Re: Maast madalast jälle pihta:)
Ürituseks oli siis Saadjärve karikas ja meeskondi oli oopis 11,Max oli 12 aga Tln omad ei jõudnud mingeil põhjustel,tase oli hea,JKL ja JK tammeka noortekoondise vennad,kuigi aru ei saa kui Kristal nad sinna lasi üldse,enivai,võit/kaotus/viik/ ja viimane läks pennalde peale kus teises ringis eksisime,häisima jääb see et tammeka vastu olime 2-0 ees ja lasime 2 tagasi lüüa.endal oli hea võimalus ka 3-0 lüüa aga kaitse sai vahele!
pikk päev seljataga 10.00-18.30 ja ilmselt jääb ka sess ära ja valin mingi hea muuvi selle asemel:)
Ürituseks oli siis Saadjärve karikas ja meeskondi oli oopis 11,Max oli 12 aga Tln omad ei jõudnud mingeil põhjustel,tase oli hea,JKL ja JK tammeka noortekoondise vennad,kuigi aru ei saa kui Kristal nad sinna lasi üldse,enivai,võit/kaotus/viik/ ja viimane läks pennalde peale kus teises ringis eksisime,häisima jääb see et tammeka vastu olime 2-0 ees ja lasime 2 tagasi lüüa.endal oli hea võimalus ka 3-0 lüüa aga kaitse sai vahele!
pikk päev seljataga 10.00-18.30 ja ilmselt jääb ka sess ära ja valin mingi hea muuvi selle asemel:)
9 
9 
Comment