[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2236
    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Oli mängutuju aga ei olnud seda surtus. Tahtsin vaikselt mängida, haigutada jne. Siis teginid 8h jooksul 100 mängu lol. Kokku $400 plussis. Esimesi peävi, kus jooksin alla EV. Ei viitsi HEM-i importida aga silmajärgi tundub, et miski 6BI-d.

    Comment

    • marcoloco
      FPP Pro
      • Nov 2010
      • 203

      #2237
      Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      Reaalne elu on pigem see, et peale head runni tuleb downswing ja vastupidi
      aga peale head runni ju ei saagi enam uuesti hea run tulla, sest seda ei loeta uueks runniks, vaid sama runni j2tkumiseks :) Kui tuleb 1000 turniirine upswing ja seej2rel 400 turniirine downswing siis keegi ju ei ytle et n2e mul oli 5 j2rjestikust 200st upswingi ja siis tuli 2 downswingi.. Pigem ikka lihtsalt 1 downswing ja upswing, seega t6en2osuse j2rgi peavadki need vahelduma.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #2238
        Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Ei viitsi HEM-i importida aga silmajärgi tundub, et miski 6BI-d.
        Ei kasuta hudi HTdes? ;o

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #2239
          Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

          Algselt postitas fyte Vaata postitust
          Ei kasuta hudi HTdes? ;o
          Kasutan HUDI ja väga palju. Sellest loobumine annaks ära mitu head EV punkti, eriti just heads-upis. Aga kuna kasutan PT3 siis sealne turniiride cEV ei arvuta reiki on lihtsam importida käed HEM-i ja vaadata EV-d sealt.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #2240
            Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

            Kas ma mäletan valesti, et veel natuke aega tagasi olid Sa, Ranka, suur HUDi vastane?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #2241
              Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

              Algselt postitas camu Vaata postitust
              Kas ma mäletan valesti, et veel natuke aega tagasi olid Sa, Ranka, suur HUDi vastane?
              Ma ei ole kunagi HUD-i vastane olnud aga olen öelnud, et see ei anna suurt eelist.
              Kkui sa loed mu eelmist kommentaari siis ütlesin: eriti heads-upis on see vajalik. Seal on veel päris mitu aga ja võime seda vana aasta õhtul pitsi taga arutada (kui su pakkumine veel jõus on - sa teed salati ja vorstid, ma toon pudeli lol) ning mõistad, miks heads-upis on HUD must be!

              6max/FR on see IMO 50:50. Tõenäoliselt ei kasutaks. ABC on kohustuslik, tulsitad sitaks laudu. Kui mängid mikros siis peaks ABC tootma piisavalt, et vähemalt iga kahe kuu tagant üles liikuda, kui ei suuda siis bankroll managment pask või skill halb. Mid-stakes peaksid kõike regulare peast teadma, ABC vahele mõni semi-meta pauk.

              Hall ala on low-stakes (100NL&200NL). Seal ma kasutaks HUD-i ja seda ainult tableselectimise eesmärgil.

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #2242
                Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                Imo on micros hädavajalik eristada 50/10 fish 9/7 nitist, eriti veel mass multitabledes. Ja üldsegi, miks mitte hudi kasutada, kui võimalik ? Kaotada pole ju midagi imo, aga võita on.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #2243
                  Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                  Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                  Imo on micros hädavajalik eristada 50/10 fish 9/7 nitist. Ja üldsegi, miks mitte hudi kasutada, kui võimalik ? Kaotada pole ju midagi imo, aga võita on.
                  Asju saab ka valesti kasutada ja mikromehed seda ka teevad ja fishi/kehvemat mängijat on nii või naa üpriski kiire eristad: avatar, stäkk, betsizing, mängu-situatsioonid (aka limp) ja enamus populatsioonist fishe on passiivsed ning nii või naa mängid nende vastu ABC. Sa peaksid mängima ka ABC-d regularide vastu nii madalal limiidil ehk pm. mängid kogu populatsiooni vastu standard pokkerit.

                  Teiseks sa ei planeeri hetke limiiti kauaks jääda, tuimalt massiga läbi raiuda ja võimalikult kiirelt üles liikuda.

                  Comment

                  • pokkerisheriff
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 824

                    #2244
                    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                    nõus rankaga +1

                    ABC on minu arust tähtsam korrektselt omandada, kui hakata kohe alguses mõtlema HUD-i numbrite põhjal abusemise peale. ütleme nii, et HUD-i põhjal abusema võiks hakata siis kui ABC mäng selge on. ise õpin ka alles ABC mängu ja ainuke mida HUD-is kasutaksin oleks VPIP ja PFR ja seda ka mitte selleks et vastast täpselt abuseda vaid selleks, et kui 2-3 laual korraga mängin ja meelest läheb ära millise vastasega üldplaanis oli tegemist, siis need 2 numbrit aitavad kiiresti aimu saada vastasest.

                    Comment

                    • pokkerisheriff
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 824

                      #2245
                      Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                      nii palju võiks ikka pokkerist teada, et A-game/C-game ja ABC mäng tähendavad oma olemuselt erinevaid asju.

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #2246
                        Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                        Nõus, et vpip/pfr on madalal micros (ilmselt ka kõrgemal) ülekaalukalt tähtsamad teistest stattidest (AF lisaks veel sinna juurde). Ilma nendeta nl2-te 24tabledes ütleks me ära väga suurest infopagasist. Obv on võimalik ka ilma raha teha, sest seda seal lihtsalt kingitakse, aga fishil ja regil vahet tegemine on essential. Am I wrong ?

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #2247
                          Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                          Algselt postitas hakkameimema
                          Täpselt niikaua oli naljakas ja vaimukas, kuni oli ilmselge, et see vend ongi OMA OLEMUSELT selline...
                          Ah, ärge nüüd üle pingutage. Sheriff on aktiivne, siiras ja ajab visalt oma rida. Ei ole vaja talle kambakat teha.
                          Kui Coca on PP Chuck Norris, siis Sheriff on selle foorumi Clint Eastwood.

                          Comment

                          • pokkerisheriff
                            Grinder
                            • Oct 2011
                            • 824

                            #2248
                            Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                            tänud lahkete sõnade eest. teistele ütleks nii palju, et siin foorumis peaks olema võimalik kasutajaid blokkida, kui maailmavaade väga lahku läheb. see on ikkagi teie isiklik probleem kui näiteks siin teemas kirjutatu HUD vs ABC-mängu arutelu teie seisukohtadega ja lähenemisega pokkerimängule ei sobi. tegemist on minu (algaja) vaatega ja jagan seda lihtsalt surumata seda samas teistele peale. samuti olen täheldanud, et ka teistes teemades avaldades oma arvamust (pokkeritoa poolt keelatud teenuseid ei tohiks seal mängimise ajal kasutada, pededesse ei tuleks suhtuda nagu mingitesse haigetesse jne) ja inimesed kukuvad täiesti ootamatult ja ebaviisakalt sõimama või ärrituma selle peale.

                            Comment

                            • Kloonike
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 898

                              #2249
                              Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                              Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                              tänud lahkete sõnade eest. teistele ütleks nii palju, et siin foorumis peaks olema võimalik kasutajaid blokkida, kui maailmavaade väga lahku läheb. see on ikkagi teie isiklik probleem kui näiteks siin teemas kirjutatu HUD vs ABC-mängu arutelu teie seisukohtadega ja lähenemisega pokkerimängule ei sobi. tegemist on minu (algaja) vaatega ja jagan seda lihtsalt surumata seda samas teistele peale. samuti olen täheldanud, et ka teistes teemades avaldades oma arvamust (pokkeritoa poolt keelatud teenuseid ei tohiks seal mängimise ajal kasutada, pededesse ei tuleks suhtuda nagu mingitesse haigetesse jne) ja inimesed kukuvad täiesti ootamatult ja ebaviisakalt sõimama või ärrituma selle peale.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #2250
                                Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

                                Algselt postitas hakkameimema
                                Vabandused sheriffile...Ma siiralt arvasin, et see lihtsalt peab olema suur level, nüüd kus ma seda kindlalt näen, et pole, siis on isegi kahju nendest sõnadest, mis on öeldud, et sa selle lõputu leveli järgi jätaks...

                                Pea siis lihtsalt meeles, rääkimine hõbe, vaikimine kuld
                                Ma ei oska enam seisukohta võtta... Algul tundus obvious troll-account, aga samas see peab väga haige inimene olema kes viitsib sellist troll-accounti nii kaua pidada.

                                Comment

                                Working...