[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #4441
    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Vot see on küll vähe ******

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #4442
      Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Vot see on küll vähe ******

      Kuumad 90ndad

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #4443
        Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Vot see on küll vähe ******

        Peale piki nina saamist ei tasu nuusata jah, võib hetkega silm rulli minna

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #4444
          Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Peale piki nina saamist ei tasu nuusata jah, võib hetkega silm rulli minna
          Nahhui sa kohe ei öelnud? Oleksin jätnud nuuskamata.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #4445
            Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

            ****** kiire aega, pokkerit minimaalselt ja sellest pole siis midagi kirjutada, aga enne kui uuesti tõttan, tahaks mõned read kirja panna. EKRE pereheitmisest või õigemini EKRE-st täpsemalt paras aeg kirjutada.

            Täpsemalt see konservatiivsuse osa. Keskmisele inimesele on EKRE kui erakond, mis esindab väga kitsast osa elanikkonnast, valdavalt tagurlike ja väga konservatiivsete vaadetega inimesi, milles kõik uus on patt ja paha, kõik võõras välja visata ja muu taoline. Ühesõnaga pikk teema.

            Reaalsus on (nüüdseks ehk oli) hoopis see, et tegelikkuses EKRE esindas paraku, vähemalt minu arvates, väga olulist osa Eesti elanikkonnast ja seda enamiku endi teadmata. Täpsemalt seda, et maailmamastaabis on EKRE tegelikult siiski konservatiivsuse kohapealt siiski väga tagasihoidlik ja leebe, pigem libertaarne erakond konservatiivsema kallakuga ja siin see uba ongi.

            Lihtsalt tahan lisada, et pole mõtet mingeid paralleele tuua, et Mart Helme teravad ütlused või mõne muu teise EKRE-ga seotud konservatiivi ütlemised esindasid (minevikuvorm nüüd) EKRE seisukohti.

            Ja jah, EKRE-s oli ka väga palju konservatiive, keda maailmavaatelt võibki nimetada päriselt konservatiivideks (osasid ka äärmuskonservatiivideks) või vastupidisel näitel spektri teises osa erakondades oli ka maailmavaatel liberaale (ka räigeid äärmusliberaale), aga laias laastus on siiski oluline osa eestlasi libertaarid.

            Ja siit tulleski tagasi libertaarsuse juurde. Minu arvates ongi keskmine eestlane libertaar, kuid enamik eestlasi ise seda ei teagi. Liberaaliks või konservatiiviks pidav eestlane on tihtilugu libertaar, kellel on siis väikene kallak liberaalsuse või konservatiivsuse suunas, aga põhivaadetelt siiski libertaar.

            Siinkohal ei tasuks ajada segi mõisteid "liberaal" ja "libertaar" ning kodutööna jätan igale huvilisele endale selgeks teha, et mis see libertaar siis on ja võin päris kindel olla, et oluline osa lugejaid, kes ei tea, mis on libertaar ja viib end sellega kurssi, tunneb endas libertaari ära.

            Siit ka siis kurbus. EKRE oli Eestis ainus ja päriselt ainus erakond, mis ka libertaare esindas ning paraku pärast pereheitmist võib öelda, et just see tiib, mis just seda libertaarset osa kõige rohkem esindas, nüüd enam EKRE-s ei ole.

            Kurb. Aga mine sa tea. Ehk ühe hea asja lõpp on veel parema ja suurema algus.

            Ja, kui keegi natuke selle teema vastu huvi tunneb, siis see võiks olla selguse koht, et Eesti meedia, eriti tasuline meedia, ei ole kõige usaldusväärsem infoallikas ja alati võiks suhtuda nende kirjutatusse väga kriitiliselt, pigem ütleks, et isegi väga suure ettevaatlikkusega.

            Tinistamine käib väga kergelt ja 'süstihooajal' nägime, et lambakarjaks muutus ikka väga oluline protsent inimesi.

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #4446
              Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              ****** kiire aega, pokkerit minimaalselt ja sellest pole siis midagi kirjutada, aga enne kui uuesti tõttan, tahaks mõned read kirja panna. EKRE pereheitmisest või õigemini EKRE-st täpsemalt paras aeg kirjutada.

              Täpsemalt see konservatiivsuse osa. Keskmisele inimesele on EKRE kui erakond, mis esindab väga kitsast osa elanikkonnast, valdavalt tagurlike ja väga konservatiivsete vaadetega inimesi, milles kõik uus on patt ja paha, kõik võõras välja visata ja muu taoline. Ühesõnaga pikk teema.

              Reaalsus on (nüüdseks ehk oli) hoopis see, et tegelikkuses EKRE esindas paraku, vähemalt minu arvates, väga olulist osa Eesti elanikkonnast ja seda enamiku endi teadmata. Täpsemalt seda, et maailmamastaabis on EKRE tegelikult siiski konservatiivsuse kohapealt siiski väga tagasihoidlik ja leebe, pigem libertaarne erakond konservatiivsema kallakuga ja siin see uba ongi.

              Lihtsalt tahan lisada, et pole mõtet mingeid paralleele tuua, et Mart Helme teravad ütlused või mõne muu teise EKRE-ga seotud konservatiivi ütlemised esindasid (minevikuvorm nüüd) EKRE seisukohti.

              Ja jah, EKRE-s oli ka väga palju konservatiive, keda maailmavaatelt võibki nimetada päriselt konservatiivideks (osasid ka äärmuskonservatiivideks) või vastupidisel näitel spektri teises osa erakondades oli ka maailmavaatel liberaale (ka räigeid äärmusliberaale), aga laias laastus on siiski oluline osa eestlasi libertaarid.

              Ja siit tulleski tagasi libertaarsuse juurde. Minu arvates ongi keskmine eestlane libertaar, kuid enamik eestlasi ise seda ei teagi. Liberaaliks või konservatiiviks pidav eestlane on tihtilugu libertaar, kellel on siis väikene kallak liberaalsuse või konservatiivsuse suunas, aga põhivaadetelt siiski libertaar.

              Siinkohal ei tasuks ajada segi mõisteid "liberaal" ja "libertaar" ning kodutööna jätan igale huvilisele endale selgeks teha, et mis see libertaar siis on ja võin päris kindel olla, et oluline osa lugejaid, kes ei tea, mis on libertaar ja viib end sellega kurssi, tunneb endas libertaari ära.

              Siit ka siis kurbus. EKRE oli Eestis ainus ja päriselt ainus erakond, mis ka libertaare esindas ning paraku pärast pereheitmist võib öelda, et just see tiib, mis just seda libertaarset osa kõige rohkem esindas, nüüd enam EKRE-s ei ole.

              Kurb. Aga mine sa tea. Ehk ühe hea asja lõpp on veel parema ja suurema algus.

              Ja, kui keegi natuke selle teema vastu huvi tunneb, siis see võiks olla selguse koht, et Eesti meedia, eriti tasuline meedia, ei ole kõige usaldusväärsem infoallikas ja alati võiks suhtuda nende kirjutatusse väga kriitiliselt, pigem ütleks, et isegi väga suure ettevaatlikkusega.

              Tinistamine käib väga kergelt ja 'süstihooajal' nägime, et lambakarjaks muutus ikka väga oluline protsent inimesi.
              Kui on nõudlus,siis tihtilugu tuleb ka pakkumine järgi. Vast teevad uue pundiga siin mõne aastaga uue asja järgi

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #4447
                Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Kui on nõudlus,siis tihtilugu tuleb ka pakkumine järgi. Vast teevad uue pundiga siin mõne aastaga uue asja järgi
                Vaevalt, et P-Korea kutid nii väga NETFLIX-ist oskavad unistada, kui juba Ukraina sõjas burjaadid ja jakuudid pesumasinaid koju vedasid, endal polnud veevärkigi.

                Sellega tahan öelda seda, et nõudlus tekib alles siis, kui tekib ka teadmine, aga kohati seda ei ole tekkinud, sest teadmised lastakse lämmatada meedial, millesse nagu ma ütlesin, tuleks suhtuda väga suure kriitikaga, suisa äärmise ettevaatlikusega.

                Ca. 63% inimesi on lihtsalt suure tähe ja kena pildiga mõjutatavad. Muuseas. See sama 'suur täht, kena pealkiri ja ilus pilt" tekitas ka Moneymaker efekti - pokkeribuumi ja see omakorda ka selle foorumi... Aga pigem väga palju halba.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #4448
                  Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                  Aga nüüd jälle minema. Kapis paar kilo šašlõmmi ja hommikul käisime Naxeriga veel turul. Haarasime mõlemad mõned seabassid. Tema küll oma suunas grillile, mina teises suunas suitsu, aga võtke ilusast laupäevast ja alanud EM-ist maksimumi. Suvigi kena.

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #4449
                    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Aga nüüd jälle minema. Kapis paar kilo šašlõmmi ja hommikul käisime Naxeriga veel turul. Haarasime mõlemad mõned seabassid. Tema küll oma suunas grillile, mina teises suunas suitsu, aga võtke ilusast laupäevast ja alanud EM-ist maksimumi. Suvigi kena.
                    A kes omaha eile võitis pärnus ?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #4450
                      Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      A kes omaha eile võitis pärnus ?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #4451
                        Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                        Kui jalkast kopp ees, siis võib vähe Win TV Live pokkerit vaadata. Müür ja Koorits pidid suisa kohal olema.

                        Win TV Live alustab 2024. aasta hooaega ja seekord pokkeriklubis Chesterfield Poker Club. Turniiri telelauda saab jälgida otse.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #4452
                          Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                          Downswingihoiatus. Lubasin 25NL klõbistada, kuniks august välja saan (juhul kui olen võitev), siis OlyBetist sain sundkirja, et pean hakkama 50NL mängima. No vabathatlik sund, sest teleofonile tuli sõnum, et regaksin ruttu enne 23:59 ja siis tõttasin kiirelt OlyBeti lehele.

                          Kampaaniate alla kirjas:


                          Seega tuleb natuke 50NL toksida ja vaadata, et kas üldse on mingitki võimalust.

                          Aga, mis ajab närvi, on ikka see fineprint ja T&C. Nahhui nad seda teevad, kui põhilistes asjades pole selgustki. Täpsemalt see osa, et mis kuupäevast alates mängimine arvesse läheb. Kas kohe pärast registreerumist? Kas pärast registreerumise lõppu (23:59) või alles hoppe 15:00 GMT+3, kui edetabel läheb livesse?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #4453
                            Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                            Müür täna lives: https://www.pokkeriprod.com/madis-sp...bet-challenge/

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #4454
                              Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Downswingihoiatus. Lubasin 25NL klõbistada, kuniks august välja saan (juhul kui olen võitev), siis OlyBetist sain sundkirja, et pean hakkama 50NL mängima. No vabathatlik sund, sest teleofonile tuli sõnum, et regaksin ruttu enne 23:59 ja siis tõttasin kiirelt OlyBeti lehele.

                              Kampaaniate alla kirjas:


                              Seega tuleb natuke 50NL toksida ja vaadata, et kas üldse on mingitki võimalust.

                              Aga, mis ajab närvi, on ikka see fineprint ja T&C. Nahhui nad seda teevad, kui põhilistes asjades pole selgustki. Täpsemalt see osa, et mis kuupäevast alates mängimine arvesse läheb. Kas kohe pärast registreerumist? Kas pärast registreerumise lõppu (23:59) või alles hoppe 15:00 GMT+3, kui edetabel läheb livesse?
                              Ma regasin sinna ilusti ära, grindisin veidi ja hiljem märkasin et nl50+ :D

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #4455
                                Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                                Kuidas sul müüri turna läks? Märkasin streamis sind vahepeal hea stäkiga.

                                Ei tea kas peaks ka paar spinni tegema, sellised special turnad tunduvad lõbusad, aga ei taha spinni regularidelt elatist ära võtta.

                                Comment

                                Working...