[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • isutuba
    Grinder
    • Sep 2009
    • 633

    #2566
    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    eriti fun on vaadata neid kes sellest viinast purju jäävad....

    Comment

    • Poke
      Grinder
      • Mar 2010
      • 995

      #2567
      Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

      Algselt postitas isutuba Vaata postitust
      eriti fun on vaadata neid kes sellest viinast purju jäävad....
      hmm

      Comment

      • pokkerisheriff
        Grinder
        • Oct 2011
        • 824

        #2568
        Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

        Algselt postitas isutuba Vaata postitust
        eriti fun on vaadata neid kes sellest viinast purju jäävad....
        neid ei oleks vähe. platseeboefekt.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #2569
          Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

          Nägin oma silmaga ära skisofreenikust metamfetamiini sõltlasest narkomaani, kellel tol hetkel olid võõrutusnähud. Tore on vaadata kui inimesele tekivad järsku mõtted, et tal sõbrad all ootavad, mille pelae lähebki tõsimeeli alla korrusele võõrasse korterisse. Teisel hetkel tuleb üles tagasi ja ütleb, et mis asi see oli? Kolmandal hetkel sõimab ja karjub, loobib pudeleid ja viskab korterist välja ning neljandal hetkel: "Ei,ei. Tulge tagasi, mina ei ole ju midagi öelnud!"

          Siis jääb magama ning terve uneaeg omaette pomiseb seosetut juttu, täiesti seosetut juttu, irvitab, nutab, sõimab, sosistab jne.

          EDIT: ja inimene, kes on vanuses 28 näeb välja kui 50-60 ning käitumine ka samasse ajavahemikku - aeglane, uimane, natuke seniilne ja omaette olev.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #2570
            Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

            Natuke veel. Aega läks aga asja sai ning sain ühe 'tänavatöötaja' kontakti, et uurida tagamaid. Mõtlesin, et läheb keerulisemalt aga tegelt suhteliselt lihtsalt rääkis ära oma praeguse eluloo stiilis: mina küsin, tema vastab.

            See, et on ikka täiesti haige ja kohati isegi halenaljakas, missugune on nende vaatenurk ja loogika asjadele. Ma ei hakka pikka juttu kirjutama, sest tahan natuke üht-teist veel teada ja siis teen pikema posti.

            Absoluutselt kõik, kõik on seotud raha, iga kui viimne asi. Sain teada nende teenistuse (miinimum, mis nad kuus teenivad - Eestis sellist raha on raske saada, rääkimata maksimumist), miks nad nii teevad, kuhu raha läheb, kui tihti saavad kliente, kuidas, klientide profiilid rahvust suhtes jne. Samuti saanud teada ka selliseid asju kuidas nad üldse maailma näevad ning see maailma vaade ühtib kohati meie 4-5 aastaste laste vaatega, kellel on ka materiaalsed asjad väga tähtsad ning üldine haridus ning arusaamad elust täiesti null. Kogu see üritus on tegelt väärt juba raamatu kirjutamist.

            Meie elust:
            Käisime eile esimest korda jooksmas. Ma olen vormist väljas (5km jooksmine mulle easy, 10km valmistaks rasusi, kunagi oli 10km standard), chaom1 enam-vähem (tal veel pohmell oli aga arvan, et suht samas vormis kui mina) aga Priit peab küll trenni rohkem tegema. Tundsin ennast ülepika aja konkurentsivõimelisena ning täna vean kindlalt poisid uuesti jooksma :)

            Nalja on saanud nabani ja ma ei ole terve elu niipalju südamest naernud kui viimase 20 päeva jooksul. Elukogemusi olen saanud juurde palju ja kogu reis on olnud minu jaoks olnud vägagi kasulik. Just kauem aega ühe koha peal olla ja kohaliklega natuke rohkem suhelda annab vägagi palju juurde.

            Järgmine nädal leping meil lõppeb ning siis lähen filipiinidele. Algul saan Manilas sõbraga kokku, kes näitab meile eluolu ning siis läheme Angeles Citysse (mis on üks rämedamaid prostituutide linnu üldse) annesele külla.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Edasi ma ei tea. Võib-olla isegi Eestisse ära, sügisel kindlasti tagasi.

            EDIT: ja too tänavatööja meenutab kogu aeg mulle seda
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by ment52; 09.03.12, 18:47. Põhjus: õpi juutuubi linkima donk

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #2571
              Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

              MINGU ***** SEE FUCKING LÄPPAR, TÜRA KÜLL MA ÜTLEN. TÄPSELT RIVERIL ENNE ALL-IN BETI ARVUTI CRASHAS, HAKKAS MISKIT MÄLUSTIAST PASKA AJAMA JA BLINDISIN SURNUKS.


              Poker Stars $98.12+$1.88 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 1674528
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              BB: t635 21.17 BBs
              Hero (BTN/SB): t365 12.17 BBs

              Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with A T
              Hero raises to t60, BB calls t30

              Flop: (t120) Q K J (2 players)
              BB bets t120, Hero calls t120

              Turn: (t360) 3 (2 players)
              BB bets t30, Hero calls t30

              River: (t420) 7 (2 players)
              BB bets t30, Hero folds

              Final Pot: t420
              BB wins t420

              Nii kui Eestisse jõuan ostan kohe omale uue läppari, VOSTRO FTW IMO!

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #2572
                Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                MINGU ***** SEE FUCKING LÄPPAR, TÜRA KÜLL MA ÜTLEN. TÄPSELT RIVERIL ENNE ALL-IN BETI ARVUTI CRASHAS, HAKKAS MISKIT MÄLUSTIAST PASKA AJAMA JA BLINDISIN SURNUKS.


                Poker Stars $98.12+$1.88 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 1674528
                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                BB: t635 21.17 BBs
                Hero (BTN/SB): t365 12.17 BBs

                Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with A T
                Hero raises to t60, BB calls t30

                Flop: (t120) Q K J (2 players)
                BB bets t120, Hero calls t120

                Turn: (t360) 3 (2 players)
                BB bets t30, Hero calls t30

                River: (t420) 7 (2 players)
                BB bets t30, Hero folds

                Final Pot: t420
                BB wins t420

                Nii kui Eestisse jõuan ostan kohe omale uue läppari, VOSTRO FTW IMO!
                Vihale ajab küll kui arvuti jebib või siis nett paneb pange ja saad surnuks blinditud, samas olen tähele pannud, et u 1000 HU-hyperi jooksul õnnestub endal ka 2-3 vastast surnuks blindida. (15-taalastes muidugi) 100$ meestel vast topeltühendus vms.

                et vast +2 bi nädalas tänu elionile :D ptüiptüiptüi

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #2573
                  Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

                  Hmmm... Ma eriti ei blindi kedagi surnuks. Kui fish siis on suurem EV ta ära oodata (et tal oleks rematchi võimalus) ja kui regular siis seepärast, et ta teinekord käitub minuga samamoodi. Kui blindid juba suured ja vend ikka kadunud siis võtan stacki ära - fishile tagasi ei anna ega saagi kahjuks anda ning regulariga lepin kokku kuidas ta BI tagasi kannan.

                  EDIT: aa ükskord läks mul nett ära ja mängisin regulari (väga hea mängija) vastu. Net tuli tagasi ja blindisin surnuks. Anyway, üldiselt ta väldib mind ja siis istus mulle järgmisse lauda järgi. Oli esimene eeldus, et ju istub sellepärast, et leppida kokku kuidas BI tagasi kannab kuna ei saa transferida.

                  Chatis ei ühtegi sõna ja mängis ning too õhtu istus kogu aeg laudadesse järgi. Lihtsalt huvitav, et miks ta seda tegi? Lootis, et tõesti jälle mu net kukub?

                  Googeldasin teda ja 2p2-st leidsin, et oli ennem nii chope üle lasknud. Ala flippame ja siis kanname raha tagasi. Kui võitis lasi üle, kui kaotas siis sai hea usklikult vastaselt raha.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #2574
                    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

                    Viisakas poiss.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #2575
                      Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Hmmm... Ma eriti ei blindi kedagi surnuks. Kui fish siis on suurem EV ta ära oodata (et tal oleks rematchi võimalus) ja kui regular siis seepärast, et ta teinekord käitub minuga samamoodi. Kui blindid juba suured ja vend ikka kadunud siis võtan stacki ära - fishile tagasi ei anna ega saagi kahjuks anda ning regulariga lepin kokku kuidas ta BI tagasi kannan.

                      EDIT: aa ükskord läks mul nett ära ja mängisin regulari (väga hea mängija) vastu. Net tuli tagasi ja blindisin surnuks. Anyway, üldiselt ta väldib mind ja siis istus mulle järgmisse lauda järgi. Oli esimene eeldus, et ju istub sellepärast, et leppida kokku kuidas BI tagasi kannab kuna ei saa transferida.

                      Chatis ei ühtegi sõna ja mängis ning too õhtu istus kogu aeg laudadesse järgi. Lihtsalt huvitav, et miks ta seda tegi? Lootis, et tõesti jälle mu net kukub?

                      Googeldasin teda ja 2p2-st leidsin, et oli ennem nii chope üle lasknud. Ala flippame ja siis kanname raha tagasi. Kui võitis lasi üle, kui kaotas siis sai hea usklikult vastaselt raha.
                      Suckers have no business with money, anyway.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #2576
                        Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Suckers have no business with money, anyway.
                        Ma ei saa sellest lausest täpselt aru või õigemini kelle vastu see suunatud on.

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #2577
                          Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Hmmm... Ma eriti ei blindi kedagi surnuks. Kui fish siis on suurem EV ta ära oodata (et tal oleks rematchi võimalus) ja kui regular siis seepärast, et ta teinekord käitub minuga samamoodi. Kui blindid juba suured ja vend ikka kadunud siis võtan stacki ära - fishile tagasi ei anna ega saagi kahjuks anda ning regulariga lepin kokku kuidas ta BI tagasi kannan.
                          Suht mõistlik ja arusaadav, samas mikromeeste maailmas selliseid viisakusi ei jagata ja rematchi samuti ei igatse kuna 15 taala on piisavalt väike summa, et fishi leidmisega ei ole probleemi.

                          Kui õnnestub teenida kasvõi 6 bi lisabankrolli sessikuu jooksul tänu kellegi halvale netile, siis igaljuhul on selle üle hea meel ja long run peaks aitama kaasa limiidist edasi liikumisele :)

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #2578
                            Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            ja kui regular siis seepärast, et ta teinekord käitub minuga samamoodi.
                            Cashis on $2 kaupa grimmimine ok, aga SNG-dest $100 ei kõlba?

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #2579
                              Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

                              disconnected fishi ära ootamine on lollus. do the math. iga 20 chipsiga võidad 4% tema stackist ehk iga võidetud BB võrdub ühe 4%-se roiga mänguga ehk vaevalt, et fish annab sulle piisavalt rematche, et mitte teda ära blindida, rääkimata hourlyst.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #2580
                                Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Hmmm... Ma eriti ei blindi kedagi surnuks. Kui fish siis on suurem EV ta ära oodata (et tal oleks rematchi võimalus)
                                edit:nvm, andu biitis.

                                Comment

                                Working...