[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #631
    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Ranka tundub lihtsalt nii nummi.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #632
      Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

      Algselt postitas Keiss
      Ranka tundub lihtsalt nii nummi.
      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AzSwBMCafyA[/youtube]

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #633
        Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

        Ranka pane käsi~!!!

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #634
          Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

          Algselt postitas Pahvak
          Lahe, peaks ka seda statideta mängimist proovima! Ainuke asi, millest ilmselt puudust tunnen on PFR/VPIP, et donke/rege ära tunda - muu on micros ilmselt standard. :)
          peale Hero on laus nagunii kõik donkid. Nii et ne nada pfr/vpip

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #635
            Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

            Algselt postitas antnx
            Ranka pane käsi~!!!


            Ma nit ja ei ole eriti huvitavaid käsi.

            Tegelt vastaste poolt Cakes ikka väga huvitavaid. Ei viitsi otsida aga kirjeldaks siin kohal paari.

            EP fish limbib, kaartide sahisedes folditakse minuni. Ma buttonil ja käes punaarmeed parimad võitjelad ehk ärtu ja ruutu äss ning panen panga suuruse ehk 4.5BB-lise tõste. Pisi-Blain foldib, Hiid-Blaind callib ja kalake fold-lahkub lauast. Flopp on K77. Blaind checkib, ma bet ta call. Turn blank, ta check, ma bet, ta call. River blank ja panin uue paugu ning ta läks all-in. Kägisesin ja ägisesin, kui roostes volga uks ning callisin ära. Blaindil KK. Good game.


            Järgmine huvitav käsi. Regull EP-lt tõstab, ma panen CO-lt calli poiss-kümme ärtudega ja button ka callib. Flop:


            Kes ei saa aru siis flopiks oli vana hea kaitseväe teenistusrelv ehk AK4. Ok EP checkib, ma checkin ja button ka checkib. Turniks tuli veel kõvem püss kokku:

            [
            Ehk AK47 laud. Siis jälle EP checks. Mõtlesin, et mu gutter keegi potti ei taha, siis üritan selle tuuri lasta ning lasi nats üle poole poti. Button foldis aga üllatuseks EP callis ning river oli jälle tühi nagu kuulõpul vilistv rahakotike. Ok ta checkis ja ma enam FE-d ei näinund ning checkkisin järgi. Üllatuseks vastane näitas mulle KK-d ehk kuningate setti...

            Siis kolmas käsi, mis meenub. Regularid mõlemad. EP tõstab, MB callib ja ma blindilt AKo-ga squeezen. Flop J48. Ma check, teised ka mind matkides kiirelt checkivad järgi. Turn on jälle poiss. Kurvalt checkin ning seda teevad sõpradki. Riveri K, mis lõi mul klahvi naerule ja panin poole potise valuebeti. EP mees foldis ja MP mees callis (kes regular) ning suht kindel, et tegi seda halvema käega ja best on split. Aga imestuseks ajasn silmad pähe punni, kui nägin kolme poissi enda ees ehk ahv callis AJ-ga :)
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            EDIT: ja ma ikka jube düsgraafik :)

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #636
              Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

              Tase kuidas sul fantaasia lendab isegi käte postitamisel :)

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #637
                Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                Ranka peaks pokkerist raamatu kirjutama, kasvõi elulooraamatu.
                Sulg jookseb ju ja kui muud mitte, siis Anne Veesaare elulooraamatut ikka biidiks.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #638
                  Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                  Algselt postitas nomerlot
                  Ranka peaks pokkerist raamatu kirjutama, kasvõi elulooraamatu.
                  Sulg jookseb ju ja kui muud mitte, siis Anne Veesaare elulooraamatut ikka biidiks.
                  Olen kirjutanud 15 lk raamatut ja rohkem never-ever ei kirjuta -- lihtsalt ei ole rahul kinniseotud kirjastiiliga. Olgu strateegia osas peab olema korrektsem aga kui saaks Sass Henno stiilis mahlaste väljenditega siis võib juba nac mõtlema hakata.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #639
                    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                    oled sa seda 15lk kellelegi lugeda andnud? ntx oma sõbrale keda usaldad ja kelle arvamus sulle korda läheb? . vb oled liiga kriitiline enda suhtes, mitte et see halb oleks. las sõber loeb läbi ja kui tal silmad säravad, siis lase edasi. usun, et sul on pajatada nii mõndagi.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #640
                      Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                      Algselt postitas pikk28
                      oled sa seda 15lk kellelegi lugeda andnud? ntx oma sõbrale keda usaldad ja kelle arvamus sulle korda läheb? . vb oled liiga kriitiline enda suhtes, mitte et see halb oleks. las sõber loeb läbi ja kui tal silmad säravad, siis lase edasi. usun, et sul on pajatada nii mõndagi.
                      See 15lk on juba mitu korda läbi loetud ning varsti peaks olema ka trükis. Vihje loed välja siit: http://ee.pokernews.com/uudised/2010...vitus-2864.htm

                      Comment

                      • Sebastian_du
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 232

                        #641
                        Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                        Algselt postitas ranka
                        See 15lk on juba mitu korda läbi loetud ning varsti peaks olema ka trükis. Vihje loed välja siit: http://ee.pokernews.com/uudised/2010...vitus-2864.htm
                        Tundub hüva lügemine olevat.

                        P.S Keskile eeskirjutajale Lewis Carroll ehk C.L. Dodgsoni seenetarbmimine küll suuretõenäosusega tõsi ei ole. Küll kannatas mees raskekujulise migreeni käes, millest tulenevalt tema taju reaalsusest võis erineda elik AIWS.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #642
                          Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                          Algselt postitas ranka
                          See 15lk on juba mitu korda läbi loetud ning varsti peaks olema ka trükis. Vihje loed välja siit: http://ee.pokernews.com/uudised/2010...vitus-2864.htm
                          ty, jälle targem

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #643
                            Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                            Fk, pean nädalalõpuni vist suppi lürpima. Pumperpoiss kolis pühapäeval minema ja kuna tal uues kodus veel ei ole netti siis eile tuli vanasse korterisse, mis on veel üle andmata. Kahjuks seal ühtegi molli ei olnud ning siis tuli minu juurde suppi tegema (elan põhimõtteliselt teiselpool risti). No supi vastu ei olnud midagi aga kui mul kapis on kolm potti, millest üks meenutab välimuselt 50 liitrist tünni siis pidi ta ikka selle võtma ning poolenisti täis ka tegema. Tõenäoliselt pool lastekodu saaks kolm päeva jutti söönuks.

                            EDIT: VÄGA OLULISELT TÄIENDATUD

                            Supiköögi pealiku Ranka sõnul läks supp väga kiirelt soojaks ja väga kergelt alla. "Peaks mainima, et päris hea lurr oli" lausus ta.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            EDIT:2 veel parem pidu
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #644
                              Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                              Algselt postitas ranka
                              No supi vastu ei olnud midagi aga kui mul kapis on kolm potti, millest üks meenutab välimuselt 50 liitrist tünni siis pidi ta ikka selle võtma ning poolenisti täis ka tegema. Tõenäoliselt pool lastekodu saaks kolm päeva jutti söönuks.
                              ;D made my day(loe:morning.)
                              nuts.äkki pumperil kavas veel mõne päeva sind "külastada".

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #645
                                Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                                Algselt postitas noname
                                ;D made my day(loe:morning.)
                                nuts.äkki pumperil kavas veel mõne päeva sind "külastada".
                                No ta läks eile jalku trenni peale supitseremooniat siis hakkasin juba kartma, et äkki pool ta jalkumeeskonda tuleb läbi...

                                Comment

                                Working...