Owner85-Nl100FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #196
    Re: Maast madalast jälle pihta:)

    Ürituseks oli siis Saadjärve karikas ja meeskondi oli oopis 11,Max oli 12 aga Tln omad ei jõudnud mingeil põhjustel,tase oli hea,JKL ja JK tammeka noortekoondise vennad,kuigi aru ei saa kui Kristal nad sinna lasi üldse,enivai,võit/kaotus/viik/ ja viimane läks pennalde peale kus teises ringis eksisime,häisima jääb see et tammeka vastu olime 2-0 ees ja lasime 2 tagasi lüüa.endal oli hea võimalus ka 3-0 lüüa aga kaitse sai vahele!
    pikk päev seljataga 10.00-18.30 ja ilmselt jääb ka sess ära ja valin mingi hea muuvi selle asemel:)

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #197
      Re: Maast madalast jälle pihta:)

      Sooviks siis tagasi sidet raskematele kätele!

      1.33/4/3 40kätt

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      2.39/18/2 120kätt

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      3.kõik fishid 35-45 VPIP

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      4.17/7/7 100kätt

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      ja midagi ilusat ka

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #198
        Re: Maast madalast jälle pihta:)

        pokker on lahe mäng,KUI AINULT KÄED PEAKSID JA TOODAKSID,aga muidu see poleks ju pokker,kui alati ees olles ka võidad,paar huvitavamt kätt ka!

        24/7/1

        väga huvitav viis kuida AA mängida

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Siin käes jooksis juhe kokku,villian 60/2/2 mingi 60 kätt
        kõik callid olid suht insta veel.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #199
          Re: Maast madalast jälle pihta:)

          [QUOTE=Owner85;233564]pokker on lahe mäng,KUI AINULT KÄED PEAKSID JA TOODAKSID,aga muidu see poleks ju pokker,kui alati ees olles ka võidad,paar huvitavamt kätt ka!

          24/7/1

          väga huvitav viis kuida AA mängida

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Siin käes jooksis juhe kokku,villian 60/2/2 mingi 60 kätt
          kõik callid olid suht insta veel.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #200
            Re: Maast madalast jälle pihta:)

            pokker on lahe mäng,KUI AINULT KÄED PEAKSID JA TOODAKSID,aga muidu see poleks ju pokker,kui alati ees olles ka võidad,paar huvitavamt kätt ka!

            24/7/1

            väga huvitav viis kuida AA mängida

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Siin käes jooksis juhe kokku,villian 60/2/2 mingi 60 kätt
            kõik callid olid suht insta veel.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #201
              Re: Maast madalast jälle pihta:)

              weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager

              gg:)

              Comment

              • lypsja
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 270

                #202
                Re: Maast madalast jälle pihta:)

                ma pelan praegu NL2-s ja NL5-s ja mis puudutab AA-d siis äratundmisrõõm oli suur :) kusjuures ülepaarina ilma ridade ja mastide võimaluseta tihti callitakse tuimalt lõpuni - ei tea kas värisevad kahe paari või kolmiku ees :))) või nad ei saa aru mis neil käes on :)

                viimase käe juures on sellise statsidega venna puhul pea alati masti tõmme käes ja mina kütan julmalt all-in (ei meenu eriti neid kordasid kus oleksin taga olnud ja oleks villase poolt callimata jäetud - muidugi kurb et aegajalt nad hitivad, aga statistika vastu me ei saa) :)))

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #203
                  Re: Maast madalast jälle pihta:)

                  Kas asi on minus või ma ei näe ühtegi hästi mängitud kätt.

                  1. Miks nii väike 4bet?
                  2. Sama küsimus
                  3. Miks sa tahad seda kätt OOP mängida nii hirmsasti? NL5 ei leia paremaid spote?
                  4. PF Shippida ei taha?
                  5. Mis kätt sa biidid?
                  6. Kehv äss OOP. Muck it või squeeze. Call tundub kõige kohutavam liigutus

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #204
                    Re: Maast madalast jälle pihta:)

                    Hey kõigile!

                    Pole päevikus midagi eriti rääkinud kuna midagi erilist pole juhtunud,kui ainult see grindin oma BR nullist üles ja täitsa rahuldavalt!Avastasin enda jaoks uue väljakutse ja selleks on HUsng-s,kuni eilsee õhtuni oli kõik väga ilus,200+ mängu ja ROI 16 vms,kuni satusin venna otsa kes andmete järgi oli ilusti kaotav mängija,notegi sai kohe alguses pandud et kaotav,aga mis juhtuma hakkas kui mängima hakkasin,ÜHTEGI kätt kinni ei makstud,flippiga preflopist sain paar võitu aga pmts seis jäi vast 13-2 vms,roll kahanes ja TILT süvanes põrgu kiirusega,kui lõpuks panin insta lauad kinni ja ise ütlesin peale paari mängu et lähme kõrgemale limiiti!Õnneks oli käimas kõrval üks turna,kus olin rahadesse saanud ja ei tahnud seda ka peesse keerata!peale seda madistamist mõtlesin et ma olen HUsngs TÄISPASK,et hui oli kasu videodest,foorumitest jne aga ets kae:)FTP saatis kirja!Tegu oli cheateriga kelle vastu mängisin ja meeldiv on see,et We have determined that you are entitled to a refund of $...... which will be placed in your account in the next 72 hours. Tuju tõusis nagu phoenix tuhast:)enivai päevik ärkas samuti nüüd:) GL to all

                    Comment

                    • raunsz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1492

                      #205
                      Re: Maast madalast jälle pihta:)

                      Kuidas ta cheater oli?

                      Edu ka muidu! Mäletan Sind starsi NL10 aegadest. :D

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #206
                        Re: Maast madalast jälle pihta:)

                        Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                        Kuidas ta cheater oli?

                        Edu ka muidu! Mäletan Sind starsi NL10 aegadest. :D
                        seda ma sulle tõesti ei oska öelda aga kiri tuli selline ja põhiline et $$$ tagasi tuleb:)

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #207
                          Re: Maast madalast jälle pihta:)

                          pettis oma naist niikuinii.

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #208
                            Re: Maast madalast jälle pihta:)

                            :D ha

                            Mis limiidis neid HUSNGsid lased?

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #209
                              Re: Maast madalast jälle pihta:)

                              2sed hetkel aga tsipa 5eseid ka kõrvale,kuigi eile ja tna lasin 6maxi juurde ja oli jälle lõbus:)

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #210
                                Re: Maast madalast jälle pihta:)

                                Ja raha on kontole laekunud,nii et ei kujutanudki ette:)

                                Comment

                                Working...