[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #5476
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal



    Uus osa!

    Soovituslik kuulamine, mõnele suisa kohustuslik kuulamine, eriti 15:11, kus Andro Roos ütleb väga targad sõnad: «Vaata, kui ma Sulle tõde ütlen, siis ei ole ju tähtis, mis hääletooniga ma seda ütlen; tähtis on, et ma Sulle seda tõde ütlen ja kui Sa solvud nüüd selle peale, siis Sa oled üks nõrk inimene põhimõtteliselt, eks ole.»

    Mõnele mehele mõttekoht.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #5477
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Keda huvitab, siis C500 striim. Kommenteerimas Bahtijar.



      Kui video mingil põhjusel ei mängi, siis: https://www.youtube.com/watch?v=uQa36xG91Ac

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #5478
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Keda huvitab, siis C500 striim. Kommenteerimas Bahtijar.



        Kui video mingil põhjusel ei mängi, siis: https://www.youtube.com/watch?v=uQa36xG91Ac
        Lisaks veel niipalju, et 54 osalust tehti ja 7 re-entryt ehk 61 sissostu, mis tegi €22 500 overlayd. Satikatelt üle 24 koha tuli ja igal satikal oli omakorda overlay.

        Aga ei teagi, kas maksab selliseid asju siin kirjutada. Pärast jälle saan sõimata, sest julgen sellistest asjadest nii otse kirjutada. Miski vihakõne moodi asi või nii.

        EDIT: Aa LR on veel avatud. Täna mängitakse kuni tasemeni 10, LR avatud kuni taseme 13 lõpuni ehk homme ka võimalik regada.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5479
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Täna "Optibeti kolmevõistlus" järgmine episood. Saade algab kell 19, ja saates võtab teatepulga üle Imre Leibold.

          https://www.pokkeriprod.com/optibeti-kolmevoistlus/.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #5480
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Täna "Optibeti kolmevõistlus" järgmine episood. Saade algab kell 19, ja saates võtab teatepulga üle Imre Leibold.

            https://www.pokkeriprod.com/optibeti-kolmevoistlus/.
            Niipalju vist tasub tegelikult lisada, kuigi ilmselgelt liiasus, aga siiski. Seda, et kuna tegu ei ole ühe teatud mehe turniiridega, kes trafficut ? toodab, vaid tegu on "mingi" kolmevõistlusega, siis ega ju neil turkadel trafficut ei ole või noh ei saa olla.

            Võrdlusena, mingi teatud trafficumehe turkadel päris laulupeod ? ei ole, kuid 20-30 meest on ikka kohal, siis võib juba eeldada, et mis teistel "kohalikel kolmevõistluse" turniiridel on suisa tühjas, eriti kui trafficumees pole asjaga seotud. Tasuta tööd ei tehta! ???

            Samas. Kui mõtlema ja arvutama hakata, siis kasutades näppe ja varbaid ning kõike muid pliiatseid ja tikke, millega kogusumamt arvutada, siis mingil põhjusel kolmevõistlustel on isegi rohkem mängijaid, kui trafficumehe turkal... Vist oli 3 nädalat tagasi, Laasi turkal, kui ei eksi 54 mängijat.

            Kas trafficumehe turkadel on siis lihtsalt nii-öelda liiklusummik, tupikmärk või ruum saanud otsa või mis põhjused, vot seda mina ei tea, sest pole trafficu spets. ?

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #5481
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Niipalju vist tasub tegelikult lisada, kuigi ilmselgelt liiasus, aga siiski. Seda, et kuna tegu ei ole ühe teatud mehe turniiridega, kes trafficut ? toodab, vaid tegu on "mingi" kolmevõistlusega, siis ega ju neil turkadel trafficut ei ole või noh ei saa olla.

              Võrdlusena, mingi teatud trafficumehe turkadel päris laulupeod ? ei ole, kuid 20-30 meest on ikka kohal, siis võib juba eeldada, et mis teistel "kohalikel kolmevõistluse" turniiridel on suisa tühjas, eriti kui trafficumees pole asjaga seotud. Tasuta tööd ei tehta! ???

              Samas. Kui mõtlema ja arvutama hakata, siis kasutades näppe ja varbaid ning kõike muid pliiatseid ja tikke, millega kogusumamt arvutada, siis mingil põhjusel kolmevõistlustel on isegi rohkem mängijaid, kui trafficumehe turkal... Vist oli 3 nädalat tagasi, Laasi turkal, kui ei eksi 54 mängijat.

              Kas trafficumehe turkadel on siis lihtsalt nii-öelda liiklusummik, tupikmärk või ruum saanud otsa või mis põhjused, vot seda mina ei tea, sest pole trafficu spets. ?
              Selle jutu peale hakkab mul vandenõu tekkima ,et äkki see spinnide läbimängimisarvu "bug" tahtlik viga,sest muidu äkki oleks turkal ainult 10 eksinut

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #5482
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Selle jutu peale hakkab mul vandenõu tekkima ,et äkki see spinnide läbimängimisarvu "bug" tahtlik viga,sest muidu äkki oleks turkal ainult 10 eksinut
                Oli ka selline juhus, et üks trafficumees isegi eksis ära ega jõudnud oma turkale :D

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #5483
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal





                  Aga aitas. Pärast saan jälle kellegi käest sõimata, eriti kui kuumad päevad ja nädalavahetused ees, mis panevad coronni jooma ning siis tullakse siia jonnima. Ei taha jonni kuulata ega lugeda.

                  Ise jonnisin niipalju, et jätsin täna jooksu vahel. Öösel sai kõigest paar tundi magatud ja viskasingi ennist kontoris korra horisontaali, et tunnike pikutada. Peale seda lollakas tuul väljas ja kohe turkad.

                  Homme, see eest, kui suudan hästi välja puhata, proovin kümmet sörkida, lubab veel ka mõnusat head sooja ilma (kuni 28). Tuulest muidugi ei pääse.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #5484
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    C500 finaalpäeva otseülekanne: https://www.pokkeriprod.com/chesterfield-500-telelaud/

                    Kommentaator peaks olema Kristjan Laas, vähemalt nii eile Bahtijar striimi lõpus ütles. Eks kohe selgub.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #5485
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Ja "Optibeti kolmevõistluse" otselink: https://www.pokkeriprod.com/optibeti-kolmevoistlus/

                      Vastik dilemma. Kas panna C500 või Optibeti kolmevõistlus mängima. Kurat, et Laas C500 kommenteerib. Kui ei kommenteeriks, siis paneks kolmevõistluse. Samas äkki Bahtijar eksis ja hetkel on 4 minutit C500 liveni - panna see kinni ära ja mõelda nii, et äkki polnudki Laasi.

                      Seda seepärast, et ainuüksi Laasi kommentaaride kuulamine on nutsine.

                      EDIT: Läks kolmevõistlus. Korra piilun ka C500, kui lauas koloriitseid tegelasi pole, jääb kolmekas.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #5486
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        PartyGaming - 1400/2800 NL (8 max) - Holdem - 6 players

                        SB: 80,496
                        BB: 125,870
                        UTG: 204,832
                        MP: 182,004
                        Hero (CO): 191,830
                        c4sinopatr0n: 242,576

                        6 players post ante of 340, SB posts SB 1,400, BB posts BB 2,800

                        Pre Flop: (pot: 6,240) Hero has 2 2

                        fold, MP raises to 5,600, Hero calls 5,600, c4sinopatr0n calls 5,600, fold, fold

                        Flop: (23,040, 3 players) 7 3 2
                        MP checks, Hero bets 12,656, c4sinopatr0n raises to 236,636, fold, Hero calls 173,234

                        Turn: (394,820, 2 players) J

                        River: (394,820, 2 players) 8

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #5487
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          PartyGaming - 1400/2800 NL (8 max) - Holdem - 6 players

                          SB: 80,496
                          BB: 125,870
                          UTG: 204,832
                          MP: 182,004
                          Hero (CO): 191,830
                          c4sinopatr0n: 242,576

                          6 players post ante of 340, SB posts SB 1,400, BB posts BB 2,800

                          Pre Flop: (pot: 6,240) Hero has 2 2

                          fold, MP raises to 5,600, Hero calls 5,600, c4sinopatr0n calls 5,600, fold, fold

                          Flop: (23,040, 3 players) 7 3 2
                          MP checks, Hero bets 12,656, c4sinopatr0n raises to 236,636, fold, Hero calls 173,234

                          Turn: (394,820, 2 players) J

                          River: (394,820, 2 players) 8

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Kas turnis juba vaikselt hakkas kerge "käi pu**i" üle huulte ka libisema ?
                          Ma ikka paar korda päevas saadan kellegi kuskile ,siis kohe hea päevaga edasi minna,kui miskit pole hingel.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #5488
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Kas keegi on üldse näinud mõnda streami kus nad spinnidega plussi jäävad?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #5489
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Kas turnis juba vaikselt hakkas kerge "käi pu**i" üle huulte ka libisema ?
                              Ma ikka paar korda päevas saadan kellegi kuskile ,siis kohe hea päevaga edasi minna,kui miskit pole hingel.
                              Eip. Ei hakanud ja seda väga lihtsal ning ilmselgel põhjustel - ma ei ropenda ju.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #5490
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Kas keegi on üldse näinud mõnda streami kus nad spinnidega plussi jäävad?
                                Ja mis veel tüütum siis iga paus peab mingi poe varguse juttu kuulama

                                Comment

                                Working...