[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #496
    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Algselt postitas Ajuvaba
    on juhtunud, loodame, et varsti 200 ka. Pidasin silmas tglt uusi kohti kus mängid, et kuidas seal on? Kas 10BB/100?
    Vähe käsi, et midagi öelda ja ei tahaks tulevikku enustada. Küll aga vaatame seda mõne aja pärast, kui on kogunenud mingi sämpli suurune kätelaadung.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #497
      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

      ranka, nüüdsest oled paar päeva seal mänginud....
      kas on trio on sama rigged kui varem ?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #498
        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

        Algselt postitas hotcocacola
        ranka, nüüdsest oled paar päeva seal mänginud....
        kas on trio on sama rigged kui varem ?
        mkmk

        Regularid on seal tondid, kes lihtsalt EI FOLDI ja keda on pea võimatu readida siis seetõttu tuleb ka ulme biite. T7s callitakse OOP pohhuilt bette ja TXXX laual lastakse 2 streeti mõnuga ning riverisse tõmbavad oma tripsi/2 pair välja. Kui nad seda ei tee siis foldivad, kui teevad siis obv ei foldi ning siis tundubki, et asi on rigged.

        Üldiselt ABC pokker ja ei mingit mõtlemist, et äkki nüüd mängib tagasi. Vot ei mängi ja kui ootad oma kaarti ära siis makstase see ikkagi välja. Siiani tundub fishine aga tõesti tõesti käsi on liiga vähe ja tulemusekdi võiskid paremad olla, sest titelike vigu on ka omajagu tehtud.

        PS! Kui hästi maksad siis võin sulle 100NL 6max käsi, mul 24/7 datamineb.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #499
          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

          Viimase sessi lemmikkäsi

          Prima Network $100.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 457354
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          hotcocacola (CO): $117.18
          Trysbew (BTN): $124.35
          JokerpokerC (SB): $96.38
          Sangolten87 (BB): $101.00
          Hero (UTG): $141.61
          Mr_Juut (MP): $184.18

          Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with K K
          Hero raises to $3, Mr_Juut raises to $11, 4 folds, Hero raises to $30, Mr_Juut calls $19

          Flop: ($61.50) A 2 9 (2 players)
          Hero checks, Mr_Juut checks

          Turn: ($61.50) 2 (2 players)
          Hero bets $8.00, Mr_Juut folds

          Final Pot: $61.50
          Hero wins $58.50
          (Rake: $3.00)

          Comment

          • olavike
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1269

            #500
            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

            Mr_Juut? Nagu mingi eestlane oleks :D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #501
              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

              Algselt postitas olavike
              Mr_Juut? Nagu mingi eestlane oleks :D
              Espoo-st (Soome) keegi.

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #502
                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                heh, need väiksed betid on kõige homomad asjad üldse, ma ei oska kunagi nende vastu midagi peale hakata :D

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #503
                  Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                  Algselt postitas mislinn
                  heh, need väiksed betid on kõige homomad asjad üldse, ma ei oska kunagi nende vastu midagi peale hakata :D
                  See ongi hetkel kaval - see on hea blocking bet aga samas võib-olla ka tricky valuebet (board on lihtsalt nii kuiv). Seega, kui tal on nõrk käsi siis ta peab callima (pot oddsid head) ja kui tal monster ning tahab stäkke sisse saada peab tõstma. Anyway, kui ta oleks callinud oleksin miski $10 riveril ka pannud (kuigi siis hakkan mina oma kätt reetma).

                  Comment

                  • StripPoker
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 609

                    #504
                    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                    "Prima Network $100.00 No Limit Hold'em"?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #505
                      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                      Algselt postitas StripPoker
                      "Prima Network $100.00 No Limit Hold'em"?
                      Jah me oleme HCC-ga ju Prima Durrrrrrrrid. Vaata ta ka lauas.

                      Comment

                      • olavike
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1269

                        #506
                        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                        Algselt postitas StripPoker
                        "Prima Network $100.00 No Limit Hold'em"?
                        Ikka tasub ju olla seal toas, mis on kindlalt teatanud, et taotleb Eestis litsentsi :)

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #507
                          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                          Algselt postitas ranka
                          See ongi hetkel kaval - see on hea blocking bet aga samas võib-olla ka tricky valuebet (board on lihtsalt nii kuiv). Seega, kui tal on nõrk käsi siis ta peab callima (pot oddsid head) ja kui tal monster ning tahab stäkke sisse saada peab tõstma. Anyway, kui ta oleks callinud oleksin miski $10 riveril ka pannud (kuigi siis hakkan mina oma kätt reetma).
                          Oletame, et juut oleks ise peale sinu checki flopil 8$ pannud, mis sa teinud oleks? Callid? Kui callid, kas siis checkid turnil uuesti, lihtsalt huvitab, kuidas keegi teine käituks nende väikeste betide peale...need viimasel ajal nii popid..

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #508
                            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                            Algselt postitas mislinn
                            Oletame, et juut oleks ise peale sinu checki flopil 8$ pannud, mis sa teinud oleks? Callid? Kui callid, kas siis checkid turnil uuesti, lihtsalt huvitab, kuidas keegi teine käituks nende väikeste betide peale...need viimasel ajal nii popid..
                            Täpselt ja vaata, kui ma callin siis reedan juba oma käe. Olgu KK-ga on asi natuke trikim, sest mul siis suht 2-nd nuts aga kui mul oleks 99-QQ ja tal on KK siis ta juba teaks päris täpselt, kus ta asub.

                            Kuigi IP mulle need väikesed betid ei meeldi, sest nii või naa kontrollib poti suurust postsioonil olev mängija (tal lihtsam järgi checkida, kui riskida check-raisega).

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #509
                              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                              Saan õigesti aru, et sa paneksid otsa, kui tema oleks flopil 8$ pannud? Kui jh, siis kui palju?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #510
                                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                                Algselt postitas mislinn
                                Saan õigesti aru, et sa paneksid otsa, kui tema oleks flopil 8$ pannud? Kui jh, siis kui palju?
                                Ei saa. Ma vist calliks absoluutselt terve rangega ja turnil olenevalt käest kas check-call, check-raise või check-fold.

                                Comment

                                Working...