[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #931
    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Lugesin ranka juttu


    Võib-olla ma saan valesti aru, aga minu meelest on bankroll kogu mängimiseks ettenähtud roll olenemata sellest, kas see on vastavas pokkeritoas, mõnes teises pokkeritoas, sinu mõnel pangakontol, deposiidis, likviidsetes väärtpaberites, cashis vms, isegi näiteks kinnisvaras, kui sul on garanteeritud lühiajaline krediit selleks ajaks, kuni mittelikviidne vara likviidseks muutub. Ainukesteks eeldusteks on siis see, et seda rolli ei saa tinglikult kasutada muuks kui mänguks ja et seda on võimalik suht operatiivselt liigutada vajalikku kohta.

    Samas mingit osa sellest rollist ei pruugi kunagi seal pokkeritoas vaja minna, sest kui langed alla mingi taseme, siis lähed madalamasse limiiti või teed lisadeposiidi. Ainuke probleem on see, kui mängid kuskil starsis 24 lauda, siis peab olema 24BI + puhver näiteks 10BI vms, et saaks alati reloadida. Kui mängid 4 lauda, siis piisab juba mingist 12BI vms selles toas.

    Vajadusel saad juurde deponeerida, põhiline on siin likviidsuse juhtimine ehk et ei tohi tekkida situatsiooni, kus sa ei saa soovitud hulgal laudadesse ennast sisse osta, kuna selle pokkeritoa kontol raha otsa saab, samas kui kogu bankroll lubaks limiidis mängida. Lisaks muidugi vajalik puhver selleks ajaks, kuni suudad rolli teisest kohast üle tuua.
    Last edited by kilu6; 09.04.10, 21:05.

    Comment

    • ment52
      Politseidokumendiga kusjuures!
      • Oct 2008
      • 1270

      #932
      Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

      Muretse pokkeri jaoks täiesti omaette arvuti, niimoodi puudub ka võimalus kuskilt keylogger hankida.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #933
        Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

        Aga siis pole ju midagi teha, kui mängimise ajal soovib silm teisel kuvaril natuke puhata ning ei satu "kõige puhtamatel" lehtedele.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #934
          Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

          Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
          Lugesin ranka juttu


          Võib-olla ma saan valesti aru, aga minu meelest on bankroll kogu mängimiseks ettenähtud roll olenemata sellest, kas see on vastavas pokkeritoas, mõnes teises pokkeritoas, sinu mõnel pangakontol, deposiidis, likviidsetes väärtpaberites, cashis vms, isegi näiteks kinnisvaras, kui sul on garanteeritud lühiajaline krediit selleks ajaks, kuni mittelikviidne vara likviidseks muutub. Ainukesteks eeldusteks on siis see, et seda rolli ei saa tinglikult kasutada muuks kui mänguks ja et seda on võimalik suht operatiivselt liigutada vajalikku kohta.

          Samas mingit osa sellest rollist ei pruugi kunagi seal pokkeritoas vaja minna, sest kui langed alla mingi taseme, siis lähed madalamasse limiiti või teed lisadeposiidi. Ainuke probleem on see, kui mängid kuskil starsis 24 lauda, siis peab olema 24BI + puhver näiteks 10BI vms, et saaks alati reloadida. Kui mängid 4 lauda, siis piisab juba mingist 12BI vms selles toas.

          Vajadusel saad juurde deponeerida, põhiline on siin likviidsuse juhtimine ehk et ei tohi tekkida situatsiooni, kus sa ei saa soovitud hulgal laudadesse ennast sisse osta, kuna selle pokkeritoa kontol raha otsa saab, samas kui kogu bankroll lubaks limiidis mängida. Lisaks muidugi vajalik puhver selleks ajaks, kuni suudad rolli teisest kohast üle tuua.
          Algselt postitas ment52 Vaata postitust
          Muretse pokkeri jaoks täiesti omaette arvuti, niimoodi puudub ka võimalus kuskilt keylogger hankida.
          Nõustun Teie mõlemaga aga paraku praktikas see nii ei funka. Õigemini minu puhul ei funka. Minul peab see 100BI olema silme ees, peale selle pokkerikontol on ta tunduvalt rohkem tavalise numbrina kui näiteks pangakontol.

          Comment

          • $$$
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1072

            #935
            Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

            Täpselt 10000 eeki on raha. 1000dol on mänguraha.

            Comment

            • Poku
              Bännitud
              • Mar 2010
              • 295

              #936
              Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

              Ranka miks sa kirjutad enda blogis et NL1k oled 1.3k miinuses, nagu see oleks mingi suur asi.
              Okay väga väga suur summa on see tõesti, aga kõigest 1.3bi ju. peaks olema tavaline sessi kõikumine r smth.
              Nl200 10BI all olla on teine asi.
              Praegu peaksid tugevasti plussis olema kui oled viimastel päevadel mänginud, sõber paar viimast päeva caket proovinud ja väga halva jooksu otsa sattus, jätnud sinna NL200+ laudadesse suht kena summa. Niipalju kui kõrvalt jälgisin, kahjuks ühtegi "eesti" asukohaga ei näinud, või sa midagi muud pannud asukohaks?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #937
                Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                Ei saa aru, millest sa räägid.

                Comment

                • Poku
                  Bännitud
                  • Mar 2010
                  • 295

                  #938
                  Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                  Enda teised blogis mainisid et väga halb kuu olnud, NL1k oled 1300$ miinuses ja NL200 oled 2000$+ miinuses.
                  Ja teine osa oli lihtsalt irooniaga, kuna sinna suur summa paari päevaga jäetud, ehk oled ka osa saanud.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #939
                    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                    Ei ma ei saanud aru sinu loogikast, et nüüd peaksin olema suurelt plussis.... Probleem ongi selles, et MÄNGUD surid ära ja seda sitast $3k miinust pean tagasi tegema 100NL laudades, mis on ju 30 buy-ini ning jäängi tegema. Oleks 200NL elus siis ei oleks miskitki probleemi. Võiksin ka 1knl 6maxi mängida (näiteks 1 tableda) a selleks puudub õige roll ja ei viitsi närveldada.

                    Seetõttu põhimõtteliselt olen juba Cakes alla andnud ning viimased päevad proovinud FTP-d ning mänginud seal 100NL. Proovin miski viisaka sample 100NL'is ära teha (miski mõnikümmend tuhat kätt) ja kui tunnen, et biidin siis toon Cake rolli üle FTP-sse ning lendan 200NL ning kui sealgi sample olemas siis taas 400NL.

                    Või kes teab äkkis Cakes selle aja sees 200NL liiklus taastub, sest 2p2-s paljud on juba merge võrgust võtnud tagasiteed Cake võrku.

                    PS! Ootaksin meeleldi selgitust järgmistele lausetele:

                    Algselt postitas Poku Vaata postitust
                    Praegu peaksid tugevasti plussis olema kui oled viimastel päevadel mänginud, sõber paar viimast päeva caket proovinud ja väga halva jooksu otsa sattus, jätnud sinna NL200+ laudadesse suht kena summa.
                    Miks ma peaks olema tugevasti plussis? Seetõttu, et sõber raha sinna jättis? :)

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #940
                      Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                      tugevasti plussi tähendab et parajalt jommis vist

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #941
                        Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        +
                        PS! Ootaksin meeleldi selgitust järgmistele lausetele:



                        Miks ma peaks olema tugevasti plussis? Seetõttu, et sõber raha sinna jättis? :)
                        Ja teine osa oli lihtsalt irooniaga, kuna sinna suur summa paari päevaga jäetud, ehk oled ka osa saanud.
                        kui aru ei saanud

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #942
                          Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                          mis on suur summa?

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #943
                            Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                            Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                            mis on suur summa?
                            õiguslikus mõttes on 100 kordne miinimumpalk, ehk siis 430k

                            Comment

                            • Poku
                              Bännitud
                              • Mar 2010
                              • 295

                              #944
                              Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                              ouou Let it be See oli lihtsalt iroonia, ei jäänud mingit meeletut summat et kõik cake mängijad nüüd miljokat olema peaksid. 2-3k vahele miskit jäi, kui proovis lihtsalt ka seda võrku, aga kuna high laudu väga väga väga vähe siis loobub vist, kuigi soft on mõnus.

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #945
                                Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                                Tseki nüüd, paks robi ütles päris elus seda:
                                robert says:
                                11:05:38minujaoks see triobet nii imeliku kujundusega, et segab mängimist. Ma mängin ainult bokkerstarsi

                                Comment

                                Working...