Re: vapsik [NL-25 FR]
Peale sõjaväge on unereziim kuidagi imelikult paika loksunud nii, et öösiti ei mängi enam peaaegu üldse. Kuskil 12 paiku tavaliselt magama ning hommikuti 6-7 aeg üles. Palava ilmaga isegi 5st vahel.
Peale ärkamist tavaliselt kohe üks sess ka kuna hea rahulik mängida ning fishe on tavaliselt üsna normilt. Külma pärast oli täna öösel aken kinni ning palavuse pärast läks uni ära, seega igavuse peletamiseks lugesin ühe rootsi krimka lõpuni ning tegin tunnise sessi. Mäng oli kuidagi liimist lahti ning kerge masekas tuli peale, sest lootsin SN freerolliks SN ära teha, aga kuidagi lollilt arvutades sain tulemuseks selle, et peab kiiresti selleks NL-50 või isegi NL-100sse liikuma. Päeval targemana üle arvutades tundub asi nii hull ei ole ja enam-vähem korraliku volüümi juures saab sellega isegi NL-25 hakkama.
NL-25 on muideks meeldivalt fishine. Väga väikse sample ja lobby järgi vaadates tulistaks puusalt, et isegi mõnevõrra fihisem kui pooleteist-kahe aasta eest kui seal viimati aktiivsemalt mängida sai. Eks näis, mis tunne peale suuremat miinust (ptui-ptui-ptui) on, aga 5bb winrate ei tohiks endiselt väga raske olla. Value võtmine oluline nagu ikka ja paistab, et PF tasub ikka 4bb avada. Kui ise sellega hakkama ei saa, siis LIHTSALT PEAB pastilaalt coachingut võtma. Teeb Teile asja paraja raha eest selgeks.
Peale sõjaväge on unereziim kuidagi imelikult paika loksunud nii, et öösiti ei mängi enam peaaegu üldse. Kuskil 12 paiku tavaliselt magama ning hommikuti 6-7 aeg üles. Palava ilmaga isegi 5st vahel.
Peale ärkamist tavaliselt kohe üks sess ka kuna hea rahulik mängida ning fishe on tavaliselt üsna normilt. Külma pärast oli täna öösel aken kinni ning palavuse pärast läks uni ära, seega igavuse peletamiseks lugesin ühe rootsi krimka lõpuni ning tegin tunnise sessi. Mäng oli kuidagi liimist lahti ning kerge masekas tuli peale, sest lootsin SN freerolliks SN ära teha, aga kuidagi lollilt arvutades sain tulemuseks selle, et peab kiiresti selleks NL-50 või isegi NL-100sse liikuma. Päeval targemana üle arvutades tundub asi nii hull ei ole ja enam-vähem korraliku volüümi juures saab sellega isegi NL-25 hakkama.
NL-25 on muideks meeldivalt fishine. Väga väikse sample ja lobby järgi vaadates tulistaks puusalt, et isegi mõnevõrra fihisem kui pooleteist-kahe aasta eest kui seal viimati aktiivsemalt mängida sai. Eks näis, mis tunne peale suuremat miinust (ptui-ptui-ptui) on, aga 5bb winrate ei tohiks endiselt väga raske olla. Value võtmine oluline nagu ikka ja paistab, et PF tasub ikka 4bb avada. Kui ise sellega hakkama ei saa, siis LIHTSALT PEAB pastilaalt coachingut võtma. Teeb Teile asja paraja raha eest selgeks.
K
8
Q
Comment