Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar
Asi ongi selles, et 55-ega ma ei saa mitte kuidagi floppides, kus ei ole setti jätkata. Ainuke hea flop on 234 aga kui tihti seda tuleb? Ja isegi kui tuleb siis kui rahad sisse lähevad siis olen suure tõenäosysega taga.
See, kas ma olin shorte kiusanud või mitte on ebaoluline, kuna 99% shortides ei jälgu lauda mitte üldse.
Asi ongi selles, et 55-ega ma ei saa mitte kuidagi floppides, kus ei ole setti jätkata. Ainuke hea flop on 234 aga kui tihti seda tuleb? Ja isegi kui tuleb siis kui rahad sisse lähevad siis olen suure tõenäosysega taga.
See, kas ma olin shorte kiusanud või mitte on ebaoluline, kuna 99% shortides ei jälgu lauda mitte üldse.
3 
6
K
Comment