Owner85-Nl100FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #211
    Re: Maast madalast jälle pihta:)

    kes moraalse kahju hüvitab, et Sa eile masetsema pidid, et ei biidi :(

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #212
      Re: Maast madalast jälle pihta:)

      Algselt postitas Dogers Vaata postitust
      kes moraalse kahju hüvitab, et Sa eile masetsema pidid, et ei biidi :(
      ka õige,see moraalne pool tglt suurem,kahjuavalduse tegema vist:)

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #213
        Re: Maast madalast jälle pihta:)

        Mõningad küsitavad käed,äkki mõni targem annaks nõu!

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        ja üks haige setup,kõik villianid antud käes 40+ tegelased!

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by Owner85; 26.10.10, 15:04.

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #214
          Re: Maast madalast jälle pihta:)

          1. oleneb vastasest, pigem vist calliks.
          2. ez call minu arvates, raisega ei saa eriti paremaid käsi callima.
          3. Check calliks olenevalt vastase riveri agg ja betisizest.

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #215
            Re: Maast madalast jälle pihta:)


            me like fridays

            ning lumepall läks ka veerema:) http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=5208
            mott laes

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #216
              Re: Maast madalast jälle pihta:)

              Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
              mis siin siis toimub? 40/80 blindidega sihuke muuv?

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #217
                Re: Maast madalast jälle pihta:)

                Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                mis siin siis toimub? 40/80 blindidega sihuke muuv?
                ei oska tõesti öelda mis seal toimus,vana turka ka juba!

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #218
                  Re: Maast madalast jälle pihta:)

                  Võib lukku ära panna!http://foorum.pokkeriprod.com/entry....istmas-special! blog sai tehtud!

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #219
                    Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                    Hey Hopsti väiksed ja suured tegijad!

                    Väike areng on toimunud vahepeal ning kolistan NL25 ja ka Nl50 käsi kokku vast 10k tehtud,kuigi sealne jooks on nii ja naa hetkel 5bi alla EV aga taseme poolest täiesti biiditav,regid on kehvapoolsed ikkagi on ka noori jumalaid ja vaalad on ikka vaalad ainult et neil on rohkem raha!
                    Kuu eesmärgid tulevad ilmselt ära,ehk siis platinum ja ka 500$ kasumit ning 300$ boonus+stellarid aga nädalake on veel aega ja kasum võib muutuda igalepoole?
                    Syas @tables!!!

                    Comment

                    • Strateeg
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jul 2009
                      • 303

                      #220
                      Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                      GL! Jälgisin vanasti ka su päevikut, oled nüüd FR peale pidama jäänud?

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #221
                        Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                        Tore teada et keegi ka huvi on tundnud:)
                        Aga olen pidama jäänud jah,kui kunagi midagi muutma peaks siis vb HU proovida aga 6max hetkel tundub räige action field:)

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #222
                          Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                          Niih NL50mnega vsjoo selleks korraks

                          täna siis -250 pole paha,jooks nagu standartselt täis saast,kaks korda hitin top seti supernova regu vastu kes obv ise on mingi -5k ja callitakse pot bette ja riverdab või turnerdab endale rea,50bb flippid kaotasin kõik+enda sitta ka!

                          See limiit pole veel minu jaoks ilmselt!
                          Nl25t edasi laskma,ajab seal ka rulli kokku natuke!

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #223
                            Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                            Sai siis tehtud Pärnu turniirile piletijahti aga jah 12koht,10 said piletid,flip ei tahtnud tulla,vigu pmts polnud,kui siis esimestel levelitel,mis ebaoluline!

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #224
                              Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                              Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                              Sai siis tehtud Pärnu turniirile piletijahti aga jah 12koht,10 said piletid,flip ei tahtnud tulla,vigu pmts polnud,kui siis esimestel levelitel,mis ebaoluline!
                              Valus jah ilma jääda niimoodi. Olime vist ühes lauas algul, õnneks mul lõppes see jama varem ära.

                              Comment

                              • soouni
                                Grinder
                                • Jul 2010
                                • 771

                                #225
                                Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                                Väga kena areng! Kindel eeskuju. Jätka samas vaimus.

                                Comment

                                Working...