Owner85-Nl100FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #271
    Re: Starsi FR @NL25-Nl50

    oliver sa oled tõsine printer!

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #272
      Re: Starsi FR @NL25-Nl50

      Welcome back, champ

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #273
        Re: Starsi FR @NL25-Nl50

        Hehee, endal ka plaanis alustada uuesti lähipäevil NL5'ga :)
        Mitme bi'ga alustasid?

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #274
          Re: Starsi FR @NL25-Nl50

          hei hei priidix ja 15bi :)

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #275
            Re: Starsi FR @NL25-Nl50

            Lahe Oliver, peaks tulevikus mõne ühissessi nl5-s tegema.

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #276
              Re: Starsi FR @NL25-Nl50

              Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
              Lahe Oliver, peaks tulevikus mõne ühissessi nl5-s tegema.
              me peaks mõne ühis drinking sessioni tegema

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #277
                Re: Starsi FR @NL25-Nl50

                Tuli ka kompliment tänases sessis "01hroswith: that mother****er is crazy"

                Comment

                • FreakyJason
                  Klubi Liige
                  • Jan 2009
                  • 1381

                  #278
                  Re: Starsi FR @NL25-Nl50

                  Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                  Lahe Oliver, peaks tulevikus mõne ühissessi nl5-s tegema.
                  Septembris võiks Tartus klubijoomingu tripi teha Oliveriga :)

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #279
                    Re: Starsi FR @NL25-Nl50

                    Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
                    Septembris võiks Tartus klubijoomingu tripi teha Oliveriga :)
                    see sai minuarust juba kokkulepitud :D

                    Comment

                    • FreakyJason
                      Klubi Liige
                      • Jan 2009
                      • 1381

                      #280
                      Re: Starsi FR @NL25-Nl50

                      Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                      see sai minuarust juba kokkulepitud :D
                      Jah, aga Hossi on ka vaja kaasa :D

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #281
                        Re: Starsi FR @NL25-Nl50

                        Natuke on juba klõbistatud,nüüd nl5 ja nl10 segamini,täna sai kahe fishiga natuke juba isiklikuks mindud aga nende kaardi jooks mind ei soosinud,ning mõneskohas tekkis big balls tunne aga sai valitud valed kohad aga lõpp sai ikka kenasti lõpetatud!

                        Eile ja täna siis!

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #282
                          Re: Starsi FR @NL25-Nl50

                          Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
                          Jah, aga Hossi on ka vaja kaasa :D
                          true,aga kas ta selleks ajaks juba kodimatka ei plaani?

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #283
                            Re: [NL25-50] Starsi FR

                            Korralikult nüüd ennast NL25 sisse seadnud BR selle limiidi jaoks on mehine,NL5 to NL25 50k!
                            Kuna soov on see kuu ära teha Platinum tase siis tuleb iga päev mängida vähemalt 7500k,et see saavutada aga RB vahe on juba märgatav ja tuleb pingutada,loodetavasti järgmine kuu algus NL50!






                            Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1868093
                            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                            SB: $30.00
                            BB: $26.13
                            UTG: $13.03
                            UTG+1: $4.48
                            MP: $37.97
                            CO: $27.90
                            Hero (BTN): $25.00

                            Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with Q A
                            3 folds, CO raises to $0.75, Hero calls $0.75, 1 fold, BB calls $0.50

                            Flop: ($2.35) Q Q Q (3 players)
                            BB checks, CO bets $1.50, Hero calls $1.50, BB calls $1.50

                            Turn: ($6.85) 2 (3 players)
                            BB checks, CO checks, Hero bets $3, BB calls $3, CO calls $3

                            River: ($15.85) 8 (3 players)
                            BB bets $20.88 all in, CO folds, Hero calls $19.75 all in

                            Final Pot: $55.35
                            BB shows 5 5 (a full house, Queens full of Fives)
                            Hero shows Q A (four of a kind, Queens)
                            Hero wins $53.35
                            (Rake: $2.00)
                            Last edited by Owner85; 25.08.12, 07:54.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #284
                              Re: [NL25-50] Starsi FR

                              WD! Edasi ainult ülespoole :)

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #285
                                Re: [NL25-50] Starsi FR

                                Väga ilus. Pane graafikuid ka.

                                Comment

                                Working...