[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1096
    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Panen siia oma lifetime heads-upi graafiku ka. 30,000 käest hakkasin heads-upi mängima, enne seda oli full-ringis lagunenud/alustatud lauad ja niisama vahest õnne proovimeine.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1097
      Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

      MINGE AUSALT KÕIK *****. ABSOLUUTSLETI GA TURNADONK ON KÕIGE VÄRDJALIKUM JA SUUREM PEDERAST MAAILMAS, FOLDIGE OMA SITASEID SECOND NATSE JA TEHKU PUTSIPEERE RDSRF43I65O43
      'SDÖ

      TÄIESTI HAIGE. MISKI TURNADONK, HU-S KAOTAB 30PT/BB JA JOOKSEN TA VASTU $900 : $150 STÄKKIDEGA EHK RÄIGE LEAD JA SIIS HAKKAB TEGEMA SUCKOUTE. CALLIB 3BETTED POTIS OMA OESD-GA, TURN BLANK, MA BET ÜLEPAARIGA, TA SHOVE MA CALL JA SAAB RIVERISSE REA. SIIS RIVERDAB 3BETTED POTTIDES MITU KORDA OMALE AUKU MASTID, CALLIB 55-3 AKQ9 LAUAL KAKS TÄNAVAT NING RIVERISSE 5 NING NII SEE LÄHEB.

      LÕPUKS NÄRUSED $200 PLUSSI JA QUITISIN TILTIS PEAGA RÄA. TURNADEL VEND NÄITAB SITAKS HÄID TULEMUSI. NII NEED AHVID VIST TURNIIRE VÕIDAVADKI. TEEVAD OMA NITI JA DONKPLAUD NING SIIS SITUVAD HENREID.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #1098
        Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

        cool story bro

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1099
          Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
          cool story bro
          saadan leitsi peale w?

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #1100
            Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

            mul tööl vahepeal igav, siis hea lugeda su päevikut ning omaette irvitada.
            ühel hetkel oled hea päkapikk, teisel hetkel tiltis inimrassi esindaja :)

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #1101
              Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

              Täitsa naljakas, kuidas sinu sugune guru suudab nii leili minna mingite tühiste suckoutide peale :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1102
                Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

                see on see lause ,et kuidas võita heads-upis -- it's all about tilting vms.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1103
                  Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

                  Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                  Täitsa naljakas, kuidas sinu sugune guru suudab nii leili minna mingite tühiste suckoutide peale :D
                  viimased 3 peäva ongi selline värdjalik kepp, et miskid 30PT/BB fishid lihtsalt sügelevad seljas ja võtavad raha ära. no muidugi on vastupidiseid päevi ka, kui nad saavad mängida 1-2 kätt ning nii 4-5 fishi jutti :)

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #1104
                    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

                    HU graph on jumala solid ju!

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1105
                      Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

                      Vastane fish.

                      Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 3 players - View hand 1043939
                      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                      BTN: $150.20
                      SB: $100.00
                      Hero (BB): $100.00

                      Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 7 7
                      BTN raises to $3, 1 fold, Hero calls $2

                      Flop: ($6.50) 5 5 9 (2 players)
                      Hero checks, BTN bets $6, Hero calls $6

                      Turn: ($18.50) 5 (2 players)
                      Hero checks, BTN bets $4, Hero calls $4

                      River: ($26.50) 9 (2 players)
                      Hero checks, BTN bets $13, Hero folds.

                      Vastane näitas AJo. On see call või fold riveril?

                      Comment

                      • Murdock
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 690

                        #1106
                        Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

                        Call,ilmselt läheb splitti

                        Comment

                        • JohnnyDolce
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2009
                          • 454

                          #1107
                          Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

                          Oleks ise flopis check raisinud, aga kui riverini callid ja flopis ega turnis tundu teine ees olevat, ei saa ju enam foldida. Küll saaks rääkida sellest, et enne riverit mängisid selleks, et pot maha võtta, nüüd, et splittida. Aga selleks olekski flopi check-raise hea.

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #1108
                            Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

                            Ma oleks PF 3betinud. Kui ta nõme fish on, siis oleks vast callinud- suht 50 - 50.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1109
                              Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

                              Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
                              Oleks ise flopis check raisinud, aga kui riverini callid ja flopis ega turnis tundu teine ees olevat, ei saa ju enam foldida. Küll saaks rääkida sellest, et enne riverit mängisid selleks, et pot maha võtta, nüüd, et splittida. Aga selleks olekski flopi check-raise hea.
                              Kui me check-raiseme, siis ütle mulle halvemad käed, mis callivad ja paremad, mis foldivad.

                              Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                              Ma oleks PF 3betinud. Kui ta nõme fish on, siis oleks vast callinud- suht 50 - 50.
                              njaaa. just oli teema kus küsisin, et kas 3bettida või mitte pres väikeste PP-dega. seal tehti see üpriski maha. aga noh 77 ei ole mu jaoks enam eriti väike PP ka, samas ei ole suur. meeldiks 3bettida 22-55(66), 77-88 calliks, 99+ 3betiks. Esimesed siis rohkem bluffina, teised mängivad postflop juba enam-vähem ja kolmas valuepeale.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #1110
                                Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Kui me check-raiseme, siis ütle mulle halvemad käed, mis callivad ja paremad, mis foldivad.
                                Kuna tegu on fishiga, siis ta võib pidada ka A high'd sellisel boardil parimaks käeks. Ja kui panebki flopil 3beti näiteks, siis saab rahus foldida.

                                Ses suhtes et pole ju halb saada vastane foldima, sest OOP raske mängida nii, kui enamus turnid ja riverid on overcardid ja vastane barreldab.

                                Comment

                                Working...