[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #4651
    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Raske on küll et live turnad hakkavad 19:15 ja online mingi 20:00, nagu tahaks järgmine päev tööle ka minna.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #4652
      Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Raske on küll et live turnad hakkavad 19:15 ja online mingi 20:00, nagu tahaks järgmine päev tööle ka minna.
      Jamh , eesti tipud vist käinud mehhikos jne genemas. Mõnna ju sunday milly alustada hommikumantlis,värske pudru läpsi ees. Mamacitad kaunite siluettidega teevad hommikujooksu mida rõdult saad vaadata 5min pauside ajal.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4653
        Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

        Ja, mis on veel küsitav või suisa absurdne?

        Miks siiani algavad pühapäevased suurturniirid õhtul hilja? Mõistan, et kunagi oli USA põhiturg ja seetõttu EU ajad jäid hiliseks. USA idarannikul näiteks Sunday Millid ja muud suurturkad algasidki "valge inimese" ajal kell 13:00 - 16:30 vahel. Sunday Mill näiteks algab ikka 20:00, UK aja järgi siis 18:00, teistel hiljem.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #4654
          Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Ja, mis on veel küsitav või suisa absurdne?

          Miks siiani algavad pühapäevased suurturniirid õhtul hilja? Mõistan, et kunagi oli USA põhiturg ja seetõttu EU ajad jäid hiliseks. USA idarannikul näiteks Sunday Millid ja muud suurturkad algasidki "valge inimese" ajal kell 13:00 - 16:30 vahel. Sunday Mill näiteks algab ikka 20:00, UK aja järgi siis 18:00, teistel hiljem.
          Ma ei taju siiani ära miks see nii on. Vahel harva suuremate asjade ajal kui day 2 Siis ka ägisen ja proovin juba 3 päeva ette kuidagi vaimselt valmistuda ,et alustada day 2 22.30 no wtf. Nahhui seda vaja on. . Eelmine kord party scammis ka ,et mingi 40 minti lükkus edasi day 2 sest mingi viimne day 1 oli vaja veel läbi suruda (mis omakorda venis nagu tatt),et jumala eest overlay ei jääks,siis saatsin oma mõtetes pucci ka kõik -mina enam neid mitme päevaga asju ei viitsi.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #4655
            Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Ma ei taju siiani ära miks see nii on. Vahel harva suuremate asjade ajal kui day 2 Siis ka ägisen ja proovin juba 3 päeva ette kuidagi vaimselt valmistuda ,et alustada day 2 22.30 no wtf. Nahhui seda vaja on. . Eelmine kord party scammis ka ,et mingi 40 minti lükkus edasi day 2 sest mingi viimne day 1 oli vaja veel läbi suruda (mis omakorda venis nagu tatt),et jumala eest overlay ei jääks,siis saatsin oma mõtetes pucci ka kõik -mina enam neid mitme päevaga asju ei viitsi.
            Ma tegelikult päriselt küsin. Kas tõesti siis Party näitel on niipalju regulare mujalt peale Euroopa? Mulle teinekord tundub, et pokkerimänedžeride õppekurv on ikka väga ajast maas ja nende pädevus küsitav.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #4656
              Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

              Ega eestis live cash käib ka eksklusiivselt 01:00 -05:00, tundub selline surnud kella aeg et isegi Pekkad on ära vajunud selleks ajaks

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #4657
                Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Ega eestis live cash käib ka eksklusiivselt 01:00 -05:00, tundub selline surnud kella aeg et isegi Pekkad on ära vajunud selleks ajaks
                Kasiino rahamäng on teine asi. Kellaajad on kujunenud selle järgi, millal inimesed peolt ja turniiridelt välja pudenevad, mis tõttu on rohkem raha liikvel.

                "Bum" kohta pole eestikeeles head tõlget. Võib-olla oleks parim vaste "jota" (mitte päris joodik või taarakoll) või siis võttes otsetõlkena vene keelest "bomžik", kuid mida tahan öelda, et kasiino rahamängud ongi sõna otseses mõttes nende jotade jahtimine ehk bum hunting.

                Ainult siis on päris pappi lauas, kui üks bomž või jota sinna eksinud on.

                E: Kui hakata mõtlema, siis huvitav, kuidapidi on sõna "bum" ja "bomžik" tulnud. Kas "bum" pärineb veneekelsest sõna "bomž" või "bomž" sõnast "bum"? Või on tegu lihtsalt juhusega.

                Intuitsioon ütleks, et slaavi päritolu sõna on liikunud mujale, sest "bomž" (sealt bomžik) on nii venekeelne sõna kui vähegi annab olla. Samas bume ja bomžikuid on mõlemas, nii slaavi kui ka briti kultuuris olnud oma jagu.

                E2: "Bum" võiks eestikeeles tegelt olla isegi parm, aga pigem siiski jota, sest parmu kaalukategooria läheb juba taarakolli, rentsliroti ja joodiku kaalukategooriasse. Jota on see, kes veel vähemalt kuidagimoodigi esmaspäevaks (vähemalt teisipäevaks) kainekski saab :D

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #4658
                  Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Kasiino rahamäng on teine asi. Kellaajad on kujunenud selle järgi, millal inimesed peolt ja turniiridelt välja pudenevad, mis tõttu on rohkem raha liikvel.

                  "Bum" kohta pole eestikeeles head tõlget. Võib-olla oleks parim vaste "jota" (mitte päris joodik või taarakoll) või siis võttes otsetõlkena vene keelest "bomžik", kuid mida tahan öelda, et kasiino rahamängud ongi sõna otseses mõttes nende jotade jahtimine ehk bum hunting.

                  Ainult siis on päris pappi lauas, kui üks bomž või jota sinna eksinud on.

                  E: Kui hakata mõtlema, siis huvitav, kuidapidi on sõna "bum" ja "bomžik" tulnud. Kas "bum" pärineb veneekelsest sõna "bomž" või "bomž" sõnast "bum"? Või on tegu lihtsalt juhusega.

                  Intuitsioon ütleks, et slaavi päritolu sõna on liikunud mujale, sest "bomž" (sealt bomžik) on nii venekeelne sõna kui vähegi annab olla. Samas bume ja bomžikuid on mõlemas, nii slaavi kui ka briti kultuuris olnud oma jagu.

                  E2: "Bum" võiks eestikeeles tegelt olla isegi parm, aga pigem siiski jota, sest parmu kaalukategooria läheb juba taarakolli, rentsliroti ja joodiku kaalukategooriasse. Jota on see, kes veel vähemalt kuidagimoodigi esmaspäevaks (vähemalt teisipäevaks) kainekski saab :D
                  Ega vist päeval cashi korraldada siis ainult regularid tulevadki ja mängul ei ole mõtet.

                  Kell 17:00 äkki mõni soome hobi mängur satuks kord kuus

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #4659
                    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Ega vist päeval cashi korraldada siis ainult regularid tulevadki ja mängul ei ole mõtet.

                    Kell 17:00 äkki mõni soome hobi mängur satuks kord kuus
                    Rake vist ka väga mahlane laivis ?

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #4660
                      Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Rake vist ka väga mahlane laivis ?
                      Pole õrna aimugi palju seal rake on

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #4661
                        Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                        Vaadake, kas saate ligi: https://foorum.pokkeriprod.com/forum...(pokkeribotid)

                        E: Nii öelda privatefoorum, kus on boti ehitus

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #4662
                          Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                          Ma olen hakanud vaatama TOP100 võitjate CBete ja OOP cbetid on neil 20-30%, osadel vähemgi. Väga huvitav.

                          E: Täiesti müstilised mängijad. Kohati nagu oleks üksteise koopiad.

                          E2: Kohati on müstiline asi toimunud. Nagu oleksid mingid räiged nitbotid olnud, mis tegelenud bumhuntimisega ja check-foldinud fishide vastu OOP, aga IP pannud paugu. Siis tulnud mingid teised botid, kes hakanud neid nitbotte ära kasutama....

                          Ehk kui nii, siis netipokker on jõudnud sinnamaani, et bottide omanikud on hakanud teisi botte abusema? :D

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #4663
                            Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Ma olen hakanud vaatama TOP100 võitjate CBete ja OOP cbetid on neil 20-30%, osadel vähemgi. Väga huvitav.

                            E: Täiesti müstilised mängijad. Kohati nagu oleks üksteise koopiad.

                            E2: Kohati on müstiline asi toimunud. Nagu oleksid mingid räiged nitbotid olnud, mis tegelenud bumhuntimisega ja check-foldinud fishide vastu OOP, aga IP pannud paugu. Siis tulnud mingid teised botid, kes hakanud neid nitbotte ära kasutama....

                            Ehk kui nii, siis netipokker on jõudnud sinnamaani, et bottide omanikud on hakanud teisi botte abusema? :D
                            Sa vaatad neid asju gg subis ? (Ma ei tea sellest rohkem kui sa siin paar pilti näidanud) ma üldse oleks gg hudi ja asjadega natuke skeptiline . Kas neil polnud just tehniline/ebakompetentsi viga ,kus kõigil olid ülikõrged 3bet statsid rushis- a kui inimene nö rush foldis pre siis see ei läinud 3beti arvutuskäiku sisse .

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #4664
                              Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Sa vaatad neid asju gg subis ? (Ma ei tea sellest rohkem kui sa siin paar pilti näidanud) ma üldse oleks gg hudi ja asjadega natuke skeptiline . Kas neil polnud just tehniline/ebakompetentsi viga ,kus kõigil olid ülikõrged 3bet statsid rushis- a kui inimene nö rush foldis pre siis see ei läinud 3beti arvutuskäiku sisse .
                              Ei. Sul kaks posti tagasi antud viide ei avane? Või see viide: https://foorum.pokkeriprod.com/showt...Kas-n%C3%A4ete

                              Pole päris avaliku otsa jutud.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #4665
                                Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                                Huvitav kui head tänapäeva pokkeri botid on, mäletan kunagi ammu lugesin et nl50 HUs on mingi bott ja siis ma käisin abusesin, põhimõtteliselt lihtsalt overbettisin palju, tol ajal bot ei saanud küll aru et ilmselgelt mul pole 15 kätt järjest sett

                                Comment

                                Working...