[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #3526
    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    juhised ka:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #3527
      Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

      Ranka 24/7 ainult juurdlebki nende HTHU üle. Oled kõva töö ära teinud ja panustanud palju meie kõigi arengusse. Võid nüüd lõpuks ühe pindise avada ja naist minna rahuldama. ( Kujutan ette, et teine on päris kiimas juba ).

      Sulle ka üks bluffing guide:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #3528
        Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

        Kas õpilane avab 100% buttonilt? Kui jah, siis mida selle kohta graafik näitab? IMO on mikros suurema osa vastaste puhul nii, et kui nad märkavad, et sa 100% ajast avad, hakatakse ikka väga lightilt otsa lükkama.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #3529
          Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
          Kas õpilane avab 100% buttonilt? Kui jah, siis mida selle kohta graafik näitab? IMO on mikros suurema osa vastaste puhul nii, et kui nad märkavad, et sa 100% ajast avad, hakatakse ikka väga lightilt otsa lükkama.
          Jah. Avab buttonilt 100% käsi. Foldima hakkab alles siis, kui tõesti vastane on maniakaalne. Enamus ei ole.

          Natuke aega tagasi vaatasin käsi üle. Trash range (23o, 34o, 72o jne) kaotas minraise tehes -35BB. Vaatasin üle ka stackide sügavuste järgi: 8-12, 13-16, 17-20, 21-25. Ainuke vahemik, kus käed kaotasid (-70BB) oli 13-16BB, aga tõenäoliselt on see sample tagajärg.

          Minu kogemused on teised. Mitte keegi ei hakka otsa lükkama.

          TÕESTUS JA VASTUS KÜSIMUSELE: MIKS AVADA 100% KÄSI

          Lasin teha järgneva filtri (sulgudes olevad arvud on üldpopulatsioon ilma efektiivse stäki filtrita)

          10-25BB STÄKID
          • 866 mängijat
          • 11 698 kätt (16 164)
          • 3Bet PF: 22% (22%)
          • Fold to F CBet (non-3B): 42% (43%)
          • Fold to Steal vs Minraise: 27%

          Kuna mängitakse OOP 73% käsi, millest 22% 3betitakse ehk 51% flatitakse. Sellest rangest 42% ajast check-folditakse jätkupanusele, siis on ideaalne tsenaarium varastada väikeseid panku.

          CBetimisel soovitan kasutada:
          • 10/20 levelil bettida t30 ilma käeta, t40-t80 käega (olenevalt flopist ja käest)
          • 15/30 levelil bettida t40/t50 ilma käeta, t50-t80 käega (olenevalt flopist ja käest)
          • 20/40 levelil bettida t50/t60 ilma käeta, t60-t80 käega (olenevalt flopist ja käest)

          Üldiselt 15/30 levelist saadik ei ole vaja üle poole poti bettida. Riveriks saad väga easylt rahad sisse, kui vaja. Suuremalt bettida, kui põhjus.

          See buttoni mäng. OOP mängida üle 15BB stäki kindlasti üle 50% käsi.

          TÄPSUSTUS:
          Buttonilt foldides on kaotuseks -50BB. Seega, kui suudad käega kaotada vähem kui 0.5BB-d (ehk 50BB/100), on see parem (suurem EV), kui foldimine.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #3530
            Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

            Lisan veel niipalju, et selline robot-strateegia kehtib $3,5-stes. Muude limiitide kohta puuduvad andmed, aga arvan, et töötab sama edukalt ka seitsmestes. 15-nestes tõenäoliselt enam mitte ja nii kõrgele ei olegi asja, kui minna botti panema.

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #3531
              Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

              Täna üle pika aja vaatasin mängu ning kohe hakkas silma 24o-ga minraise call OOP-lt.
              kas õpilane on varem pokkeriga kokku puutunud?

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #3532
                Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                On juba tekkinud teooriad, et WARP DRIVE on täiesti reaalne ja tehtav asi, mis võimaldab kiirusi rohkem kui 10 korda valguse kiirus. On lihtsalt veel teatud aga'd ning kütuse probleemid asja juures, kui teadus need lõpux lahendab, siis peaks asi olemas olema ning lähimad tähed on easy game :P

                Järgmised 5 sajandit saavad kosmoseavastustes nii huvitavad olema, et ära suremine oleks patt :D

                Kujutage ette, kui kuskil ongi planeet, kus on evolutsioon enamvähem inimrassiga sarnased olendid välja kujundanud ning nende maailm enamvähem samakaugele arenenud kui meil. Millised automargid ja naised ja filmid neil seal kõik on, tra kui huvitav olex nende planeedile chillima minna :D

                Või planeet, kus on ainult kiimas naised, rääkida veel ei oska ja jooxevad ainult mööda lagendike palja tussiga ringi ja otsivad süüa:D

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #3533
                  Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                  Лучше хуй в руке, чем пизда на горизонте.

                  Comment

                  • Gang Starr
                    FPP Pro
                    • Sep 2012
                    • 231

                    #3534
                    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                    ranka näitad seda robotabelit meile ka?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #3535
                      Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                      Algselt postitas Char Vaata postitust
                      kas õpilane on varem pokkeriga kokku puutunud?
                      Vastus su küsimusele peitus esimeses postis:
                      Ise ka õpetan ühte inimest. Pokkerit mängis enne for fun ja leake täis. Nüüd 4 päeva mänginud. Alustasime väga easy ja leake täis strateegiaga, et aru saaks üleüldse positsioonidest jne. Nüüd täiendatud.


                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #3536
                        Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                        Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                        On juba tekkinud teooriad, et WARP DRIVE on täiesti reaalne ja tehtav asi, mis võimaldab kiirusi rohkem kui 10 korda valguse kiirus. On lihtsalt veel teatud aga'd ning kütuse probleemid asja juures, kui teadus need lõpux lahendab, siis peaks asi olemas olema ning lähimad tähed on easy game :P

                        Järgmised 5 sajandit saavad kosmoseavastustes nii huvitavad olema, et ära suremine oleks patt :D

                        Kujutage ette, kui kuskil ongi planeet, kus on evolutsioon enamvähem inimrassiga sarnased olendid välja kujundanud ning nende maailm enamvähem samakaugele arenenud kui meil. Millised automargid ja naised ja filmid neil seal kõik on, tra kui huvitav olex nende planeedile chillima minna :D

                        Või planeet, kus on ainult kiimas naised, rääkida veel ei oska ja jooxevad ainult mööda lagendike palja tussiga ringi ja otsivad süüa:D
                        IRV@viimane lause :)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #3537
                          Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                          Algselt postitas Gang Starr Vaata postitust
                          ranka näitad seda robotabelit meile ka?
                          Ei ole otsest robotabelit. On jutuke stiilis: http://www.pokkeriprod.com/2012/05/02/husng-strateegia/ Aga nüüd natuke täiendatud.

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #3538
                            Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                            On juba tekkinud teooriad, et WARP DRIVE on täiesti reaalne ja tehtav asi, mis võimaldab kiirusi rohkem kui 10 korda valguse kiirus. On lihtsalt veel teatud aga'd ning kütuse probleemid asja juures, kui teadus need lõpux lahendab, siis peaks asi olemas olema ning lähimad tähed on easy game :P

                            Järgmised 5 sajandit saavad kosmoseavastustes nii huvitavad olema, et ära suremine oleks patt :D

                            Kujutage ette, kui kuskil ongi planeet, kus on evolutsioon enamvähem inimrassiga sarnased olendid välja kujundanud ning nende maailm enamvähem samakaugele arenenud kui meil. Millised automargid ja naised ja filmid neil seal kõik on, tra kui huvitav olex nende planeedile chillima minna :D

                            Või planeet, kus on ainult kiimas naised, rääkida veel ei oska ja jooxevad ainult mööda lagendike palja tussiga ringi ja otsivad süüa:D

                            Isegi, kui see warp drive on suuteline 10x valguse kiirusel asju liigutama, siis ainuüksi meie enda kodugalaktika, linnu tee, kaugemasse tippu "sõitmiseks" kuluks 12000 aastat :) ULME!!! :)
                            Lisaks on veel hoomamatu, et meie linnutee galaktikas on tähti, umbes nagu meie päike, 200 miljardit tükki. Ja meile täna teadaolevalt on sarnaseid galaktikaid nagu linnutee, hinnaguliselt 100 miljardit tükki. Ja meie galaktika on ikka väga tilluke võrreldes teistega. Kui nüüd edasi mõelda, et kas kuksil võib veel elu olla, siis oleks ülimalt naiivne üldse arvata, et me oleme ainukesed :)

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #3539
                              Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                              Isegi, kui see warp drive on suuteline 10x valguse kiirusel asju liigutama, siis ainuüksi meie enda kodugalaktika, linnu tee, kaugemasse tippu "sõitmiseks" kuluks 12000 aastat :) ULME!!! :)
                              Lisaks on veel hoomamatu, et meie linnutee galaktikas on tähti, umbes nagu meie päike, 200 miljardit tükki. Ja meile täna teadaolevalt on sarnaseid galaktikaid nagu linnutee, hinnaguliselt 100 miljardit tükki. Ja meie galaktika on ikka väga tilluke võrreldes teistega. Kui nüüd edasi mõelda, et kas kuksil võib veel elu olla, siis oleks ülimalt naiivne üldse arvata, et me oleme ainukesed :)
                              Ka mina arvan, et me ei ole üksi. Küll aga arvan, et mitte ükski maaväline mõistuslik tsivilisatsioon ei ole maad külastanud. Vandenõu teoreetikutele on muidugi see üks magusamaid teemasi. Ala, et on külastanud, aga inimkonnale ei anta teada, sest muidu toimuks kollaps - miks peaks üleüldse enam ise edasi mõtlema, kui meist arenenumad külalised annaksid tehnoloogia niisama ning lahendaks meie igapäeva mured ja probleemid.

                              EDIT: ja arvutuste kohasel võib olla mõistuslikke tsivilisatsioone tuhandeid. See oli ka ajendiks miks tehti SETI programm.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #3540
                                Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                                Tehti Sam Farhat. Calliti pasaga ära ning järgmised käed pandi lihtsalt sit out. Ju anti alla ja võeti uus lobby, kui välja ei imetud. Tegu regular fishiga. Sit out läks insta. Tõenäoliselt juba callimisel vajutas või oli misclick.


                                Poker Stars $98.12+$1.88 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 2251644
                                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                                BTN/SB: t530 26.50 BBs
                                Hero (BB): t470 23.50 BBs

                                Pre Flop: (t30) Hero is BB with A 9
                                BTN/SB raises to t40, Hero raises to t470 all in, BTN/SB calls t430

                                Flop: (t940) 7 4 J (2 players - 1 is all in)

                                Turn: (t940) T (2 players - 1 is all in)

                                River: (t940) Q (2 players - 1 is all in)

                                Final Pot: t940
                                BTN/SB shows 3 K (high card King)
                                Hero shows A 9 (high card Ace)
                                Hero wins t940

                                Comment

                                Working...