Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50
Reedeti on freeroll aga osavütt 2€ mille eest saad ticketi ja baarist siidri või õlle lunastada!
Laupäeviti on rebuy 5€ turna,baarikrediit siis auhinnaks + punniarvestus ja mingit triobeti nänni ka!
Reedeti on freeroll aga osavütt 2€ mille eest saad ticketi ja baarist siidri või õlle lunastada!
Laupäeviti on rebuy 5€ turna,baarikrediit siis auhinnaks + punniarvestus ja mingit triobeti nänni ka!
3
4

Comment