[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1081
    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    veel vastuseid trakott

    Comment

    • HU grinder
      Vana Tegija
      • Feb 2010
      • 1002

      #1082
      Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

      Callimiseks liiga loose, imo

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1083
        Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Reade ei ole, 15-nes käsi. 3 x OOP callinud, kõik korrad check-raises, ühe korra nätias JK top paarina. Kordagi ei ole me veel 3bettinud ega 4bettinud. Standard call?

        Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players
        The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

        Hero (BB): $200.00
        BTN/SB: $238.00

        Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with A Q
        BTN/SB raises to $6, Hero raises to $20, BTN/SB raises to $238 all in, Hero calls $180 all in

        Flop: ($400.00) 9 7 6 (2 players - 2 are all in)

        Turn: ($400.00) 3 (2 players - 2 are all in)

        River: ($400.00) 5 (2 players - 2 are all in)

        Final Pot: $400.00
        Hero shows A Q (high card Ace)
        BTN/SB shows K A (high card Ace - King kicker)
        BTN/SB wins $399.50
        (Rake: $0.50)

        AA VASTANE ON FISH! UNUSTASIN ÜTLEMATE! -5PT/BB


        EDIT: a see peaks iseenesest mõisteav olema, normullide vastu ei mängi ju

        Comment

        • CheekyMullet
          FPP Pro
          • Feb 2010
          • 232

          #1084
          Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Reade ei ole, 15-nes käsi. 3 x OOP callinud, kõik korrad check-raises, ühe korra nätias JK top paarina. Kordagi ei ole me veel 3bettinud ega 4bettinud. Standard call?

          Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players
          The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

          Hero (BB): $200.00
          BTN/SB: $238.00

          Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with A Q
          BTN/SB raises to $6, Hero raises to $20, BTN/SB raises to $238 all in, Hero calls $180 all in

          Flop: ($400.00) 9 7 6 (2 players - 2 are all in)

          Turn: ($400.00) 3 (2 players - 2 are all in)

          River: ($400.00) 5 (2 players - 2 are all in)

          Final Pot: $400.00
          Hero shows A Q (high card Ace)
          BTN/SB shows K A (high card Ace - King kicker)
          BTN/SB wins $399.50
          (Rake: $0.50)
          Ei calliks. Kui JK ei 3bettinud, siis ju eriti agro ei ole. Nii vähese info põhjal calliks shove siiski ainult standardiga - JJ+, AK.

          Comment

          • mehumble
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 175

            #1085
            Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

            Ma pole küll mingi ütleja, aga kuna reade pole ja vastane pole varem sarnast liini (mis peale vaadates tundub väga tugev) võtnud, siis võiks siinkohal foldi leida. See, et see fish kaotab 5PT/bb ei tähenda, et tema shove range peaks siin nii lai olema.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #1086
              Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

              Pole ka õige mees seda limiiti kommenteerima,aga ise NL25-s HU-s isegi ilma readiteta teeks insta foldi seal.
              Last edited by qbj0hn; 24.11.10, 16:10.

              Comment

              • qjet
                Grinder
                • Apr 2009
                • 806

                #1087
                Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

                esimesed käed ma callin väga lightilt üldjuhul. 66+ AQ+. mina calliks pre.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #1088
                  Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

                  Võta seda nii, et kui sina teeks nii AK-ga, kas tema callib ära? Kui jah, siis sa ei kaotanud midagi.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1089
                    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    Võta seda nii, et kui sina teeks nii AK-ga, kas tema callib ära? Kui jah, siis sa ei kaotanud midagi.
                    lol. fish callib siin mind ära alati AQ, isegi AJ, QK, KJ jne. see küll nüüd argument calliks ei ole. ise ma sellist liini ei võta (ei shove AK-ga) ja ise ma ka QK, AJ, KJ ei calliks.

                    Tundub, et Eesti poisid on suuremad nitid evar, sest 2p2 poisid arvavad hoopis teisiti: http://forumserver.twoplustwo.com/58...-check-925212/

                    EDIT: ja üks mees ütles hästi seal (hea mängija) kui me oleme umbes 70 kätt mänginud ja nüüd teeb nii, siis oleks fold.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #1090
                      Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust

                      Tundub, et Eesti poisid on suuremad nitid evar, sest 2p2 poisid arvavad hoopis teisiti: http://forumserver.twoplustwo.com/58...-check-925212/

                      .

                      lol, nitting 4 the win (NIFTW)

                      Comment

                      • Tupsik
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 497

                        #1091
                        Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        lol. fish callib siin mind ära alati AQ, isegi AJ, QK, KJ jne. see küll nüüd argument calliks ei ole. ise ma sellist liini ei võta (ei shove AK-ga) ja ise ma ka QK, AJ, KJ ei calliks.

                        Tundub, et Eesti poisid on suuremad nitid evar, sest 2p2 poisid arvavad hoopis teisiti: http://forumserver.twoplustwo.com/58...-check-925212/

                        EDIT: ja üks mees ütles hästi seal (hea mängija) kui me oleme umbes 70 kätt mänginud ja nüüd teeb nii, siis oleks fold.
                        Kui fish callib sind nii laialt, miks siis ei tasu võtta AK'ga sellist liini? Raha juba ka potis piisavalt, et väikeste pocketite vastu ka täitsa tip-top.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1092
                          Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

                          Algselt postitas Tupsik Vaata postitust
                          Kui fish callib sind nii laialt, miks siis ei tasu võtta AK'ga sellist liini? Raha juba ka potis piisavalt, et väikeste pocketite vastu ka täitsa tip-top.
                          Sest väike 4bet on suurema EV-ga kui shove. See tähendab, et callib/shoveb veel lightimalt.

                          EDIT: sama nagu KK ja AA-ga 100BB openshovemine (või 3betile shovemine) on ka +EV mäng. See ei tähenda, et ta on parim mäng.

                          Comment

                          • Tupsik
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 497

                            #1093
                            Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

                            Õige, vaatasingi valesti, et 5bet shoves, mitte 4bet shoves.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #1094
                              Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

                              teinekord pane fishi käeks AJ, mitte AK ja vaata mis kommentaarid tulevad :P
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1095
                                Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

                                tegelt oligi ju AJ, muutsin meelega spoilerit!

                                Comment

                                Working...