Owner85-Nl100FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #256
    Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

    Reedeti on freeroll aga osavütt 2€ mille eest saad ticketi ja baarist siidri või õlle lunastada!
    Laupäeviti on rebuy 5€ turna,baarikrediit siis auhinnaks + punniarvestus ja mingit triobeti nänni ka!

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #257
      Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

      Eile sai 700$ Milestone hititud starsis,päris muhe tunne oli kui istud lauas kus tuled lähevad põlema ja mõtled palju nüüd kukub :)
      Ilmselt minu kasuks et 4 villanit foldisid kuna ilmselt siis vb minu 4 poleks enam hea olnud!

      Üleüldse on siis jaanuar siiani parim kuu üldse olnud,käsi mängitud 85k umbes

      MILESTONE hand siis
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by Owner85; 31.01.12, 10:18.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #258
        Re: Starsi FR @NL25-Nl50

        gz :) + solid tableselect, kui ma ei eksi siis üks regular ainult.

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #259
          Re: Starsi FR @NL25-Nl50

          Algselt postitas Priidix Vaata postitust
          gz :) + solid tableselect, kui ma ei eksi siis üks regular ainult.
          tableselct on suht tugev tõesti vb sa arvasid ära kes olen,isegi imestan et nagu mida teevad 7 regi ja 2 scortstack ühes lauas,pointless imo see kõvatamine regide vahel et kelles rohkem mune on! ja palju eestlasi selectivad ka suht halvasti

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #260
            Re: Starsi FR @NL25-Nl50

            kuu numbrites siis
            FR 25-50 1.5k +rb 500 ja +milestone 700$ =2.7k mängulist praaki ka palju sees et oleks saaanud palju palju paremini veel!

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #261
              Re: Starsi FR @NL25-Nl50

              Mitme käe peale see on? :)

              EDIT: Nevermind, õpi lugema.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #262
                Re: Starsi FR @NL25-Nl50

                Milestoni hittida vinge, ma ka ükskord saanud aga 27o hittis milestone kõigilt ära oma mastiga.

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #263
                  Re: Starsi FR @NL25-Nl50

                  braaag:soliidselt p****s kuu algus aga eks välja tulen!

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #264
                    Re: Starsi FR @NL25-Nl50

                    ää põe. Mul selle kuu esimene sess oli -7 BI :D

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #265
                      Re: Starsi FR @NL25-Nl50

                      Väike update,käsi mängitud 55k aga endiselt miinuses,väga halba jooksu näinud ja obv mingitel sessidel ka sellest tingitud spew ja tilt,paar viimast sessi juba + tootnud ja eilne öö oli ka päris kena!

                      Kuna meil mõnus ja muhe skype grupp siis ilmselt ei ole ka august raske välja saada,sest nõu ja abiga toetavad sealsed grinderid!

                      eilne öö siis
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #266
                        Re: Starsi FR @NL25-Nl50

                        Kuna microt ja lowd ei biidi siis vaatasin mis tunne vahepeal võita ka on ja succes!

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #267
                          Re: Starsi FR @NL25-Nl50

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Pokutaja
                            Julm Donk
                            • Feb 2012
                            • 84

                            #268
                            Re: Starsi FR @NL25-Nl50

                            Üle EV ak 5 BI aga ega jah, NL2 saab võitu maitsta tavaliselt.

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #269
                              Re: Starsi FR @NL25-Nl50

                              Algselt postitas Pokutaja Vaata postitust
                              Üle EV ak 5 BI aga ega jah, NL2 saab võitu maitsta tavaliselt.
                              EV tekkis 4way AI kus ma ees olin ja pidas käsi

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #270
                                Re: Starsi FR @NL25-Nl50

                                Vaikselt hakkan siis uuesti pusima,kuna tugevamast osast suvest hakkab ühele poole saama ja tööl vaiksemaks minema hakkab siis tekib aega ka ,et uuesti grindima hakkata,kuna BR jätsin enne suve olematu summa juhuks kui isu väheke mängida siis tuleb alustada Nl5st,deposiiti tegema ei hakka,sest nl25 väga kaua aega ei tohiks minna!
                                Sai ka tehtud täna esimene sess,kasum on mehine,kuigi sette ega prf AI polnudki pmts mis oleksid raha toonud vaid bet bet for value ja head foldid!

                                Comment

                                Working...