Owner85-Nl100FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #346
    Re: [NL25-50] Starsi FR

    Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    no järelikult hakkame siis talvel käima
    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    pmst
    +1

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #347
      Re: [NL25-50] Starsi FR

      sa ikka oskad :D

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #348
        Re: [NL25-50] Starsi FR

        rofl

        Comment

        • nombraalne
          Julm Donk
          • Mar 2010
          • 42

          #349
          Re: [NL25-50] Starsi FR

          Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
          sa käid koolis ka vms,et nädala sees on ka vaba aega vms??
          nope, ise ka huvitatud rohkem nädala sees püüdmisest, sest siis kiluvargaid vähem ja vähe rahulikum olukord jääl :)

          Comment

          • p0l1
            Grinder
            • Jan 2011
            • 581

            #350
            Re: [NL25-50] Starsi FR

            Oleks huvitatud kalapüügist ja uutest tutvustest Tartus. Käin ka võimalusel mitte nädalavahetustel kalal.
            -põhiliselt Emajõgi
            -vähesel määral Peipsi

            Comment

            • muttaja
              Pokkerihai
              • Dec 2010
              • 1965

              #351
              Re: [NL25-50] Starsi FR

              Krdi fullringi mehed. Kala püüaks küll, aga kaasa oskaks rääkida vaid 6maxist :P

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #352
                Re: [NL25-50] Starsi FR

                Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                Krdi fullringi mehed. Kala püüaks küll, aga kaasa oskaks rääkida vaid 6maxist :P
                algoritmid on samad :)

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #353
                  Re: [NL25-50] Starsi FR

                  ma saaks joinida nv-l :) Peipsiääres võin kohvi ja teed pakkuda jäält tulles :)

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #354
                    Re: [NL25-50] Starsi FR

                    Eile sai siis kaasa tehtud 30k VIP turnat starsis ja lõpetasin siis 27ndana,enne seda oli üks otsutav koht mis kahjuks ei tulnud koju (AKs vs JJ)see stäkk oleks pmts jooksutanud mu finaallauda aga paraku ei õnnestunud!
                    Kuid siiski 60$ br lisa ei tee ka kurvaks:)

                    Cashis on kuualgus kusine,panen ühe iseloomustuse ka hetkel olevast jooksust!

                    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2023963
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    MP2: $11.12
                    CO: $26.78
                    BTN: $55.96
                    SB: $25.00
                    BB: $19.80
                    UTG: $43.69
                    UTG+1: $10.00
                    Hero (UTG+2): $25.00
                    MP1: $23.64

                    Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+2 with K K
                    2 folds, Hero raises to $0.75, 1 fold, MP2 calls $0.75, CO calls $0.75, 3 folds

                    Flop: ($2.60) 4 4 4 (3 players)
                    Hero bets $1.75, MP2 folds, CO calls $1.75

                    Turn: ($6.10) A (2 players)
                    Hero bets $3.50, CO calls $3.50

                    River: ($13.10) K (2 players)
                    Hero bets $7, CO raises to $20.78 all in, Hero calls $12 all in

                    Final Pot: $51.10
                    CO shows 4 A (four of a kind, Fours)
                    Hero shows K K (a full house, Kings full of Fours)
                    CO wins $49.60
                    (Rake: $1.50)

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #355
                      Re: [NL25-50] Starsi FR

                      Väike vahepala ka!
                      Kuu oli kena kui otsustasin võtta nl50-nl100 sisse,fishe leidub seal kenasti aga RNG jagas mulle puudulikust pakist kaarte ja nii see kuu BE läks aga see polegi oluline,pmts viimane ndl pole midagi mänginud aga siiski on 5k VPPd minna SNi ja selle kavatsen ära teha järgmine nädal 5e päevaga umbes,et tuleb kõvemat sorti grand finaale aastalõpus!

                      Comment

                      • FreakyJason
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 1381

                        #356
                        Re: [NL25-50] Starsi FR

                        Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                        Väike vahepala ka!
                        Kuu oli kena kui otsustasin võtta nl50-nl100 sisse,fishe leidub seal kenasti aga RNG jagas mulle puudulikust pakist kaarte ja nii see kuu BE läks aga see polegi oluline,pmts viimane ndl pole midagi mänginud aga siiski on 5k VPPd minna SNi ja selle kavatsen ära teha järgmine nädal 5e päevaga umbes,et tuleb kõvemat sorti grand finaale aastalõpus!
                        GL!

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #357
                          Re: [NL25-50] Starsi FR

                          edu kuubis!

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #358
                            Re: [NL25-50] Starsi FR

                            Ja tee SNni algab nüüd!

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #359
                              Re: [NL25-50] Starsi FR

                              Palju veel teha on?

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #360
                                Re: [NL25-50] Starsi FR

                                4.5k
                                see kuu 7.5k tehtud aint

                                Comment

                                Working...