[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karel111
    Klubi Liige
    • Jan 2009
    • 27

    #751
    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=t58pyy3pSy0[/youtube]
    eks sa ise tead, mispärast see siin ripub

    Comment

    • runnar
      Grinder
      • Oct 2008
      • 740

      #752
      Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

      ma ei tea, ma vist objekte ei üüri...

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #753
        Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

        ranka kas sa kunagi SNGi oled tõsisemalt pelanud?

        estpatrickule sama küsimus

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #754
          Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

          Algselt postitas variatsioon
          ranka kas sa kunagi SNGi oled tõsisemalt pelanud?

          estpatrickule sama küsimus
          mina olen esimesed 2 kuud pokkeris. sealt ma oma algteadmised ammutasingi

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #755
            Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

            Pidin ammu kirjutama aga ei viitsinud, sest blog oli vajunud teisele lehele ning selle otsimine oleks omajagu aega võtnud. Hetkel waitinglistides ja siis paras aeg paar lauset kribada.

            a) Kuu KKVT
            Jaanuar hakkas väga hädiselt TrioBiidi pokkertoas, kus möödus kolmandik kuust ning pisarad tulid silma. Plönnipokus läks asi paremini ja tunnen, et nüüd võib juba pidada end sealseks regulariks, kuna starsi agromängudes prima rigged mängudesse ja sealt edasi koogi mega passiivsetesse mängudesse sisenemine nõudis omajagu kohanemist.

            b) See kuu alates järgmisest nädalast proovin teha lubatud neljanädalase tsükli - trenn/pokker/[???peod???]. Peod proovin ära jätta aga kui tuleb siis tuleb.

            Suht mõttetu post aga olen kõige ees jälle.

            Comment

            • 2ssapaar
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 423

              #756
              Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

              mul täpselt sama tsükkel käsil pokker/trenn

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #757
                Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                Algselt postitas 2ssapaar
                mul täpselt sama tsükkel käsil pokker/trenn
                Mis trenni teed?

                Comment

                • 2ssapaar
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 423

                  #758
                  Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                  hetkel põhiliselt jõusaal, aga üldiselt ka ujumine, jooks ja ratas

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #759
                    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                    Algselt postitas 2ssapaar
                    hetkel põhiliselt jõusaal, aga üldiselt ka ujumine, jooks ja ratas
                    Mul samad plaanid. Ratast kuivalt ei viitsi, siis kas ujumine või jooks aeroobseks ning otsa jõukas.

                    Comment

                    • lepisto
                      Jube Noob
                      • Sep 2009
                      • 172

                      #760
                      Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                      kahju, et nii kauged mehed olete, investeerisin 1200 eek kuupiletisse ja igapäevane ujumine + jõusaal garanteeritud
                      Kahjuks Viimsis muidu oleks saunas hea õlli libistada ja tasuta coachi võtta

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #761
                        Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                        Algselt postitas lepisto
                        kahju, et nii kauged mehed olete, investeerisin 1200 eek kuupiletisse ja igapäevane ujumine + jõusaal garanteeritud
                        Kahjuks Viimsis muidu oleks saunas hea õlli libistada ja tasuta coachi võtta
                        kes tänapäeval veel nii kõrget hinda julgeb küsida?

                        Comment

                        • lepisto
                          Jube Noob
                          • Sep 2009
                          • 172

                          #762
                          Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                          Viimsi SPA - tervis kalleim vara

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #763
                            Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                            Algselt postitas lepisto
                            Viimsi SPA - tervis kalleim vara
                            Kalev SPA-s sama komplekt tonni ringis maksab aga kurvatusega peab tõdema, see paras porno koht on. Esiteks ujumine on seal paras nuss. Tihti trennid sees ja osad rajad kinni ning siis teised rajad ülerahvastatud. Omas tempos ujuda suht võimatu, sest tihti mõni paks soome vanamutike ikka suudab ees hulpida ja pool ajast jälgi, et talle selga ei ujuks või vastupidi seljatagant mõni steroide täis jörgeni sugune turboujuja peale ei lendaks. Ükskord veel poole basseini peale mängiti veepalli ja seetõttu pool basseini oli kinni. Siis raja kohta oli vähemalt 8 ujujat. Hui sain ujuda ja ei hakanud seal tattide vahel slaalomit ka laskma. SPA-s väljas hoiatusi ei olnud, et pool basseini kinni ja muidugi ise ei märganud vaadata ka aga see "tünn" ajas küll väääääga tilti, et lähed trenni ja trenni teha ei saagi. Fuck off!

                            Lisaks veel niipalju, et alumised saunad ka alati täis ja kui kari lohve kerise ääres istuvad ning viimase 30 minuti jooksul ei ole ühtegi sahmakat leili visanud siis samuti lifetilt garanteeritud. Kui viimsis sellist probleemi ei ole siis kindlalt maksaks paar sotti peale.

                            Pärnus selles suhtes oli hea, et käisime nõukogu aegses ujulas ja raja kohta oli maksimaalselt kaks inimest. Kui läksid hommikul või paar tundi enne sulgemist siis võisid vabalt üksi ujuda, sama oli ka jõusaaliga. Lihtsalt nuts on nii trenni minna, kui tead, et alati saad keskendunult oma asjad ära teha.

                            Comment

                            • lepisto
                              Jube Noob
                              • Sep 2009
                              • 172

                              #764
                              Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                              Siis on Viimsis parem - kõik rügavad tööd teha ja ajavad raha taga - ujula ja jõusaal tavaliselt tühjad ca 3 inimest.
                              1200 on küll kirves aga ma käin mõnikord 2x päevas ja (pohmakaga) lihtsalt saunas, peale jooksu mullivannis.
                              Nii, et tegavust küll, samas 8 kuud trenni ei teinud - hakkasin jälle suitsetama ja jõin pmst iga päev vähemalt 2-3 õlut.
                              /tavaliselt baaris/ - kokku väljaminek ca 2000-3000 eek kindlasti. Tahan öelda , et igal juhul kasulikult sain.

                              Comment

                              • vilkar
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1290

                                #765
                                Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                                ujumine on teema , pole nüüd aasta tegelenud sellega aga üldiselt kokku mingi 9 aastat oma elust ujmis trennis käinud või niisama ujumas.

                                Viimane regulaarne ujumine oli perioodil 2008-2009 ja siis sai käidud 2-3 korda nädalas ja 2-2,5km per kord krooli ujutud. Õhtul tuli korralik uni peale ujumist ikka. Plaanis nüüd õismäel ujumas hakkata käima seal mingi 40 krooni kord vist vms mingi sooduse läbi :)

                                Comment

                                Working...