kuid sōdurid räägivad, et tegelik pilt on seal hoopis keerulisem kui uudiste loodud mulje muretust jalutuskäigust. Operatsioon pole taktikalist kasu toonud ja näib olevat pigem poliitilise pōhjendusega. See on miski, mis ua vōitlejate seas liialt populaarne asjaolu pole. Samuti saab liiga palju ukraina vōitlejaid seal surma. Praegu on veel vara hinnanguid anda ja vastuoperatsioon Venemaal jätkub. Ukraina vōitleja jätkab nii nagu üks Aasovi brigaadi sturmovik mulle stoiliselt jutustas:

                            "Mis edasi saab, sellele ei mōtle. On raske, ressursse on sama vähe kui enne, vaenlasel on kahuriliha kordades rohkem. Kuidas kōik see lōppema peaks, ei tea. Valgust tunneli lōpus praegu ei paista. Aga me tahame vabad olla ja elada nii nagu me ise ōigeks peame. Selle pärast pole mōtet homsele mōelda. Vaid lihtsalt - -." (tōlkimatu napp pealiigutus).


                            Kel rohkem huvi, siis olen ka varem viidanud ja öelnud ning ütlen uuesti, et soovitan hoida pilk peal MISSION UKRAINA tegemistel. Too grupp muidu suht passiivne, aga aktiveerubki kui Kiige taaskord Ukrainas on.

                            Seepärast on hea grupp, mida jälgida - ei tule asjatut spämmi ja kui grupis on aktiivsust, siis on ka reaalselt midagi öelda ning ei räägita seda sitta, mida kirjutab meedia või mida jäetakse meedias kirjutamata. Uudiseid otse rindelt, otse meestelt.

                            Grupp on leitav: https://www.facebook.com/groups/305484961851676

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #5534
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Tundub, et Kings of Tallinn sitakate väärtus on nüüdseks läinud. Isegi laupäevaõhtused suht raskeks läinud.




                              Sain oma value sealt kätte ära, nüüd veel vaja ITM tiksuda ja võib rahul olla.

                              Cashis stabiilsed -2.33bb/100 nagu lubatud :D



                              Oli töökas kuu. Väga. Imestan üldse, et koos turkadega 8000 kätt suutsin mängida.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #5535
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Rakebackiga plussis? Raske on GGs üldse profitisse mängida end

                                Comment

                                Working...