Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1186
    Re: [NL-25 FR] Tere, pikk ja pastilaa!

    Tere

    Kõik märgid näitavad, et sügisel lasen Eestis jalga.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1187
      Re: [NL-25 FR] Tere, pikk ja pastilaa!

      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
      Tere

      Kõik märgid näitavad, et sügisel lasen Eestis jalga.
      Tere

      Kas lased vasakusse või paremasse jalga? Ja miks just Eestis? Miks sa ei võiks lasta jalga näiteks Lätis, Leedus või hoopis kuskil soojemal maal nagu Hispaania ?

      Comment

      • Junken
        Lendur Sass
        • Sep 2011
        • 1039

        #1188
        Re: [NL-25 FR] Tere, pikk ja pastilaa!

        ja miks üldse jalga?

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #1189
          Re: [NL-25 FR] Tere, pikk ja pastilaa!

          Soojemal maal võib jalg mädanema minna, parem lasta ikka Eestis ja sügisepoole kui juba veidi jahedam. Endal sama plaan.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #1190
            Re: [NL-25 FR] Tere, pikk ja pastilaa!

            Algselt postitas Junken Vaata postitust
            ja miks üldse jalga?
            Tasapisi liigun alt üles.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #1191
              Re: [NL-25 FR] Tere, pikk ja pastilaa!

              Kas juut naaseb kodumaale ?!

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #1192
                Re: [NL-25 FR] Tere, pikk ja pastilaa!

                emo värk

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #1193
                  Re: [NL-25 FR] Tere, pikk ja pastilaa!

                  Krt, mingi vene fish rematchis kogu aeg. Lõpuksin olin ise nii väsinud, et quittisin ära.

                  Poolepersega lasen 7$ hypereid hetkel. Saab aeg-ajalt väikse taskuraha endale.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #1194
                    Re: Litsid, raisk!

                    Suht vaikne aasta oli pokkeris. Järgmine aasta arvatavasti veelgi rahulikm, aga natukene olen siiski aega leidnud.

                    Turnad



                    Cash





                    Ja väga vähe veel boonustest

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #1195
                      Re: Litsid, raisk!

                      pokkeri prodigyd oleme

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #1196
                        Re: Litsid, raisk!

                        Millegi pärast RIT kätt korralikult ei näita, aga viimane sess juhtus üks huvitav käsi. Demonstreerib hästi, miks head mängijad RITi kasutavad ja miks taipupole sugused looserid imestavad, et nad pidevalt kaotavad. KK vs AA. Esimese korra sain suhkamisse, aga RIT oli peal ja teise AI võitsin ning tänu sellele läks ainult rake raha kaotsi. Taipupole ja mõni teine rumaluke oleks tervest BI-st minu asemel ilma jäänud.

                        Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2397567
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        BTN: $61.36
                        SB: $19.45
                        BB: $25.55
                        UTG: $23.14
                        MP: $25.00
                        Hero (CO): $28.72

                        Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with K K
                        2 folds, Hero raises to $0.60, BTN raises to $2.25, 2 folds, Hero raises to $4.75, BTN raises to $61.36 all in, Hero calls $23.97 all in

                        Final Pot: $57.79
                        BTN shows A A (two pair, Aces and Sevens)
                        Hero shows K K (a full house, Kings full of Sevens)
                        BTN wins $27.90
                        Hero wins $27.89
                        (Rake: $2.00)

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #1197
                          Re: Litsid, raisk!

                          Loll saab ka kirikus peksa nagu minu pastorist vanavanaisa armastas öelda.

                          Comment

                          Working...