Owner85-Nl100FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #226
    Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

    Algselt postitas soouni Vaata postitust
    Väga kena areng! Kindel eeskuju. Jätka samas vaimus.
    Tänud:)

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #227
      Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

      Niih,räägime siis arengust,sai täna mixitud NL25 ja NL50 tulemus -350 alla EV 200,mängust ei ole mõtet rääkida!
      Jätsin 30BI NL5 jaoks alles ja ülejäänud cashisin,2 korda olen 0ist 1k+rolli ehitanud kui tahan siis sudan ka seekord,ehk vb endale ka vaja tõestada või saada tõestust kas biidin või mitte!
      Uuendusi hakkan tegema iga 5k pärast koos graphidega,eks siis saate arengut vms näha:)

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #228
        Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

        Ning mis veel,et homsest ehk 1 Aprillist loodan suitsuga hüvasti jätta,staasi on juba 12a,selle aja jooksul on üks 6e kuune break olnud ja kui keegi peaks mind koni kimumas nägema siis talle kuulub see!Ps- Pole Aprilli nali

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #229
          Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

          Nuja....see sama summa kulub mul kuus suitsude peale. Edu :)

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #230
            Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Nuja....see sama summa kulub mul kuus suitsude peale. Edu :)
            Õudne või mis?:)

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #231
              Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

              Sott kuus maksta polegi ju palju, et saada endale selline hingematvalt ilus respiratoorne süsteem:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #232
                Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                kas kõik järiest saavad 100€ või ainult esimene?

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #233
                  Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                  Järjest

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #234
                    Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                    Pane endast pilt ka, siis kergem bumhuntida.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #235
                      Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                      no sellest koogist ma tahan küll tükikest saada lähem jooma kunagi?

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #236
                        Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                        no sellest koogist ma tahan küll tükikest saada lähem jooma kunagi?
                        hahah,nii kergelt nge ei tõmba,obv pean nädala tilgast ka eemal kindlasti olema:)

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #237
                          Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                          Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                          hahah,nii kergelt nge ei tõmba,obv pean nädala tilgast ka eemal kindlasti olema:)
                          joodan su t2is, topin tobi suhu panen põlema .. teen pilti .. 100€ for me right?

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #238
                            Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            joodan su t2is, topin tobi suhu panen põlema .. teen pilti .. 100€ for me right?
                            not?

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #239
                              Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                              Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                              Uuendusi hakkan tegema iga 5k pärast koos graphidega,eks siis saate arengut vms näha:)
                              Ootan graphe!

                              GL aprillis!

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #240
                                Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                                Grapfita uuendus,tehtud 3.6k 6bi alla EV winrate 14bb/100,tase on kohutav,edasi hakkan mängu improvema ja natuke loosemaks

                                Comment

                                Working...