[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #151
    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Algselt postitas hoss23
    Ei ole ment, mehaanik olen. Aga Linnar on ju pe*e, või mis?
    Seda ma ei tea aga minu jaoks on ta kloun, kes teeb alati tuju heaks, kui ta ila kuulata. Eriti, kui ta on koomas :D

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #152
      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

      No virgin ei ole ikka ;D aga väljendus oli kõvv

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #153
        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

        need samad prostid keda enne mainisid?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #154
          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

          Algselt postitas jrgn hell
          need samad prostid keda enne mainisid?
          Prostides oli asi kaugel. Kehad perfektsed, mõistused peas.

          Just taipupolega söömast tulime, käisime ka bodies revealed näitusel solarises. Järjekorrad meeletud, hind 170 krooni ja ajaliselt lastakse sisse. Kui järjekordi ja ajalist daatumit ei oleks, siis võiks jääda rahule :)

          Comment

          • VinQbator
            FPP Pro
            • Dec 2008
            • 214

            #155
            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

            Heh, tahtsime kah täna minna, aga järjekorda nähes keerasime insta otsa ringi.

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #156
              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

              linnar on vastav vend :D

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #157
                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                Algselt postitas ranka
                Just taipupolega söömast tulime, käisime ka bodies revealed näitusel solarises.
                Järgmine kord lähme KUMUsse. Me rankaga oleme ikka intelligentsed ja haritud inimesed mitte suvalised alkassid või arvutinohikud, kes kodust välja ei saa!

                Kus sa Linnarit nägid? Ma küll ei näinud. Või oli tema see tont, kes mu prillid ära lõhkus, et ma peaksin juppe otsides põrandal aelema?

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #158
                  Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                  Algselt postitas taipupole
                  Järgmine kord lähme KUMUsse. Me rankaga oleme ikka intelligentsed ja haritud inimesed mitte suvalised alkassid või arvutinohikud, kes kodust välja ei saa!

                  Kus sa Linnarit nägid? Ma küll ei näinud. Või oli tema see tont, kes mu prillid ära lõhkus, et ma peaksin juppe otsides põrandal aelema?
                  Linnar meelega lõhubki teiste prille, et need võtaksid asendi sisse ja otsiksid maas prille ja tükke ning tema samal ajal sutsab ära...

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #159
                    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                    Algselt postitas Pumper
                    Linnar meelega lõhubki teiste prille, et need võtaksid asendi sisse ja otsiksid maas prille ja tükke ning tema samal ajal sutsab ära...
                    Naine lubas foorumisse kirjutada või? Mine nõusid pesema.

                    Comment

                    • daljoh
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1032

                      #160
                      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                      hahaha nuts....

                      aga kuidas näitus oli muidu....oli asi seda hinda väärt?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #161
                        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                        Algselt postitas daljoh
                        hahaha nuts....

                        aga kuidas näitus oli muidu....oli asi seda hinda väärt?
                        Kui ei lähe siis millestki suurest ilma ei jää, kui lähed siis mööda selga maha ei jookse :) Mulle meeldis aga nats kallis :P

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #162
                          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                          Nädala sees pidi vist odavam olema. Rahvast ka äkki pole nii palju.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #163
                            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                            Algselt postitas Oliverk
                            Nädala sees pidi vist odavam olema. Rahvast ka äkki pole nii palju.
                            150 vist oli nädala sees, täna oli 170 :d

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #164
                              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                              Armastan äss kõrgeid value shovesid:

                              Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 370058
                              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                              Hero (BTN): $789.00
                              IntenseDawg (SB): $615.00
                              Mevrouwtjek (BB): $508.25
                              brianm15 (UTG): $600.00
                              SobraoBoY (CO): $621.40

                              Pre Flop: ($9.00) Hero is BTN with 8 A
                              1 fold, SobraoBoY raises to $17.40, Hero calls $17.40, 2 folds

                              Flop: ($43.80) 7 5 3 (2 players)
                              SobraoBoY bets $27.15, Hero raises to $84, SobraoBoY raises to $215.60, Hero raises to $771.60 all in, SobraoBoY calls $388.40 all in

                              Turn: ($1251.80) 3 (2 players - 2 are all in)

                              River: ($1251.80) 7 (2 players - 2 are all in)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/SobraoBoY'][/URL]

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #165
                                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                                Täna ei tee head mängu. Keskendumine null, pea ka uimane ning lendasin set vs overset ja tundsin, et väike tilt tulemas. Tõmbasin laudu vähemaks ja ikka ei suutnud hea mängu teha ning löön lauad hetkel kinni.

                                Loen foorumit, söön sihvkasid ja maybe loen miski raamatu läbi ehk läheb tunni-kahe pärast mind paremaks, kui ei siis naudin niisama sinist esmaspäeva.

                                Comment

                                Working...