Owner85-Nl100FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #76
    Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    hahe, sa ei püsi püstigi, ära hetkel leake otsi :D
    ma olin täitsa ok,ma arvan:D obv et olen ise suur LEAK,tõmbasin rimis 2 seljankat,blokk actimeli ja beershake peale ja täitsa ok olla:D

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #77
      Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

      Algselt postitas camu Vaata postitust
      Mõtlesin seda openlimbi teemalt utg 22-66 pocketiga. Vaatasin enda hemi üle, u.1000 kätt ja 99bb/100.
      NL50 20bb100.
      Seda siis juhul kui lauas 6 inimest.
      seal on muidugi omad nüansid, aga alguses ei maksa asja ju keeruliseks ajada.

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #78
        Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

        Nii, et UTG on kasumlikum openlimpida pocketitega kuni 66?:D

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #79
          Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

          Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
          Nii, et UTG on kasumlikum openlimpida pocketitega kuni 66?:D
          ma arvan küll, algajatel kindlasti.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #80
            Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

            ma foldin agrodes laudades 22-66 UTG

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #81
              Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              ma foldin agrodes laudades 22-66 UTG
              Sa mängid FR ka, me räägime 6maxist.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #82
                Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

                aihh, my bad.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #83
                  Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

                  Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                  ma foldin agrodes laudades 22-66 UTG
                  ma ei foldi

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #84
                    Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    ma ei foldi
                    tubli poiss.

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #85
                      Re: Wnr85,kalal @Pacificus!




                      Tänane ilus Diili lõppu sess!


                      Diil sai edukalt lõpuni viidud,algas spewiselt milles ise obv süüdi aga õppisin ja vaikselt arenesin millele aitas kõvasti kaasa ott ja temaga koos tehtud ühissessid ja muidugi notti panemisel omandatud tarkused
                      Alguses leppisime kokku et 100k ja jaoutub 70/30 coachile kuid hiljem leppisime kokku et esimesed 50k jaguneb siis 70/30 ja teine pool 50/50,RB ja boonused minule siis!
                      järgmise nädalaga saab Dogersile tasu tasutud,kui rahad üle ja kasvatan BR uuesti ja üritan kolida üle NL20 kus ilmselt teen uue Diili Dogersiga!
                      Kasum oleks kindlasti ma arvan et märgatavalt suurem kui ise poleks vahepeal tiltis olnud ja liiga lightilt/looselt callinud/mänginud aga tunnen et suudan NL10 olla ja seda järk järgult paremini biitima hakkata ja ka edukalt NL20 kand kinnitada!NL20 sessi tegin ka Diili raames,mis oli suht viisakas!
                      Suured tänud Dogersile ja loodan et meie koostöö jätkub,summad on kokkuleppitud ja järgmine nädal ka ülekantud!Ülekandmise korral positan ka päevikusse et Diil on täielikult lõppenud![/QUOTE]

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #86
                        Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

                        Nojah, mis ikka öelda, üks õnnestunud diil, oliver tubli õpipoiss. :D
                        Ega mul palju teha ei olnud, seletasin ära käte ranged, positsioonid, käisin korra külas tegime ühe ühisessi ning edasi oli juba märgatav paranemine. Varem väga kaotavast mängijast sai üleöö breakeven/slight winning tüüpi mängija. Edaspidi tegime veel 2 ühissessi minu juures ning tulemus on nagu on. Kuna ma ise suht suure volüümiga mängija, siis nõnda ka kujuneb oliveril, mängib juba 8-9 lauda korraga.

                        Igatahes arvan, et see Diil on great success, põhitõed peaks nüüd selged olema, edaspidi saab juba mängu kvaliteedile ning erinevatele vastasetüüpidele keskenduda, ning see osa on juba mullegi väga kasulik.

                        Rahad lubati järgmisel nädalal üle kanda, et kui need ka käes siis kirjutan veel lõpliku kiidusõna.

                        Edu edaspidi.
                        Dogers

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #87
                          Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

                          Btw kui ma august välja tulen siis panen VÄGA kaotava mängija graafiku üles mis sai ennem Dogersit loodud!

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #88
                            Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

                            Postitan mõningad küsimärgi all olevad käed!

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            Ja midagi ilusat lõppu!

                            $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                            888
                            5 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG ($9.61)
                            CO ($3.07)
                            Hero ($12.96)
                            SB ($10.99)
                            BB ($2.02)

                            Pre-Flop: ($0.15, 5 players) Hero is BTN 9 A
                            1 fold, CO calls $0.10, Hero raises to $0.50, SB calls $0.45, 1 fold, CO calls $0.40

                            Flop: 8 10 J ($1.60, 3 players)
                            SB checks, CO goes all-in $2.57, Hero calls $2.57, SB folds

                            Turn: Q ($6.74, 2 players, 1 all-in)

                            River: K ($6.74, 2 players, 1 all-in)

                            Final Pot: $6.74
                            CO shows
                            K J
                            Hero shows
                            9 A

                            Hero wins $6.41 (net +$3.34)

                            CO lost $3.07
                            SB lost $0.50

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #89
                              Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

                              1. Preflop 3bet oluliselt suuremaks 1.8 või isegi 2. Sa oled OOP ja mängijaid on liiga palju, sest kui CO callib siis callivad kõik järgi nagu näha on.
                              Flopis on sul callida $9.33, et võita $23.07 ja paistab, et peab oma 2te outi minema tõmbama.

                              2. Fold turn. Sa leiad paremaid olukordi ja mulle meeldib, et sa donkbeti tõstsid.

                              3. Bustoks

                              4. Cooler

                              5. Väiksed donkamised on üldiselt weak made hand või draw. Mina checkiks järgi aga samas ei näe ka probleemi kui bet-foldida näiteks mingi $3

                              Italicus on halb nõuaanne.
                              Last edited by kuco; 24.03.10, 10:59. Põhjus: camu note viimase käe kohta

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #90
                                Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

                                1) 3beti teeks suurema, miskine 1.80. Flopil läheks broke vist.
                                2) Mulle miskipärast tundub et me oleme turnis juba taga. Raske koht. Oodsid on head, samas ei biidi me eriti midagi enam.
                                3) Siin paneme otsa.
                                4) Kõik õige ju.
                                5) Ma checkin järgi tavaliselt.

                                Comment

                                Working...