[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #706
    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Jätke meloni jutud, hakkasin just kotlette tegema.

    EDIT: isegi googeldasin

    For all those people who find it more convenient to bother you with their question rather than to Google it for themselves.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #707
      Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

      Tee kotletid riivsaiaga pealt kokku, siis on tulevad pealt head krõbedad ja seest mahlased. Ja ära sa seda viga tee, et üle praed :)

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #708
        Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

        Algselt postitas nomerlot
        Tee kotletid riivsaiaga pealt kokku, siis on tulevad pealt head krõbedad ja seest mahlased. Ja ära sa seda viga tee, et üle praed :)
        nomerlot, harrastuskokk?

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #709
          Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

          Algselt postitas Godspeed_EJ
          nomerlot, harrastuskokk?
          Nii ja naa. Mu päevatöö on nimelt kokandusega seotud.
          Aga ma pole kokk ega tee päevad läbi süüa, endale ja perele küll jah.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #710
            Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.



            Suht korralik turniir oli. Ühe küsitava mängu tegin AK ristidega, kui stäkiga 3600 avasin (13-14 järgi) 300 SB-lt, kiraaafa callis ja flop QJ4r. Cbetin, ta call ning turn oli risti. Siin oli natuke WTF I should do now aga lasin järgmise barreli kuna ca. 30% equityt peaks ikka olema + miskigi FE. Kiraafa callis, river blank ja läks check-check. Tal AQ ning pool stäkki läks. 1800 järgi.

            Sellega hingitsesin terve aja, kui hakkas bubble. No lihtsalt kõik plaanid bubbles läksid vett vedama. Pilleriin, kes oli väga tight-weak mängija istus mu paremal käel ja pidevalt andis mu BB-le walki kuivas väga väikeseks ning väga hea kaardijooksu tõttu hoidis hinge sees. Seda ka teises lauas oleva bubble poiss alex22. Siis kui planeerisin pilleriinil väiksed blindid üle lasta ning ajaga manipuleerides pillekale suured blindid peale lasta (enne must BB ja SB üle käia) siis teises lauas uimati oma 1.2 minutit + meie lauas üks ahv võttis aja ilmaaegu ning pidin ikkagi ise blaindid maksma. Shortide oivaliselt hea jooksu tõttu + plaani vett vedamisel tekkis juba oht, et ma jään ise bubblesse. Õnneks tegi alex saatuslikku vea ja läks UTG-tl allin, teda persetäis rahvast callis ja flop tuli 3 ruutut. Ühel tondil oli 36s ja sinna see alex läkski.

            Igastahaes Leedus näeme ja tsiteeriks siinkohal Patrickut:
            ESTPatrick says (9:33 PM):
            *lennupiletid asja ette kohe

            Nüüd Coronad ja käterätid kotti ja sauna.


            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #711
              Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

              triobet on ikkagi su kodu
              congrats!

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #712
                Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                Algselt postitas lebovend
                triobet on ikkagi su kodu
                congrats!
                ROFL no. See võrk seab üles coolereid. Mitu korda suht desperate olekus foldisin SB-lt AX käe, kuna lihtsalt FE puudus ja BB näitas suuremat ässa. Nõrgema närvikavaga vend oleks seal shovenud, "cooleri" saanud ning kodus närvitsenud. Setupite võrk.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #713
                  Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                  sellel oli räme overlay? Peksa msnis kui veel sellist pulli tuleb :D Aga Leedus minu teada 21 piir nagunii, et seekord veel andestan. Palju õnne ka siis, vaata, et Pilleriini telefoni numbriga tagasi tuled.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #714
                    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                    Algselt postitas lenC
                    sellel oli räme overlay? Peksa msnis kui veel sellist pulli tuleb :D Aga Leedus minu teada 21 piir nagunii, et seekord veel andestan. Palju õnne ka siis, vaata, et Pilleriini telefoni numbriga tagasi tuled.
                    10 x €500 paketti oli ehk kogusummas €5,000. Regas 16 inimest ehk €110 eest sai iga ahv €312.5 pileti. Miski -100% ROI-ga vend peaks ka sellise overlyga plussi jääma :P

                    Comment

                    • paradigmlost
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 421

                      #715
                      Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                      Ranka kelle cashi videosid sa soovitaksid kindlasti mul DC-st vaadata. Nolani omad olen ära vaadand (new kid on the block ja late night coaching seeriad). Valik on nii lai ja erinevaid seeriaid nii palju, et ma ei tea kust alustada. Tänan.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #716
                        Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                        nolanil on veel seeriaid btw

                        Comment

                        • runnar
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 740

                          #717
                          Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                          Algselt postitas ranka
                          Ühel tondil oli 36s
                          tänan komplimendi eest. kuidas sinna plaanis minna?

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #718
                            Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                            Algselt postitas runnar
                            tänan komplimendi eest. kuidas sinna plaanis minna?
                            lennupiletid ostetud juba 3 nädalat tagasi. lähme 05FEB 0700 lennuga. estonian airi otselend.

                            palun tont

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #719
                              Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                              wow, gg
                              oleks ma teadnud, oleks ka reganud ja hittinud :D

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #720
                                Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                                Algselt postitas hotcocacola
                                wow, gg
                                oleks ma teadnud, oleks ka reganud ja hittinud :D
                                aga tule ja osta sisse, pole kallis. odav

                                Comment

                                Working...