[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #781
    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Algselt postitas vilkar
    Viimane regulaarne ujumine oli perioodil 2008-2009 ja siis sai käidud 2-3 korda nädalas ja 2-2,5km per kord krooli ujutud.
    ära aja pada... üle 2km me ei ujunud..

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #782
      Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

      Artic on nuts ja 2.5km hmm,50 korda edasi-tagasi!

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #783
        Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

        Vilniuses kohas ja **** ma vihkanneid sitaseid lendavaid raudtorusid!!!! Võtsime kolme peale sviiid ja leedu keeles aitähh on "atsu" ja tere oli vist "salapeno".




        Pildil siis enne leetu minekut andude juures.

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #784
          Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

          Algselt postitas Rage
          ära aja pada... üle 2km me ei ujunud..
          paah oli küll 2,5 km sa ei mäleta enam 100% oli küsi svennilt. algul tegime 1,5km -2km pärast 2km saun + 500 .

          Edu leedus, kaua eile viimsis jaurasite? ja kes turka võitis?

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #785
            Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

            Keilas on 800 EEKi kuu, jõusaal on praegusel ajal suht täis kui õhtusel ajal minna, aga ujulas leiab teatud aegadel täiesti tühjad rajad ning saab ujuda nagu Kuningas :)

            Comment

            • tolmuahv
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 2502

              #786
              Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

              Algselt postitas RudiTurbo
              Keilas on 800 EEKi kuu, jõusaal on praegusel ajal suht täis kui õhtusel ajal minna, aga ujulas leiab teatud aegadel täiesti tühjad rajad ning saab ujuda nagu Kuningas :)
              Kurat, kõik koguaeg ujuvad. Ma lõhkusin oma põlve suvel vutti mängides ära, nüüd käisin lõpuks remondis ja arst käskis ujuda. Aga ma ei oska. Niisama hulpida võin küll, aga kui ühe basseinipikkuse normaalselt krooli lasen, siis 3/4 peal kisub rütm sassi ja hing kinni. Kuidas normaalsed inimesed ujumistehnika on omandanud? Kaua see aega võttis?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #787
                Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                Algselt postitas tolmuahv
                Kurat, kõik koguaeg ujuvad. Ma lõhkusin oma põlve suvel vutti mängides ära, nüüd käisin lõpuks remondis ja arst käskis ujuda. Aga ma ei oska. Niisama hulpida võin küll, aga kui ühe basseinipikkuse normaalselt krooli lasen, siis 3/4 peal kisub rütm sassi ja hing kinni. Kuidas normaalsed inimesed ujumistehnika on omandanud? Kaua see aega võttis?
                kuu aega.. ära rahmelda... alguses võtsin ka mingi 2-4 basseinipikkust korraga.. ja siis puhkasin... sattusin ka lugema miskit spordiraamatut mis rääkis erinevate ujumistiilide tehnikast.. sealt panin ka paar näpunäidet kõrvataha.. enivei.. kuu ajaga (ca 10x ujumas käia) lased juba rahulikult 10-20 basseinipikkust jutti rahulikus tempos ja tunni aja jooksul siis 1,5km vabalt ära.. hiljem juba siis 2km ja rohkem.. põhiline on, et võta enda jaoks paras tempo alguses.. ja hiljem hakka sellele parajale tempole veidi vinti juurde lisama.. et tuleks ikka koormust ka..

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #788
                  Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                  Algselt postitas tolmuahv
                  Kurat, kõik koguaeg ujuvad. Ma lõhkusin oma põlve suvel vutti mängides ära, nüüd käisin lõpuks remondis ja arst käskis ujuda. Aga ma ei oska. Niisama hulpida võin küll, aga kui ühe basseinipikkuse normaalselt krooli lasen, siis 3/4 peal kisub rütm sassi ja hing kinni. Kuidas normaalsed inimesed ujumistehnika on omandanud? Kaua see aega võttis?
                  Võta 3-4 trenni, koos treeneriga. Näitab põhilised nüansid ära ja peale seda hakkab tulema.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #789
                    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                    Algselt postitas tolmuahv
                    Kurat, kõik koguaeg ujuvad. Ma lõhkusin oma põlve suvel vutti mängides ära, nüüd käisin lõpuks remondis ja arst käskis ujuda. Aga ma ei oska. Niisama hulpida võin küll, aga kui ühe basseinipikkuse normaalselt krooli lasen, siis 3/4 peal kisub rütm sassi ja hing kinni. Kuidas normaalsed inimesed ujumistehnika on omandanud? Kaua see aega võttis?
                    mu vend on ujumistreener, võid pm'ida kui tahad paar näidistundi vms
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #790
                      Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                      Algselt postitas ranka
                      Vilniuses kohas ja **** ma vihkanneid sitaseid lendavaid raudtorusid!!!! Võtsime kolme peale sviiid ja leedu keeles aitähh on "atsu" ja tere oli vist "salapeno".
                      Aitäh on aciu, tere on labas, tere hommikust labas rytas, tere päevast laba diena, tere õhtust labas vakaras, head ööd labanaktis ja head aega viso gero. Kui sind tänatakse on viisakas öelda nera už ka (pole tänuväärt). Hääldatakse kõike nagu kirjutatakse. Aga salapeno on jalapeno milles elutseb salmonella bakter :D Olge siis viksid ja viisakad ning näidake neile kuda meite maal pokkerit mängitakse.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #791
                        Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                        Algselt postitas ristijeesus
                        Aitäh on aciu, tere on labas, tere hommikust labas rytas, tere päevast laba diena, tere õhtust labas vakaras, head ööd labanaktis ja head aega viso gero. Kui sind tänatakse on viisakas öelda nera už ka (pole tänuväärt). Hääldatakse kõike nagu kirjutatakse. Aga salapeno on jalapeno milles elutseb salmonella bakter :D Olge siis viksid ja viisakad ning näidake neile kuda meite maal pokkerit mängitakse.
                        Vot labas oli :)

                        Igastahes peab nats kirjeldama ka. Teised praegu magavad, ma suht just oskendamast tulin, sest väga kehv on olla. Viimsis hakkasime kiirelt viina kuumutama, et jääks kooma. Kui muidu pilt kaob kiirelt siis täna ei suutnudki pildituks juua!!!! Igastahes hommikul kuuest lasime lennujaamas rummikokse võidu aga pähe ei hakanud, sest lennuhirm oli suur. Ütlen kohe ära, et karta ei ole tõesti midagi -- karta on rohkem ja nüüd kogu järgneva elu püüan neid lendavaid metalljunne vältida.

                        Lennukis kaine aga kui maha astusin siis tundusin, et jälle jube koomas. Mõttetu asi alko. Lendasime hotelli, enne sõime miski võiku ja vaatasime üle ka kasinni. Päris norm kasinn. Suht 24 tundi üleval olnud mõtlesime ,et pikutame tunni. Täpselt tunni magasingi ja nüüd kogu see tequila sitt tahab välja tulla sooja jutina ja silmad vesised, kui kilkpkonnad. Aga ei ole muret, külmkapp oli õllesid täis ja jube esimene luriseb sisse ning tunnen, et tervis täitsa tuleb.

                        Teised kaks sõdurit veel koguvad energiat!

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #792
                          Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                          gogo

                          Comment

                          • vilkar
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1290

                            #793
                            Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                            Algselt postitas ranka
                            Vot labas oli :)

                            Igastahes peab nats kirjeldama ka. Teised praegu magavad, ma suht just oskendamast tulin, sest väga kehv on olla. Viimsis hakkasime kiirelt viina kuumutama, et jääks kooma. Kui muidu pilt kaob kiirelt siis täna ei suutnudki pildituks juua!!!! Igastahes hommikul kuuest lasime lennujaamas rummikokse võidu aga pähe ei hakanud, sest lennuhirm oli suur. Ütlen kohe ära, et karta ei ole tõesti midagi -- karta on rohkem ja nüüd kogu järgneva elu püüan neid lendavaid metalljunne vältida.

                            Lennukis kaine aga kui maha astusin siis tundusin, et jälle jube koomas. Mõttetu asi alko. Lendasime hotelli, enne sõime miski võiku ja vaatasime üle ka kasinni. Päris norm kasinn. Suht 24 tundi üleval olnud mõtlesime ,et pikutame tunni. Täpselt tunni magasingi ja nüüd kogu see tequila **** tahab välja tulla sooja jutina ja silmad vesised, kui kilkpkonnad. Aga ei ole muret, külmkapp oli õllesid täis ja jube esimene luriseb sisse ning tunnen, et tervis täitsa tuleb.

                            Teised kaks sõdurit veel koguvad energiat!
                            norm tripp

                            aga krdi mis sellest lendamisest kardad ? mulle arusaamatu , mul just need lennkid kammivad või nagu sa ütled plekk purgud vms, või kardad muidu ka kõrgust?

                            Comment

                            • Koit
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 495

                              #794
                              Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                              kuidas cakes läheb muidu?

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #795
                                Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                                Tunnike tagasi, kui 50st 15st alles, siis kõik kolm meie meest olid veel tules. Keegi hitib ikka ära.

                                Comment

                                Working...